poszukiwacz na 85 lvl (czas na pojedynki)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5490
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5490

Gość
Gość
Co sądzicie o tym reskilu mam jeszcze trochę hajsu jak by coś trzeba było poprawić ;) sam juz nie wiem w sumie doradźcie :D

Może inne ciuszki? :>

23265368.jpg


90 zręczność

celowanie 248+13
unik 92+1
strzelanie 231+30
zaskoczenie 0+18
życie 7
 

DeletedUser12901

Gość
Gość
Na pewno dodaj umiejek do pkt życia bo masz baaardzo mało i taki poszukiwacz raczej nic nie da bo cie szybko omdlą. Co do reszty chyba dobrze ale to tylko moje zdanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
O wiele za mało zaskoku i lepsze by było brązowe kozaki
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
Ok życie, zaskoczenie :) ile byście dodali do tych umiejętności i z których byście odebrali w takim wypadku ?:>
 

DeletedUser

Gość
Gość
odejmij do 150 strzelania i celowania i dodaj do 150 w zaskoczenie i reszte w unik, Kapelusz wymień na szlachecki materiałowy i kup szlachecką koszulę lub szlachecką kurtkę z materiału do atakowania
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
no ok ale co z życiem bo ono jest chyba ważniejsze od zaskoczenia poza tym mysle ze inni pojedynkowicze nie mają az tyle taktyki ze zaskoczenie mogło by zawachać nad zwycięstwem czuje ze lepiej dać w życie zeby dłużej na nogach postać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skórzany na materiałowy, niebieska koszula (celowanie, zasko) albo szlachecka materiałowa (unik i coś tam jeszcze xd), brązowe kozaki
do obrony szlachecka muszka, szlachecki materiałowy, brązowy płaszcz i brązowe kozaki
 

DeletedUser

Gość
Gość
nonono

wicej punktuw życia wiesz na oko masz ok 600 życia a to słabo jak na taki lev
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
Punkty życia to zbędne marnotrastwo (ostatnio sie dowiedziałem) bo 10umiejętnosci = 100pż
35umiejętnosci = 350pż

a 350 w pojedynkach na moim lvl'u to jeden hit dlatego lepiej (tak mi sie zdaje) zainwestować w strzelanie , celowanie i jak najszybciej skończyć robotę i omdleć przeciwnika.

chyba że ktoś ma inną teorie :p

ja póki co obrabiam tylko Teorie ale niebawem zaczne sie uczyć na własnych błędach :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ile masz taktyki?Oczywiście do zaskoczenia dodaj i do uniku możesz(troszeczkę,gdzieś do 100).
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ok ale co z życiem bo ono jest chyba ważniejsze od zaskoczenia poza tym mysle ze inni pojedynkowicze nie mają az tyle taktyki ze zaskoczenie mogło by zawachać nad zwycięstwem czuje ze lepiej dać w życie zeby dłużej na nogach postać.

życie nie jest wogóle ważne :) jak dobierzesz odpowiednio strój do obrony to będziesz mógł odjąć wszystkie punkty życia i dodać je do np. taktyki...
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
Reasumując ;p hehe

Jeśli chodzi o atak
Najważniejsze jest Strzelanie i Celowanie a drugi plan to Zaskoczenie i Unik

o obrone juz nawet nie bede w sumie pytał bo jak bedą mnie chcieli dojechać to i tak to zrobią ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chodzi o atak
Najważniejsze jest Strzelanie i Celowanie a drugi plan to Zaskoczenie i Unik

o obrone juz nawet nie bede w sumie pytał bo jak bedą mnie chcieli dojechać to i tak to zrobią ;p

nie, w ataku najważniejsze jest zaskoczenie, później celowanie i unik a potem strzelanie. Ogólnie to wszystko jest ważne ale w takich proporcjach jak CI napisałem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie, w ataku najważniejsze jest zaskoczenie, później celowanie i unik a potem strzelanie. Ogólnie to wszystko jest ważne ale w takich proporcjach jak CI napisałem ;)

Zołnierzem lepiej inwestować w taktyke czy zaskoczenie ?
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
No w zasadzie tak i w praktyce też bo zaskoczenie czym większe tym bardziej zmniejsza Celność broniącego sie, chyba że broniący ma więcej w taktyce niż atakujący w zaskoczeniu wtedy broniący zmniejsza celność atakującego:D

Wszędzie piszą co innego bo jedni mówią ze unik jest najmniej ważny z tych 4 ponieważ i tak i tak cie trafią a jeszcze inni ze strzelanie jest najważniejsze zeby mocne combosy zadawać a o celowaniu wszyscy ze najważniejsze bądź na równi z zaskoczeniem ;p ogłupieć można i powiem ze chyba najlepiej bedzie sie dowiedzieć w praktyce ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No własnie ja mam dylemat bo nie chce dawać w to i to

Paweł mógłbyś napisać w co ty dajesz? Zaskoczenie czy taktyka
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
No własnie ja mam dylemat bo nie chce dawać w to i to

Paweł mógłbyś napisać w co ty dajesz? Zaskoczenie czy taktyka

Z tego co mi wiadomo to do ataku Zaskoczenie a do obrony Taktyka ty mówiłeś ze jesteś żołnierzem więc chyba taktyka bo dostajesz jakąś premie czy coś ;p

Otrzymujesz premię w pojedynkach 50% na umiejętność - Taktyka.

to jest chyba na tej zasadzie ze jak masz 50 strzelania to podczas pojedynku masz tak jak by 75
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co mi wiadomo to do ataku Zaskoczenie a do obrony Taktyka ty mówiłeś ze jesteś żołnierzem więc chyba taktyka bo dostajesz jakąś premie czy coś ;p

Otrzymujesz premię w pojedynkach 50% na umiejętność - Taktyka.

to jest chyba na tej zasadzie ze jak masz 50 strzelania to podczas pojedynku masz tak jak by 75

Tak to wiem tylko ja bardziej preferuje w atak :/
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
Ja sie tam nie znam sam sie staram ogarnąć może zapytaj jakiegoś żołnierze na wysokiej pozycji w rankingu pojedynków u ciebie na świecie ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz patrze i widze że Pawel.k1 na świecie 1 ma 200 taktyki to chyba mnie to przekonuje ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry