Poszukiwacz przygód

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33476
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser33476

Gość
Gość
Witam tak jak w wstępie. Zacząłem grać 2 dni temu w the west, jestem komplenie zielony przeczytałem pare forów i odpowiedzi na temat gry tą klasą setów itp. Ale pojawiają mi się pytania na które nie znalazłem odpowiedzi. Dodam że mam 27lv i wolę pytać teraz niż potem tracić zasoby na restart skillów. Załączniki moich umiejetności w załączniku. Jestem bardziej skłonny do robienia prac bo lubie wykonywać zadania itp

1. Wiele osób pisze żeby wszystkie punkty przeznaczyć w handel i potem robić zadania np: handel z indianami i pare innych. Czy rzeczywiście warto to robić ?
2. Wykonując punkt 1 mam nie wykonywać prac z salonu czy robić je "przy okazj" ?
3. Czy zbierać obligacje na sety i kupić np set PP ze sklepu czy lepiej ubierać się w rzeczy wybropione i znalezione ?
4.Czy dodawanie punktów w umiejetności daje efekt w możliowści wdropienia danej rzeczy przy wykonywaniu prac ?
5.Czy przedmioty założone na siebie dają wiekszy przychód z pracy czy wieksz doświadczenie czy wiekszą możliwośc wydropienia przedmiotu ?(czytałem że tylko przedioty z paru setów podwyższają szczęscie czyli wydropienie przedmiotu ale wolę się upewnić)

Dziękuje bardzo za odpowiedzi i gorąco pozdrawiam :)
 

Załączniki

  • dadaw.PNG
    dadaw.PNG
    603,8 KB · Wyświetlenia: 11
  • afafaafafa.PNG
    afafaafafa.PNG
    592,9 KB · Wyświetlenia: 10

DeletedUser6549

Gość
Gość
1. Warto, ale w mojej opinii dopiero w późniejszej fazie gry, bo na początku i tak wiele nie uciułasz
2. Zadania warto robić zawsze, bo niektóre dają pkt umiejętności czy cech.
3. Nie warto kupować tych setów, obligacje lepiej zbierać i zbierać, polecam zostawić na wyprzedaż świąteczną gdzie można sobie trochę uzupełnić ekwipunek o tegoroczne sety.
4. Dodawanie punktów umiejętności czy cech zwiększa ilość pkt pracy, zwiększa też próg rzeczy jaki może zostać znaleziony podczas wykonywania danego zlecenia.
5. Są pojedyncze itemy i całe zestawy przedmiotów zwiększających szansę a drop itemów, zwiększenie wynagrodzenia czy doświadczenia z prac, a także bonusy pod forty i przygody. Setów jest wiele bonusów tak samo, ale jeśli interesuje Cię robienie prac to skup się na setach dodających wynagrodzenie/doświadczenie i szczęście z prac.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam tak jak w wstępie. Zacząłem grać 2 dni temu w the west, jestem komplenie zielony przeczytałem pare forów i odpowiedzi na temat gry tą klasą setów itp. Ale pojawiają mi się pytania na które nie znalazłem odpowiedzi. Dodam że mam 27lv i wolę pytać teraz niż potem tracić zasoby na restart skillów. Załączniki moich umiejetności w załączniku. Jestem bardziej skłonny do robienia prac bo lubie wykonywać zadania itp
Gra dzieli się tak na prawdę na trzy elementy: forty, pojedynki, zadania. W forty warto się bawić dopiero na wyższym lvl, gdzie masz więcej umiejętności. Pojedynki teoretycznie możesz już teraz zacząć robić, ale gdy wbijesz za duży poziom pojedynków przy małym poziomie doświadczenia, nie będziesz miał kogo bić :/ Zadania i prace są dobrym rozwiązaniem na początek, by zaznajomić się z grą, dołączyć do jakiegoś dobrego sojuszu/miasta, poznać ludzi :)

1. Wiele osób pisze żeby wszystkie punkty przeznaczyć w handel i potem robić zadania np: handel z indianami i pare innych. Czy rzeczywiście warto to robić ?
W 100% handel to się robi postacie pod zdobywanie $, gdzie wymieniasz je później na swój główny świat, gdzie zazwyczaj jesteś pod forty/pojedynki. Odradzam Ci iść w 100% handel, lepiej już chyba 100% budowanie, by szybciej expić.

2. Wykonując punkt 1 mam nie wykonywać prac z salonu czy robić je "przy okazj" ?
Tak jak pisałem wcześniej, zadanka są fajne na początek, by trochę zdobyć doświadczenia z grą i samego expa :)
3. Czy zbierać obligacje na sety i kupić np set PP ze sklepu czy lepiej ubierać się w rzeczy wybropione i znalezione ?
Obligacje głównie wykorzystuje się na eventy, kiedy jest opcja losowania za nie.
4.Czy dodawanie punktów w umiejetności daje efekt w możliowści wdropienia danej rzeczy przy wykonywaniu prac ?
Tak jak fusek napisał ,,Dodawanie punktów umiejętności czy cech zwiększa ilość pkt pracy, zwiększa też próg rzeczy jaki może zostać znaleziony podczas wykonywania danego zlecenia."
5.Czy przedmioty założone na siebie dają wiekszy przychód z pracy czy wieksz doświadczenie czy wiekszą możliwośc wydropienia przedmiotu ?(czytałem że tylko przedioty z paru setów podwyższają szczęscie czyli wydropienie przedmiotu ale wolę się upewnić)
Efekty np. +10% do przychodów z prac/pojedynków/fortów występują chyba tylko w setach z eventów.

Radziłbym Ci na początek zrobić się pod budowanie (najlepsze przedmioty pod tą umiejętność znajdziesz na http://tw-db.info/?strana=schopnosti&skill=1c1a5c1a&level=27&charc=1 ), oraz jeśli masz czas, założyć drugą (a nawet i trzecią :p) postać na innych światach (np. huron, s1) gdzie będziesz pod zdobywanie $ oraz pod wymianę ich na swój główny świat.
 

DeletedUser33476

Gość
Gość
Wszystko rozumiem. Dzieki bardzo wam za szybkie odpowedzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry