Poszukiwanie skarbu vs Plądrowanie zwłok

  • Rozpoczynający wątek bartycho2038
  • Data rozpoczęcia

Poszukiwanie skarbu czy Plądrowanie zwłok

  • Plądrownie zwłok

    Głosy: 78 75,0%
  • Poszukiwanie skabu

    Głosy: 26 25,0%

  • W sumie głosujących
    104
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
jak był już taki temat to sorki



Mam boba 39lvl i nie wiem w co ładować pkt czy w sprawność manualną czy w naprawę i chowanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jak był już taki temat to sorki



Mam boba 39lvl i nie wiem w co ładować pkt czy w sprawność manualną czy w naprawę i chowanie

To zależy od Ciebie. Wiadomo, w plądrowaniu więcej szczęścia = lepsze przedmioty. Ale poszukiwanie skarbu jest potrzebne w jednym z zadań świątecznych, aby zdobyć kapelusz bałwana;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zależy od Ciebie. Wiadomo, w plądrowaniu więcej szczęścia = lepsze przedmioty. Ale poszukiwanie skarbu jest potrzebne w jednym z zadań świątecznych, aby zdobyć kapelusz bałwana;)

Ale na poszukiwaniu skarbu jest tylko 7% mniej szczęścia a ludzie pisali że na poszukiwaniu skarbu znajdywali kartki kłusaki laskę dżentelmena. Czy w plądrowaniu też takie rzeczy można znaleźć ? i co daje czapka bałwana ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale na poszukiwaniu skarbu jest tylko 7% mniej szczęścia a ludzie pisali że na poszukiwaniu skarbu znajdywali kartki kłusaki laskę dżentelmena. Czy w plądrowaniu też takie rzeczy można znaleźć ? i co daje czapka bałwana ?

W plądrowaniu też można znaleźć takie rzeczy. Kapelusz bałwana dodaje +2 każdej cechy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Słuchajcie odblokowałem plądrowanie! Od 12 h znalazłem tylko naszyjnik do komletu pielgrzyma (damski) ! Nie wiem czy kupić konto premium 50% wiekszy zarobek? Miał bym większe szanse na znalezienie czegoś fajnego czy Tylko jak bym coś znalazł nie była by to butelka po winie tylko np kłusak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie ile punktow pracy i jakich trzeba miec zeby odblokowac poszukiwanie skarbu. Od swiat nie moge skonczyc tego zadania. Nie mam go na liscie prac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale na poszukiwaniu skarbu jest tylko 7% mniej szczęścia a ludzie pisali że na poszukiwaniu skarbu znajdywali kartki kłusaki laskę dżentelmena. Czy w plądrowaniu też takie rzeczy można znaleźć ? i co daje czapka bałwana ?

Plądrowanie to chyba 2 druga najlepsza praca pod szczęscie. No i możesz znaleźć kartkę do zadania o mieczu de Soto więc lepiej plądrowanie. I tak możesz znaleźć takie przedmioty i nawet lepsze, tylko opłacało by się premium większy zarobek ( chociaż nie koniecznie, przed chwilą bez premium laskę znalazłem)
 

DeletedUser10999

Gość
Gość
Według mnie lepsze jest plądrowanie zwłok. Znajduję tam lepsze rzeczy niż w poszukiwaniu skarbu. Ale chowanie się jest potrzebne do bitew o fort... To twoja decyzja;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jako praca lepsze jest plądrowanie, ale w poszukiwaniu jest 2x chowanie się które Ci się przyda do bardzo wielu innych dobrych prac
 

DeletedUser

Gość
Gość
w większości przypadków, albo nawet za każdym razem w pracy gdzie potrzeba sprawności manualnej potrzeba też chowania się. z chowaniem się odblokujesz dużo prac z wysokim szczęsciem
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Dużo lepsze przedmioty będą w plądrowaniu zwłok więc ja bym w to dawał .. !
 

DeletedUser20934

Gość
Gość
Heheheh

Co ty ziomuś...
Jakie tam poszukiwanie skarbów?
Opłaca się plądrować zwłoki :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Słuchajcie odblokowałem plądrowanie! Od 12 h znalazłem tylko naszyjnik do komletu pielgrzyma (damski) ! Nie wiem czy kupić konto premium 50% wiekszy zarobek? Miał bym większe szanse na znalezienie czegoś fajnego czy Tylko jak bym coś znalazł nie była by to butelka po winie tylko np kłusak
Jeśli robisz to bez przerwy i masz motywację 60%-70% to się nie dziw że nic nie znalazłeś.
 

DeletedUser20934

Gość
Gość
Jeśli robisz to bez przerwy i masz motywację 60%-70% to się nie dziw że nic nie znalazłeś.

Taaak, to prawda, trzeba mieć minimum 90%-100% motywacji, żeby znalelźć przedmiot, inaczej się nie da jeśli masz tak niską motywację jak 60%-70% :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry