poszukuję gry z ciekawą fabułą

  • Rozpoczynający wątek alijons
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Może temat taki nie na temat(głupio wyszło), ale mam nadzieje że dostane odpowiedź:

Poszukuję jakiejś gry z ciekawą i rozwiniętą fabułą. Grałam w Fable, Baldurs gate, Neverwinters night, icewind tale i tym podobne. Chodzi i o to żeby fabuła była wielowątkowa i żeby nasze decyzje wpływały na świat gry (wiem że jest mało takich gier, więc nie jest to konieczne), coś typu wiedźmin. (I odpadają wszystkie gry horrorowe). Możecie mi coś polecić?

Mój komputer:
Procesor 1817Mhz, pamięć RAM 1024, karta graficzna ATI Radeon 9550/x1050 series, pamięć graficzna 128 MB, Vertex Shader 2.0, Pixer Shader 2.0.
I przy okazji: Czy jest szansa że pójdzie u mnie neverwinter nights 2, mass effekt(naprawdę zapomniałam jak to się pisze), albo Wiedźmin.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może temat taki nie na temat(głupio wyszło), ale mam nadzieje że dostane odpowiedź:

Poszukuję jakiejś gry z ciekawą i rozwiniętą fabułą. Grałam w Fable, Baldurs gate, Neverwinters night, icewind tale i tym podobne. Chodzi i o to żeby fabuła była wielowątkowa i żeby nasze decyzje wpływały na świat gry (wiem że jest mało takich gier, więc nie jest to konieczne), coś typu wiedźmin. (I odpadają wszystkie gry horrorowe). Możecie mi coś polecić?

Mój komputer:
Procesor 1817Mhz, pamięć RAM 1024, karta graficzna ATI Radeon 9550/x1050 series, pamięć graficzna 128 MB, Vertex Shader 2.0, Pixer Shader 2.0.
I przy okazji: Czy jest szansa że pójdzie u mnie neverwinter nights 2, mass effekt(naprawdę zapomniałam jak to się pisze), albo Wiedźmin.

pójdzie wiesiek ,bo sam mam podobnego kompiutra do ciebie ,a z gier gothic ,fallout 3,hmm i to by było na tyle więcej nie znam,z wszystkich takich gier polecam ci wiedźmina
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spróbuj gothic 3 podobno fajne i ciekawa fabula :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gothic durny jest, spróbuj fallouta 2 lub chrono trigger
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałam w gothicy od jeden do trzy i w dodatek. Tatkowy na ile procent jesteś pewien że wiedźmin by poszedł? Bo chętnie bym w to pograła, ale to nie jest tanie, więc nie wiem czy warto ryzykować. A Fallout 3 by poszedł? Podobno to tez fajna gra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałam w gothicy od jeden do trzy i w dodatek. Tatkowy na ile procent jesteś pewien że wiedźmin by poszedł? Bo chętnie bym w to pograła, ale to nie jest tanie, więc nie wiem czy warto ryzykować. A Fallout 3 by poszedł? Podobno to tez fajna gra.

no fallouta przeszedłem mnóstwo razy ,z wiedźminem moze byc problem ale fallout na średnich i rozdzialce 800:600 na pewno pójdzie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej wiedźmin nie pójdzie. A grałeś w neverwinter nights 2?
Naprawdę myślisz że gra z takimi wymaganiami: Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 7 GB HDD, Windows XP/Vista, poszłaby na moim komputerze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm, Sea Dogs, wiele możliwości do wyboru, i tak jak pisałeś, nasze decyzje wpływają na całą gre.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W Sea Dogs to grałam już 3 razy i właśnie 4 raz przechodzę
 

DeletedUser

Gość
Gość
War Hamer 40000 strategia kup sobie zwykły za 20zł i spróbuj gorąco polecam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja oczywiście polecam The Elder Scrool IV: Oblivion. W prawdzie wątek główny niezmienny, ale masz ogromną ilość questów pobocznych, wiele możliwości poukładania postaci itd. poza tym G3, F3, Wither (wiedźmin)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja oczywiście polecam The Elder Scrool IV: Oblivion. W prawdzie wątek główny niezmienny, ale masz ogromną ilość questów pobocznych, wiele możliwości poukładania postaci itd. poza tym G3, F3, Wither (wiedźmin)

czy ty czytałeś jaki sprzęt ona posiada ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obliviona też grałam i w Drakensang. Dobra to chyba zaryzykuję z tym fallloutem 3, chociaż waham się, bo w wiedźminie jest podobno naprawdę fajna fabuła. Też myślałam o Prototype, ale nie ze względu na fabułę, ale umiejętności głównego bohatera
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polecam Wiedźmina, ponieważ ma zaj** fabułę, a co 10 min. można spaść z krzesła ze śmiechu :D A jak podobał Ci się Gothic to ściągnij sobie moda Mroczne Tajemnice do "jedynki", jest lepszy niż gothic 3. A tak w ogóle to Sacred nie jest grą złą i ma niskie wymagania :D
Aha, i gothic 3 to największa pomyłka "piranii"!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No, gothic 3 to była taka beznadzieja...gra straciła swój urok i zrobiła się identyczna jak wszystkie inne obliviony itp
 
Status
Zamknięty.
Do góry