Poziom pojedynków - od czego zależy?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser205
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser205

Gość
Gość
Wiki na ten temat tyle:

  • Poziom pojedynkowy danego gracza wynika z poziomu jego postaci oraz ze stoczonych pojedynków.
  • Im więcej punktów doświadczenia gracz zdobył podczas pojedynków, tym większy jego poziom pojedynkowy.
  • Pojedynki z NPC nie wliczają się do poziomu pojedynków
  • Atakować możesz tego kto ma poziom pojedynków wyższy o 40% lub niższy o 28%
Są gracze znacznie wyżej ode mnie w rankingu pojedynków, czyli tacy co zdobyli więcej punktów doświadczenia dzięki pojedynkom, mają ten sam poziom, a zarazem mają zdecydowanie niższy poziom pojedynków.

Druga sprawa odnośnie pojedynków, to taka jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia, ogólnie atakując ludzi zawsze wybieram TOP, większość walk wygrywam, czyli za pojedynek dostaję dość dużo punktów doświadczenia, jak to możliwe, że są gracze z podobnym bilansem, nieporównywalnie ode nie wyżej w rankingu pojedynków, oczywiście ze zdecydowanie niższym poziomem pojedynków.

Dla porównania przedstawie dwóch graczy :
Poz.Nazwa gracza Doświadczenie Wygr. Przegr. Różn.
101 Lucky Luke 266481 804 543 261 poziom pojedynków 290

42 Sakumo24 594196 884 1043 -159 poziom pojedynków 167


Ktoś wyjaśni o co chodzi?
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
jak sAM WIDZISZ,IM GRUBSZE ZWIERZE TYM LEPSZE DOSWIADCZENIE osiagniesz w pojedynkach i nie tylko
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
poziom pojedynkow jest zroznicowany 167 a 290 jest wbrew matematyce zastanow sie czasami
 
Zanim ustawiono max pp na 450 można było go podnieść dużo wyżej i w efekcie za jeden pojedynek można było uzyskać nawet i 20k expa. Dlatego ktoś z podobnym bilansem pojedynków mógł zdobyć więcej doświadczenia.
Druga sprawa, to że poziom pvp spada jeśli nikogo nie wyzywasz, dlatego też ludzie z podobnym doświadczeniem pojedynkowym mogą mieć skrajnie różne poziomy pojedynkowe.
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
450 pvp poziom to zło które zniszczyło pvp
kto w pvp chciał sie bawić to 20k exp raz na jakiś cza a nie co dzień było by to
450

na fortowcach fortune exp na sw1 zbudowało vegas
 

DeletedUser33299

Gość
Gość
Bilans nie ma nic do znaczenia gdyż przegrane pojedynki nie zabierają ci expa z rankingu, tylko zmniejszają poziom pvp - dlatego kumaci na każde dwa wygrane pojedynki przegrywają 4-6 żeby zbić poziom i sięgać więcej osób
 

DeletedUser205

Gość
Gość
poziom pojedynkow jest zroznicowany 167 a 290 jest wbrew matematyce zastanow sie czasami

No właśnie się zastanawiam dlaczego osoba, która w rankingu jest ode mnie znacznie lepsza, ma poziom pojedynków o tyle niższy.

Zanim ustawiono max pp na 450 można było go podnieść dużo wyżej i w efekcie za jeden pojedynek można było uzyskać nawet i 20k expa. Dlatego ktoś z podobnym bilansem pojedynków mógł zdobyć więcej doświadczenia.
Druga sprawa, to że poziom pvp spada jeśli nikogo nie wyzywasz, dlatego też ludzie z podobnym doświadczeniem pojedynkowym mogą mieć skrajnie różne poziomy pojedynkowe.

Czy to pewne z tym spadaniem poziomu pvp, bo jakoś tego nie zaobserwowałem? Jaki jest obecnie maksymalny EXP z pojedynku, ja atakuję najlepszych ( z najwyższym poziomem pojedynków) i mam około 5000.
 
ja miałem 8k expa za pvp, ale to fartem :p a co do spadania to prawda, jeśli przez 40 dni nie wyzwiesz nikogo na pvp twój poziom zacznie z automatu spadać
 
Jaki jest obecnie maksymalny EXP z pojedynku, ja atakuję najlepszych ( z najwyższym poziomem pojedynków) i mam około 5000.

Wartość punktów doświadczenia za pojedynek jest liczona wg wzorów:
  • doświadczenie pojedynkowe: ((7 * poziom poj. pokonanego) - (5 * poziom poj. wygrywającego) + 5) * poziom motywacji do poj. wygrywającego
  • doświadczenie postaci: (doświadczenie pojedynkowe * 3) * bonus doświadczenia aktywnego setu
Oba te wzory masz na naszej wiki: https://wiki.the-west.pl/wiki/Pojedynki
 

DeletedUser33283

Gość
Gość
Ready luke. Gdy przegrywasz pojedynek tracisz doświadczenie pojedynkowe związane z twoim poziomem pojedynków, lecz nie spada ci doświadczenie widoczne w rankingu pojedynkowym. właśnie to jest powodem tej różnicy którą zaobserwowałeś.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
a najlepiej zaatakować w secie piłkarskim + letnie ponczo i złoty paw + bronie jastrzębia
 
Status
Zamknięty.
Do góry