PP-Poszukiwacz Przygód

  • Rozpoczynający wątek Michalwarka1
  • Data rozpoczęcia

Jak rozdawać skile PP

  • Cechy w zręczność um w ZP

    Głosy: 16 22,5%
  • Cechy w zręczność um w strzelanie

    Głosy: 10 14,1%
  • Cechy w zręczność um w strzelanie i ZP

    Głosy: 29 40,8%
  • Inaczej...(napisz jak)

    Głosy: 16 22,5%

  • W sumie głosujących
    71
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie jak najlepiej prowadzić PP (opcje w ankiecie).
I jakie ubranie kupić.
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
idziesz w zręczość i charyzmę popatrz jakie umiejki są pod polowanie na grizli i inne expiarsko forsowe prace::):
I komplet indiańca dzentelmena
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Bierzesz cechy w zręczność a umki z zp. Jak odblokujesz grizzly (bez ubrań), dawaj w strzelanie (prace typu NNPP itp.) Tym sposobem będziesz miał exp - grizzly, kasa- żołdak, przedmioty -nnpp. Ubrania sam dopasuj do prac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dawaj wszystko w ZP ja tak na s9 robie i jestem zadowolony z prac...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cechy w Zręczność. Umiejki w ZP do odblokowania miśków. Później w strzelanie. Gdzieś już na forum był poruszany podobny temat. Tam się szerzej wypowiedziałem::D: Kombinacja Zręczność+ZP a później+strzelanie odblokowuje najlepsze moim (i nie tylko) zdaniem prace w TW. Co do ubrań wejdź na weststats - tam wszystkie ubrania itd.
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
Jeśli dasz w charyzmę(i handel) to niezłą kasę możesz zarobić:I:
 

DeletedUser21608

Gość
Gość
Ciakwe byłoby sam handel ja mam 120 i z wydobycia srebra leci 450 $ spoks a nie laduję wszystko w handel na 59 poziomie
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja daję chowanie się i charyzme. mam odblokowane wszystkie wysokoszczęsciowe prace,
włamanko, przemyt, ściganie bandytów.
doświadczenie jest niezłe, kasa jeszcze lepsza. gdybym sprzedał wszystkie itemy z plecaka pewnie miałbym z 50 tys. albo lepiej. teraz daje w dowodzeniei zręczność. w końcu odblokuje okradanie ludzi, parowce, ropę i ochronę powozu
 

DeletedUser

Gość
Gość
WAL W ZAKŁADANIE PUŁAPEK BĘDZIESZ MÓGŁ KASE I EXPA ZARABIAĆpif paf:ind::traper: ewentualnie oprócz do ZP jeszcze w strzelanie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry