Praca - wynagrodzenie

  • Rozpoczynający wątek PowerQba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie odnośnie pracy i wpływu punktów pracy na wynagrodzenie.

Pytam ponieważ wszelkie informacje zawarte w grze, poradnikach i FAQ nie są jasne. Otóż

W helpie do gry czytamy
Im więcej tych punktów będzie, tym lepsze przedmioty możesz znaleźć i zmniejszyć ryzyko wypadku podczas wykonywania pracy.

W samej grze gdy najedziemy kursorem na punkty pracy:
Im więcej punktów pracy posiadasz, tym wyższe wynagrodzeni ci przysługuje a zagrożenie spada.

Natomiast w poradniku FAQ można przeczytać:
Im więcej posiadamy punktów pracy tym bardziej niwelujemy zagrożenie występujące podczas pracy. ,

I ok - z każdego poradnika jasno wynika że niebezpieczeństwo spada. Natomiast nie są już jasne zarobki i prawdopodobieństwo znalezienia przedmiotu, stąd moje pytanie: jak punkty pracy wpływają na procenty w poszczególnych dziedzinach?

Czy lepiej iść do pracy, w której ma się 1 Punkt Pracy (PP) i zarobki wysokości 12%, czy może lepiej wybrać się do pracy z zarobkami 4% i 10PP?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Lepiej isc do pracy, ktora ma wiekszy %
Punkty pracy nie wplywaja az tak na wynagrodzenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście że lepiej iść tam gdzie więcej % ale idąc do innej pracy gdzie masz np. 50 pkt pracy dostaniesz więcej expa niż ten który ma 10 pkt pracy :D
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Punkty pracy dużo nie dają. A co do tego że w FAQ, w grze i w pomocy pisze co innego to ja myślę że wszystkie te zdania to jest prawda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co zaobserwowałem można doświadczenie kasę policzyć mniej więcej na kalkulatorze np. jak idziemy do pracy n 2h 2h=120minut w pracy jest 17% na doświadczenie mamy 100% chęci do pracy 120 x 17% = 20,4 powinniśmy otrzymać coś koło 20 doświadczenia ale nie zawsze sie to sprawdza :pP bo chyba więcej zależy od motywacji niż od punktów pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co mowi teoria to punkty pracy powinny wplywac na wynagrodzenie w $ a nie ilosc zdobywanego doswiadczenia a jak jest naprawde:confused: wydaje mi sie ze dzialaja na obie te rzeczy :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co zaobserwowałem można doświadczenie kasę policzyć mniej więcej na kalkulatorze np. jak idziemy do pracy n 2h 2h=120minut w pracy jest 17% na doświadczenie mamy 100% chęci do pracy 120 x 17% = 20,4 powinniśmy otrzymać coś koło 20 doświadczenia ale nie zawsze sie to sprawdza :pP bo chyba więcej zależy od motywacji niż od punktów pracy

chyba sobiie żartujesz koleś u mie na stawianie masztów telegraficznych idzie po

2 godzin
Wynagrodzenie $ 31
Punkty doświadczenia 53 Punkt doświadczenia i tutaj co 2 czy 3 dni wbijam kolejny lvl a idzie to tak łatwo jak ssanie smoczka xD

i jeszcze od 0 -3 szpułek drutu a mam 33 punkty pracy

natomiast przy ustanowieniu prawa własności mam 2 pp a zarabiam na 2 h ok

25-40 $ i od 5-15 expa
 

DeletedUser

Gość
Gość
To nie wiem czy są jakieś zależności :p fakt ten mój pomysł nie sprawdza sie w innych pracach
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko jestem wstanie zrozumiec , jednakze nie moge pojac . Jest jakis sposob na obliczenie szczescia w znajdowaniu przedmiotow . Jesli to co piszecie jest prawda , to obliczcie mi ile razy powinienem isc aby znalezc FLAGE !! Czy sa jakies kryteria , czy tez zalezy to od szczescia , albo ?? Znam graczy , krorzy sa na poziomie nizszym jak ja , a juz ja znalezli , ja mimo iz bylem juz wiele razy nadal jej nie moge znalezc .
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Wszystko jestem wstanie zrozumiec , jednakze nie moge pojac . Jest jakis sposob na obliczenie szczescia w znajdowaniu przedmiotow . Jesli to co piszecie jest prawda , to obliczcie mi ile razy powinienem isc aby znalezc FLAGE !! Czy sa jakies kryteria , czy tez zalezy to od szczescia , albo ?? Znam graczy , krorzy sa na poziomie nizszym jak ja , a juz ja znalezli , ja mimo iz bylem juz wiele razy nadal jej nie moge znalezc .

Od szczescia. Jeden bedzie pracowac 20h i nie znajdzie, a drugi znajdzie w 30 min.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lepiej pracować w pracy która ma więcej % zarobku i dużo % szczęścia do znalezienia czegoś
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko jestem wstanie zrozumiec , jednakze nie moge pojac . Jest jakis sposob na obliczenie szczescia w znajdowaniu przedmiotow . Jesli to co piszecie jest prawda , to obliczcie mi ile razy powinienem isc aby znalezc FLAGE !! Czy sa jakies kryteria , czy tez zalezy to od szczescia , albo ?? Znam graczy , krorzy sa na poziomie nizszym jak ja , a juz ja znalezli , ja mimo iz bylem juz wiele razy nadal jej nie moge znalezc .

Flaga nie jest przedmiotem który można znaleźć w pracy a jej produktem że ma mały % szans na znalezienie to niektórzy muszą długo szukać mi się udało znaleźć w 1 dzień [byłem w kościele sie pomodlić i mi przyniósł potem z roboty xD] przedmioty nie są nigdzie wypisane że w tej pracy znajdziesz to a tego nie a produkty są w każdej pracy wypisane wraz z % szans...
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
Ja odnoszę wrażenie, że tu najwięcej od szczęścia wszystko zależy. Za tę samą pracę, wykonywaną przez godzinę dostaję różne wynagrodzenie.
:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry