Precyzyjny Karabin Sharpsa vs. Precyzyjne Shotgun

  • Rozpoczynający wątek Boogeyman
  • Data rozpoczęcia

Co lepsze?

  • Precyzyjny Karabin Sharpsa

    Głosy: 53 77,9%
  • Precyzyjne Shotgun

    Głosy: 15 22,1%

  • W sumie głosujących
    68
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
mwsnap002.png
CZY
mwsnap003.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg mnie Prec. Sharps - może i mniejsze, ale stabilniejsze obrażenia.

Ale jeśli jesteś ryzykantem to bierz prec. shotguna ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no tak ale te zwykłe bronie tez maja takie ograniczenia np. ostra maczeta 15-85 a nigdy nie walnąłem nia mniej niż 120, więc moze shotgunem tez nie walne mniej niz 444
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
no tak ale te zwykłe bronie tez maja takie ograniczenia np. ostra maczeta 15-85 a nigdy nie walnąłem nia mniej niż 120, więc moze shotgunem tez nie walne mniej niz 444

Nie walnąłeś mniej niż 120 ponieważ masz pewnie dużo siły uderzenia.

Co do tematu to radzę Ci wybrać Prec. Sharps, ponieważ jak już wspomniał kolega wyżej ma stabilniejsze obrażenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Również oddaję głos na Precyzyjny Karabin Sharpsa. Gdzieś pisało (być może w Pomocy) że podczas walki o fort można zabrać jednym atakiem max 1/3hp, a nie wielu ludzi inwestuje w hp, więc nawet jak byś walił z niego max hity to często marnowała by się część dmg.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Precyzyjny karabin Sharpsa. Ma mniejszy rozrzut.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Precyzyjny karabin Sharpsa. Ma mniejszy rozrzut.


już 3 taki temat widzę dziś
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej Sharps. Stabilniejszy.

Shotgun'em możesz odebrać 20 punktów życia, ale możesz też ponad 400. Jednak jestem z Sharpsem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sharps ma stabilniejsze obrażenia..więc jest lepszy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Również oddaję głos na Precyzyjny Karabin Sharpsa. Gdzieś pisało (być może w Pomocy) że podczas walki o fort można zabrać jednym atakiem max 1/3hp, a nie wielu ludzi inwestuje w hp, więc nawet jak byś walił z niego max hity to często marnowała by się część dmg.

zwroc tez uwage, ze spooro osob ma wiecej niz 1200 hp :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Precyzyjny Karabin Sharpsa. Przynajmniej jest pewność że trafi się mocno (o ile się trafi:D)
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
prec. shotgun mam precyzyjną strzelbę od 1-?? niepamiętam do ilu jest dobra zawsze usypiam min. 1 osobe mój rekord 5 osób tylko 3 razy zadałem poniżej 20 pkt. jak chcesz mogę wkleić raport z bitwy z iloscią zadanych obrażeń
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po 1 ten temat był pierwszy bo od razu po aktualizacji go zrobiłem a po 2 juz dawno wybrałem broń i proszę o zamknięcie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry