Premium

  • Rozpoczynający wątek Silverfang DeVir
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Sluchajcie ma moze ktos jakis pomysl dlaczego nie moge kupic premium?
SPrawa wyglada tak... wchodze w premium/zakup/ilosc brylek... do tej pory wszystko wporzatku i w tym momecie gdy mam wybrac rodzaj platnosci... nic sie nie dzieje... sciagnelem zabezpieczenia w przegladarce, sciagnelem nowa jave, wylaczylem firewalla i ... i nic:/
 

DeletedUser994

Gość
Gość
Po naciśnięciu wybranej metody płatności odpalany jest javascript otwierający okienko pop-up. JS zakładam że masz włączoną (bo inaczej byś się chyba nie mógł zalogować do gry), więc na winowajcę wygląda mi włączona blokada wyskakiwania okienek pop-up w przeglądarce.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak niby wyglada ale szukalem wszystko co mogloby zablokowac takie okienka i co znalazlem wylaczylem:/
Nawet probowalem z 3 przegladarek wlaczyc:p
I nic:/
 

DeletedUser994

Gość
Gość
a jakieś blokady reklam, filtry antyspamowe itp??? to może być zarówno z poziomu przeglądarki jak i firewalla czy antyvira a nawet zupełnie osobnego programu zewnętrznego...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wylaczylem firewalla i antywirusa i wszystko co zalazlem zarowno w przegladarce jak i z kazdego mozliwego poziomu:p

Ale to chyba cos z java script, pogrzebalem w operze i znalazlem opcje aby wyrzucalo bledy z javy i cos mi tu machnelo tylko na tym to ja sie niestety nieznam....
 
Status
Zamknięty.
Do góry