Prośba o logo miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9369
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9369

Gość
Gość
Witam. Moja prośba polega na tym aby ktoś bardziej doświadczony zrobił mi logo miasta. Miasto nazywa się _SP_ W AUCIE . Chciałbym na pierwszym planie był Fiat 125p :p nad nim nazwa miasta (mniej więcej na środku, czcionka taka jak twórcy przypadnie do gustu). Maluch czerwony a napisy z czarna ob ramówką i białe w środku. Ogólnie całe tło na kolor czarny (chyba, że nie będzie pasowało to możecie zaproponować mi jakiś inny). Myślę, że to coś nowego :p
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
flagga.jpg



;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
...Chciałbym na pierwszym planie był Fiat 125p :p nad nim nazwa miasta (mniej więcej na środku, czcionka taka jak twórcy przypadnie do gustu). Maluch czerwony...

A ja zauważę, że Fiat 125p to nie jest popularny "maluch", ten nazywa się 126p... Chyba, że nie zrozumiałem kontekstu twojej wypowiedzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na 125p zawsze mówiłem "podium".

Nic nie wykombinuję, nie mam za bardzo czasu.
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
A ja zauważę, że Fiat 125p to nie jest popularny "maluch", ten nazywa się 126p... Chyba, że nie zrozumiałem kontekstu twojej wypowiedzi.

no google pokazują 'duzego fiata' :D

a może miały byc dwa autka :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Duży fiat ma być w sygnie a maluch w avku chyba ;)

EDIT: Błee, sorry pomyliłem się :D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
eknal napisał:
Witam. Moja prośba polega na tym aby ktoś bardziej doświadczony zrobił mi logo miasta. Miasto nazywa się _SP_ W AUCIE . Chciałbym na pierwszym planie był Fiat 125p :p nad nim nazwa miasta (mniej więcej na środku, czcionka taka jak twórcy przypadnie do gustu). Maluch czerwony a napisy z czarna ob ramówką i białe w środku. Ogólnie całe tło na kolor czarny (chyba, że nie będzie pasowało to możecie zaproponować mi jakiś inny). Myślę, że to coś nowego :p


mic, OMG!
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Misiek dzięki. A tak w ogóle ludzie pomyliłem się o jedną małą cyferkę, liczbę niewiem jak chcecie a Wy z tego kłótnie robicie :) Można zamknąc temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry