[PROBLEM] Rajd

  • Rozpoczynający wątek mAcHo1230
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam ponownie ::):
Coś się ostatnio rozpisałem ::DD:
Mam problem , wbiłem 67lvl , a mimo to nie pojawiło mi się pierwsze zadanie z serii "Rajd" , są jakieś specjalne wymagania ? Bo kiedyś nic nie było , a i na weststats nie ma o tym wzmianki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O ile dobrze pamiętam,to pokazuje się w piątek.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Pierwsze zadanie Rajdu można przyjąć tylko w piątek. Czekaj więc cierpliwie, na pewno w piątek się pojawi.
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
Musisz spełniać kryteria tzn. zielona chusta chowanie 60 i pojawia się we wtorek jak dobrze pamiętam. I jest to nasłuchiwanie. I oczywiście musisz udać się na pustynie. Można zlecenie pobrać wcześniej ale żeby zakończyć musi być wtorek. I po tym uwaga jak wykonasz to zlecenie jak zależy ci na kluczu to nie wykonujesz zlecenia u szeryfa tylko idziesz ponownie na pustynie i tam pobierasz kolejne zlecenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Musisz spełniać kryteria tzn. zielona chusta chowanie 60 i pojawia się we wtorek jak dobrze pamiętam. I jest to nasłuchiwanie. I oczywiście musisz udać się na pustynie. Można zlecenie pobrać wcześniej ale żeby zakończyć musi być wtorek. I po tym uwaga jak wykonasz to zlecenie jak zależy ci na kluczu to nie wykonujesz zlecenia u szeryfa tylko idziesz ponownie na pustynie i tam pobierasz kolejne zlecenia.

Pierwsze zadanie to "Pochowanie"
No nic , czekam do piątku ::D:
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
Zgadza się. Ale też wyjaśniłem ci przy okazji drugie zadanie oraz co należy zrobić w rajdzie aby go nie spalić i mieć dalej szanse zdobyć klucz. Więc informacje nie były bezużyteczne.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry