Problem z ostatnim zadaniem na 67lvl.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11551
  • Data rozpoczęcia

Umiejki jakie dawac? (mam do rozdania jeszcze 100)

  • Unik (mam: 40)

    Głosy: 6 21,4%
  • Zaskoczenie (mam: 10)

    Głosy: 14 50,0%
  • Strzelanie (mam: 200)

    Głosy: 4 14,3%
  • Celowanie (mam: 83)

    Głosy: 4 14,3%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser11551

Gość
Gość
Witam, już 13 lvl męcze się z ostatnim zadaniem na 67 lvl.

Pokonaj Scott...

W co lepiej dawac...
Unik
Zaskoczenie
czy co?
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
poczekam na odp kilku osob bo nie chce stracic 100 umiejek :) wlasnie je otrzymalem z reskila wydałem 30 000$ i 72 bryłki złota :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
potrzebujesz:

0 uniki
0 celowania
itemki do uniku i celowania
kubek
troche czasu

Zaloz ciuchy, odejdz z miasta, schowaj kase do banku. Wejdz w zadanie. Poloz kubek na enterze. Wroc za 20 minut. Zadanie powinno byc zaliczone. Zawsze tak robie
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Właśnie to najlepszy sposób :D Nawet te 100 umiejek mogłoby ci nie pomóc a ta metoda nigdy mnie jeszcze nie zawiodła. I masz jeszcze do tego 3 medale do zdobycia :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
potrzebujesz:

0 uniki
0 celowania
itemki do uniku i celowania
kubek
troche czasu

Zaloz ciuchy, odejdz z miasta, schowaj kase do banku. Wejdz w zadanie. Poloz kubek na enterze. Wroc za 20 minut. Zadanie powinno byc zaliczone. Zawsze tak robie

tu sie niezgodze po co odchodzić z miasta ,robić reskill i przynosić kubek ;] jak wystarczy:
1.Podstawić uniki i celowanie (celowanie nie koniecznie przede wszystkim uniki)
2.Aby przyjąć zlecenie musisz być tylko w tym punkcie a pojedynkując sie mozesz być w mieście
3.Pojedynek w queście kosztuje 0 energii więc jak cie omdli wyłączasz spanie w hotelu (masz wtedy 0 pkt energii i 1 pkt zycia) i czekasz aż ci sie pofarci że cie nie trafi tylko koniecznie podmień uniki bo je sie łatwiej wyłapuje niż celowanie pif paf

teraz możesz zreskilować wszystkie umiejętności oprócz strzelania i dać wszystko w strzelanie i zręczność może będziesz wtedy w top 1 w strzelanie i do tego fajne prace ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18989

Gość
Gość
tu sie niezgodze po co odchodzić z miasta ,robić reskill i przynosić kubek ;] jak wystarczy:
1.Podstawić uniki i celowanie (celowanie nie koniecznie przede wszystkim uniki)
2.Aby przyjąć zlecenie musisz być tylko w tym punkcie a pojedynkując sie mozesz być w mieście
3.Pojedynek w queście kosztuje 0 energii więc jak cie omdli wyłączasz spanie w hotelu (masz wtedy 0 pkt energii i 1 pkt zycia) i czekasz aż ci sie pofarci że cie nie trafi tylko koniecznie podmień uniki bo je sie łatwiej wyłapuje niż celowanie pif paf

teraz możesz zreskilować wszystkie umiejętności oprócz strzelania i dać wszystko w strzelanie i zręczność może będziesz wtedy w top 1 w strzelanie i do tego fajne prace ;]
...
W zadaniach na wyższych levelach (tu 67), NPC'y mają zmienne celowanie i uniki, więc jakiekolwiek zmienianie ich nie ma sensu. A z miasta miał wyjść dlatego żeby nie musiał non stop wyłączać hoteli itd. Jak jesteś poza miastem do hotelu cię nie wysyła i możesz lać bez przerwy. A propo reskilu... Nikt nie pisał, że go potrzebuje...
 

DeletedUser19733

Gość
Gość

Nie rozumiem cię kolego? Po co człowiek robiąc questa ma z miasta odchodzić? Jakbym ciebie słuchał przy wykonywaniu questów to chyba przy każdym pojedynku bym miasto opuszczał. Nigdy nie odchodziłem z miasta ani nie robiłem reskilla przy pojedynkach w questach. Wystarczy łut szczęścia i odpowiednie ustawienie celowania/uników
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram kolegę wyżej. Spokojnie dałem sobie radę bez uniku i zaskoczenia z tymi questowymi. Nawet nie mam drugiego medalu za omdlenia =) Został mi jedynie ścigany, na którym się omdlewam.
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Ale jak się raz nie da i omdlejesz to nie musisz kolego czekać do jutra na łut szczęścia... Możesz odejść z miasta i wypróbować ten sposób. Z miasta trzeba odejść dlatego, że jeżeli omdlejesz to cię nie wysyła do hotelu i możesz bez przerwy nabijać pojedynki... FACEPALM było jak najbardziej na miejscu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiecie jesli ktos ma niesamowite szczescie to ok. ale mi zdazalo sie naprawde i bez przesadzania robic kilka tysiecy pojedynkow (np. na 40 minut zostawialem gre robiaco okolo 1 pojedynek na sekunde) z jednym przeciwnikiem i jakos nie widzi mi sie w podobnej sytuacji 1000 razy po kazdym pojedynku wstawac z hotelu. no ale jesli ktos sie wykazuje anielska cierpliwoscia albo, wspomnianym wczesniej, niesamowitym szczesciem to tak- nie trzeba odchodzic z miasta

i oczywiscie ze nie trzeba robic reskila. Facepalm byl dlatego tez, ze uzytkownik Abrachit zrozumial ze kaze reskillowac uniki i celowanie do 0 jesli ma sie wiecej
 
Status
Zamknięty.
Do góry