Przedmioty z loterii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13290
  • Data rozpoczęcia

Zastanów się porządnie i wybierz jedną z opcji:

  • Jestem na tak!

    Głosy: 50 51,5%
  • Jestem na nie.

    Głosy: 47 48,5%

  • W sumie głosujących
    97
Status
Zamknięty.

DeletedUser13290

Gość
Gość
Witam, nie wiem czy już był taki temat, ale mam pewien pomysł, a mianowicie:

Nowe sety - powiedzmy, że są trzy - AQ, NB, Chingachgooka, znacznie namieszały w grze. Trzeba to przyznać - są dobre. Co prawda, można je wylosować, przy odpowiednim szczęściu oraz odpowiedniej ilości bryłek. Loteria niedługo się kończy, ludzie migrują, będą migrować, a ich unikaty wraz z nimi. Nowi gracze nie będą już mieli szansy zdobycia tych setów, dlatego proponuję, aby ZOSTAŁY UMIESZCZONE W SKLEPIE UNION-PACIFIC, dostępne dla wszystkich za odpowiednią opłatą. IG na tym zarobi - jeśli udostępni je za bryłki, a i gracze mogą być ukontentowani.
Myślę, że to może wyrównać nieco szanse. Niech będą drogie, ale będą dostępne :)

Zapraszam do wyrażania opinii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mam jedno zasadnicze pytanie , dwuczłonowe :
można będzie je również kupić za obligacje ?
i
jakie ( orientacyjnie ) proponujesz ceny ?
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Tak jak w loterii były podzielone na kategorie, tak też podzieliłbym je na kategorie cenowe. Trudno mi powiedzieć, ile to może być warte. Gdybym to ja był za to odpowiedzialny, to przedmioty typu szaliki, amulety, kapelusze udostępnił za bryłki i OUP, zaś lepsze tylko za bryłki, stosunkowo zwiększając cenę. Co do broni, to myślę, że tylko za bryłki i to za powiedzmy 800 za paczkę, może drożej. Można wiele kombinacji tutaj zastosować.

Nie chcę wypowiadać się co do cen. Pozostawiam to w gestii twórców, rzucam luźny pomysł. IG musi zarabiać - na tym też zarobi. Unikaty już dawno straciły swoją nazwę - wszystko można mieć za bryłki, czemu też nie to?
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Jestem na nie.To są unikatowe sety jak na razie i zdobycie ich za bryłki od razu psuje grę.
Wolałbym jakieś nowe zadanko związane z nimi lub dodanie ich do skrzynek.
 

DeletedUser25225

Gość
Gość
Złe rozwiązanie że bronie za bryłki... To znowu dyskredytuje "biedniejszych graczy" ... Ktos kasiasty nakupuje sobie wszystko- i gdzie tu sprawiedliwość??? Kiedys by miec jakis unikat- tzrebabylo troche pograc, troche sie pomęczyc, a dzis... mam kase i kupuje. to sprowadza te gre na psy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powinny być dodane do skrzynek wg kategorii. W premium na przykład bronie i paczki, w stalowych kurtki i spodnie itd. Skrzynka premium nabrałaby w końcu jakiejś wartości, bo wylosowanie paska calamity za 1500 bryłek ( dwa razy miałem takie szczęście ) bardzo demotywuje do zakupy tak drogiego gadżetu.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Na tym polega ta gra, F2P, (free to play). Jedni płacą, aby inni mogli grać za darmo,
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nowe sety:

- dodane do skrzynek - odpowiednio stalek i premium (zwłaszcza bronie) - tak :I:
- dodane do union pacyfik za bryłki - tak :I: serwery nie są za darmo
- dodanie do union pacyfic za OUP stanowcze nie :&:, nie po to teraz w święta wydałem 1,1 mln $ na pełny set AQ żeby ktoś za OUP (w większości fortowcy) mogli za jakąś śmieszną ilość je sobie kupić w taki sam sposób jak set prima aprilisowy czy set wielkanocny, ile tych OUP by to nie było i tak to będzie nie wystarczające ::)):

A co najważniejsze Eventy są i ich niema, nie każdy musi mieć set AQ, Chinga czy Złotego Tomahawka...

Dla mniej zamożnych zostaje Set Walkera ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na NIE. Co do setów, rozwiązanie jest prostsze i zadowalające chyba wszystkich: za rok kolejna loteria i szansa dla wszystkich by znów powalczyć o ciuchy. IG znów ma szanse zarobić na losach (może dodać nowe sety, tak by ci co już mają obecne dalej chcieli wydawać bryłki). Sety na dodatek nie spowszednieją dzięki temu posiadanie ich z losowania, szczęśliwców może dłużej napawać dumą.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Uważam tak samo jak Ponury.Grabarz, że są to unikaty i nie powinno się móc ich kupić za bryłki.
 

DeletedUser25646

Gość
Gość
hehe za rok będzie loteria taka jak była niedawno i kasa znowu się posypie strumieniem.. a gdy przedmioty miały by wypadać jak proponujesz to loteria poszła by w odstawkę:)
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Fajnie by była możliwość zdobycia tych setów nie tylko z targu, ale myślę ,że to nie było by fair wobec tych, którzy wydali kupę realnej gotówki ,aby zdobyć te zestawy w czasie świąt. Zakup za bryłki mógłby przejść, ale na tym polega unikatowość tych unikatów, że ciężko je zdobyć ,a gdyby można było kupować te sety za bryłki to z czasem stałyby się pospolite.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Unikaty to były kiedyś...teraz jest wyścig szczurów ..ceny na targach lecą na pysk , wszystko można kupić za grosze , więć co teraz jest unikatem ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
chyba się uszczupliła lista "unikatów":eek:kul:

btw.
► unikat

1. rzecz jedyna w swoim rodzaju, jedyny egzemplarz, okaz;
2. osobliwość, rzadkość
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25442

Gość
Gość
Jestem na tak, nie każdy miał możliwość wydania fortuny w święta żeby kupić sobie sety do gry, a jak były by one w sklepie OUP (Za kosmiczne ceny :D) to ktoś kto potrafi oszczędzać w grze a nie w realu też by mógł sobie taki kupić.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Jestem na nie, od tego była loteria, proszę wszędzie lamenty że tamto źle bla bla bla loteria to loteria jeden mial drugi szczęscie drugi nie . Ja osobiscie przeznaczylem 50 zl na loterię i zdobyłem set NB warto było . Ew można dodać sety wyłącznie do skrzynek premium.
 
A ja jestem na tak. Mogę na spokojnie uzbierać OUP i kupić bronie i resztę z setów kiedy chcę. Np. Strzelba AQ za 1k oup/bryłek jak kto woli. Co mają powiedzieć gracze którzy zaczęli grę po loteriach a chcą mieć sety bez wydawania zbyt dużej ilości $$$ na początek?
 
Status
Zamknięty.
Do góry