Pustkowie (Prawowity właściciel)

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pustkowie (Prawowity właściciel)

Szeryf John Fitzburn: Znalazłeś prawa własności farmy Flinta Westwooda z innym nazwiskiem, ale Flint również miał prawa własności do farmy. Póki nie uda się udowodnić, że Flint sfałszował prawa własności, nie mogę nic zrobić. Znajdź właściciela! Spróbuj pokazać prawa własności z jego nazwiskiem w saloonie. Ludzie wiedzą sporo o innych i na pewno jeden z nich zdoła ci pomóc. Jeżeli uda ci się udowodnić, że Flint faktycznie sfałszował prawa własności do farmy, to może nawet dam ci nagrodę.

Co mam zrobić? Gdzie trzeba z tym iść? Coraz mniej podoba mi się ta gra. Nie można wprost napisać co trzeba zrobić? Ostatnio w kazdym zadaniu trzeba szukać i główkować na czym polega.
Pozdrawiam
 
Pustkowie (Prawowity właściciel)

Szeryf John Fitzburn: Znalazłeś prawa własności farmy Flinta Westwooda z innym nazwiskiem, ale Flint również miał prawa własności do farmy. Póki nie uda się udowodnić, że Flint sfałszował prawa własności, nie mogę nic zrobić. Znajdź właściciela! Spróbuj pokazać prawa własności z jego nazwiskiem w saloonie. Ludzie wiedzą sporo o innych i na pewno jeden z nich zdoła ci pomóc. Jeżeli uda ci się udowodnić, że Flint faktycznie sfałszował prawa własności do farmy, to może nawet dam ci nagrodę.

Co mam zrobić? Gdzie trzeba z tym iść? Coraz mniej podoba mi się ta gra. Nie można wprost napisać co trzeba zrobić? Ostatnio w kazdym zadaniu trzeba szukać i główkować na czym polega.
Pozdrawiam

wloz w eq prawo wlasnosci (chociaz chyba nie trzeba i idz do indianca tam masz +100PD i dalej zadanie ciągnij potem chyba matka tego prawowitego wlasciciela 5,3 (z tego co pamietam kolo wioski indianskiej lub lesnej polany) na mapie i jakos poleci, potem prawowity wlasciciel jakos na gorze 5,3 na mini mapie pojedynek z lowca i zaraz koniec zadanka
 
Znajdź właściciela! Spróbuj pokazać prawa własności z jego nazwiskiem w saloonie.
w salonie do waupee u pozostalych w salonie nie ma expa tylko u waupee
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pustkowie...

Włóż prawo własności w EQ...potem idż do Waupee dostaniesz zadanie i będziesz musiał mieć siodło...jak zdasz siodło to pojawi Ci się zadanie na mapie w kwadracie C5 na środku mniej więcej..Mrs. Anderson...gonisz do niej ...potem idziesz szukać jej syna w tym samy kwadracie tylko praw górny róg ...i teraz...nie pamiętam dokładnie...ale chyba powinieneś mieć sól w EQ...dostałeś ją z innego zadania...potem masz pojedynek i znowu wracasz do Mrs. Anderson...po torcik ::DD:

Co mam zrobić? Gdzie trzeba z tym iść? Coraz mniej podoba mi się ta gra. Nie można wprost napisać co trzeba zrobić? Ostatnio w każdym zadaniu trzeba szukać i główkować na czym polega....była b nudna ta gra jakby wszystko było jasne...:I:

Proponuje dogłębnie zbadać cały poradnik i korzystać z dostępnych pomocy ;;)

Tu masz wszystko co potrzeba ...
..chciałem Ci link wkleić ale nie mogę...coś nie idzie... :(
Wejdź na TW-DB.info i tam masz wszystko co Ci potrzeba do szczęścia :)
Jak coś to pisz PW to Ci wszystko wyjaśnię :eek:kul:
 
Inne pytanie dotyczy już końcówki zadnia i nie bardzo rozumie o co chodzi?

Pustkowie (Sprawiedliwość)
Szeryf John Fitzburn: Zostałeś ranny i pamiętasz, że strzelec powiedział, iż Flint zapłacił mu za to. Musiał wynająć łowcę nagród! Najwyraźniej byłeś zbyt ciekawski! Możesz wreszcie udowodnić, że Flint oszukał biednego Deana na pieniądze i ziemię!

W epilogu pojawia się to:

Pustkowie (Sprawiedliwość)
Szeryf John Fitzburn: To nie ma dla mnie żadnego sensu! Po co on chciał to pustkowie? Nic nie mogło wyrosnąć na ziemi tej farmy! Możliwe, że kryje się za tym coś jeszcze?

Wskazówka: Sprawdź swój plecak, może masz przedmiot, który mógłby pomóc? Uzbrój się w niego!

I pytanie o jakie przedmiot chodzi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co znalazłeś gdzieś po drodze w tym zadaniu i jeszcze kisi się w ekwipunku?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po zrobieniu zadania z siodełem nastąpiło zadania po którym dostałem worek na sznurku z prowiantem. Po tym miało mi się pojawić w C5 zadania z matką, lecz nie mam nic. Mam założone prawo własności i dalej nic. Czy robię coś źle?
EDIT: Wszystko zadziałało...nagle.
 

DeletedUser279

Gość
Gość
A jesli w salonie zamiast waupee wybralem szeryfa to zadanie sie konczy czy gdzies mam isc dalej i cos ubrac?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak wybrałeś innego, to nie ukończysz całego zadania. Poczytaj sobie na db-tw.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jesli w salonie zamiast waupee wybralem szeryfa to zadanie sie konczy czy gdzies mam isc dalej i cos ubrac?

Jeżeli wybrałeś szeryfa to udajesz sie do sektora 2:4, ilcząc od górnego lewego rogu, 2 od góry, 4 w prawo w celu wyjaśnienia czy to jest napewno ta osoba, informacje się nie potwierdzają i dalej wybierasz w salonie wskazówkę od waupe, nic się nie konczy
 

DeletedUser279

Gość
Gość
Jeżeli wybrałeś szeryfa to udajesz sie do sektora 2:4, ilcząc od górnego lewego rogu, 2 od góry, 4 w prawo w celu wyjaśnienia czy to jest napewno ta osoba, informacje się nie potwierdzają i dalej wybierasz w salonie wskazówkę od waupe, nic się nie konczy

Dzięki wielkie! Już myślałem, że to koniec zadania jak się pomyliłem :)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Jeżeli wybrałeś szeryfa to udajesz sie do sektora 2:4, ilcząc od górnego lewego rogu, 2 od góry, 4 w prawo w celu wyjaśnienia czy to jest napewno ta osoba, informacje się nie potwierdzają i dalej wybierasz w salonie wskazówkę od waupe, nic się nie konczy

Czy tak można z każdą osobą w saloonie??
 
po szeryfie tak można .. ale ja wybrałem barmana i kiszka szukam szukam i nic możecie pomóc co zrobić jeśli wybrało się barmana bo jeśli koniec to bez sensu ten quest

Pustkowie (Prawowity właściciel)

Szeryf John Fitzburn: Znalazłeś prawa własności farmy Flinta Westwooda z innym nazwiskiem, ale Flint również miał prawa własności do farmy. Póki nie uda się udowodnić, że Flint sfałszował prawa własności, nie mogę nic zrobić. Znajdź właściciela! Spróbuj pokazać prawa własności z jego nazwiskiem w saloonie. Ludzie wiedzą sporo o innych i na pewno jeden z nich zdoła ci pomóc. Jeżeli uda ci się udowodnić, że Flint faktycznie sfałszował prawa własności do farmy, to może nawet dam ci nagrodę.

Potrzeba:Nagroda:
Załatwione: Pustkowie (Prawowity właściciel IV)
Prawo własności farmy 1/1 (Gotowe)
+ 250 punktów doświadczenia
+ $ 250

2:4 załatwiony Dean Anderson przez szeryfa

póżniej klepnąłem barmana i kiszka

Pustkowie (Prawowity właściciel II)

Barman Henry Walker: Dean An..derson? Nigdy o nim nie słyszałem. Chwila, znam Deana Antonsona. Odwiedził jakiś czas temu saloon. To wielkolud, mówię ci, ledwo mieścił się w drzwiach zarówno na wysokość jak i szerokość. Dobrotliwy jegomość, zawsze pomoże ci jeżeli czegoś potrzebujesz. Mogę powiedzieć ci gdzie go znaleźć!

Wskazówka: Przyjmij to zadanie wyłącznie, jeżeli jesteś pewny, że opis osoby pasuje do opisu ze starych listów!...

- nie przeczytałem do końca enter na szybko i co dalej koniec u szeryfa dalej wisi zadanie ale 2:4 już nic nie daje a na 3:5 nic się nie pojawia, przyjąłem oki mój błąd ale poco 66 zadań w tym queście jeśli 2/3 nie jest do robieniam

- czy można odkręcić akcept u barmana pewnie z tancerką jest tak samo
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
wszystkie zadań w quescie jest tyle tylko że tera trzeba szukać takiej furtki co by nam otworzyła przejśće dalej
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Podobnie jak E.m.E chciałbym znaleźć rozwiązanie takiego problemu. jeszcze nie wybrałem żądnej postaci z saloonu, ale mam prośbę do tych, którzy popełnili ten (jak zwał, tak zwał) "błąd" - to dzięki wam quest się rozwinie i może znajdzie się odpowiedź jak z tego wybrnąć (bo jestem pewny, że jakiś sposób musi być; jest osiągnięcie na 500 questów, więc tyle ich musi być dostępnych). Posprawdzajcie z rożnymi przedmiotami (dokumentami) w eq, czy na mapce nigdzie nikogo nie ma, czy wtedy w saloonie nie pojawia się zadanie. Może trzeba się wylogować i zalogować i wtedy rozpocząć poszukiwania (tak trzeba było zrobić, żeby pojawił się Johnny Westwood). Może ten Anderson pojawi się koło Leśnej polany, albo lasu Dicksona? :gwizd: Też chciałbym rozwikłać ten problem.

@UP
Nie wiadomo czy taka furtka będzie - strona db jest nie tylko dla Polaków, a inne kraje wcześniej miały aktualizacje (chyba), no i na becie też quest był już od jakiegoś czasu. Na pewno zdążyli by "rozplatać" to drzewko. W pierwszej chwili pomyślałem, że to błąd i tych zadań w ogóle nie będzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12954

Gość
Gość
Wszystko się już wyjaśniło - na stronce DB jest już całe rozwiązanie - tak jak mówiłem, te 68 questów to był błąd :eek:kul:. I chyba powinno się wszystko dać odkręcić bo te osoby są już zaznaczone na mapce. Kto się pomylił w wyborze niech sprawdzi :D. Życzę powodzenia! :mel:
 
Status
Zamknięty.
Do góry