Pustkowie (Prawowity właściciel)

Status
Zamknięty.
dzięki Szymek ... do barmana pasuje gośc z 2:3 Dean Antonson .. pewnie do Barnamki gość z 2:7 Dean Andersson ... a właściwy u Indianca 3:5

i lecimy dalej gość od Barmana 2:3

Pustkowie (Dobry trop?)

Nigdy nie posiadałem takiej ziemi! Nie wiem co miałbym z nią zrobić.
Potrzeba: Nagroda:
Idź do Dean Antonson (Gotowe)

to teraz Tancerka
Pustkowie (Prawowity właściciel II)

Maria Roalstad: Dean An...dersson? Tak znam go, to chudy gość o kręconych rudych włosach. Od czasu do czasu przychodzi na nasze występy. Mogę wskazać ci drogę na jego farmę.

Wskazówka: Przyjmij to zadanie wyłącznie, jeżeli jesteś pewny, że opis osoby pasuje do opisu ze starych listów!

Pustkowie (Prawowity właściciel II)
Maria Roalstad: To nie był ten Dean! Przynajmniej inni znają więcej osób o imieniu Dean. Może odnajdziesz właściwą osobę, jeżeli posłuchasz ponownie ich opisów!

i gość z 2:7 pojawia się na mapie biała kropka ale o dziwo nie widać go jak się tam przenosisz wyloguje się może to pomoże widać mają kłopot z pojawianiem się NPC

podziało pojawił się :
Dean Andersson

Przed tobą stoi osoba z kręconymi rudymi włosami, o której mówiła ci Maria.
ide do niego
Pustkowie (Dobra droga?)

Co? Miałbym posiadać grunt w tej podupadłej okolicy? Tam nawet nie warto nogi stawiać!

Potrzeba: Nagroda:

- pobieram i kończe
Pustkowie (Dobra droga?)
...

i dopiero teraz biorę się za Indianina, czyli mam 6 zadań więcej jakbym zrobił od razu Indianin, tylko dalej już poczekam na Wasze opinie aby przejść wszystkie 66 zadań jak zauważył Paweł a nie przeskoczyć od razu na koniec jeszcze raz dzięki Szymek
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mnie wogule sie to zadanie nie pojawia Nie mam tez na mapce tego gostka Flint Weswood
Na tw-db pisze ze musze miec zrobione dwa zadania leniwy zastepca i pojedynek Tyle ze zadanie Pojedynek w tym quescie nie wystepuje i dlatego Flinta nie mam na mapie
Poradzcie mi prosze, co to za zadanie "Pojedynek"i gdzie go szukac ???

Edit

Juz wiem napisze na wszelki wypadek jak by ktos miel podobny problem :
Ten pojedynek to z seri "Cala naprzod ku nowej przygodzie" -Quest na set nowicjusza
Powinno sie ten quest robic na poczatku gry ale ja go olalem i teraz musze robic :(
"Pojedynek" to przedostatnie zadanie w tej seri dostaje sie je od szeryfa
Jak questa skoncze napisze czy mi sie pokazal ten Flint Westwood

Edit II
Pomoglo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się nie pokazuje ani Johnny Westwood ani Flint Westwood. Nie mogę zrobić tego zadania. Skąd mam wziąć prawo własności? Proszę o możliwie szybką odpowiedź.
 
Mi się nie pokazuje ani Johnny Westwood ani Flint Westwood.

A masz 20 poziom? I ukończone zadanie pojedynek? (wyżej ktoś pisał z jakiego zadania pojedynek, jedno z pierwszych zadań, poszukaj we wcześniejszych postach)


Nie mogę zrobić tego zadania. Skąd mam wziąć prawo własności? Proszę o możliwie szybką odpowiedź.

Jak już zaczniesz całe zadanie, to przy "wycince drzew" wpadnie Ci skrzyneczka, w której jest prawo własności i stare listy. Ale to któreś tam zadanie z kolei.
Najlepiej tak jak radzą przedpiścy - poczytaj o zadaniu na TW-DB (pierwszy link w google jak to wpiszesz, bez myślnika, ze spacją)
życzę powodzenia!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam 96 poziom, ukończyłem zadanie, a nie mam na mapie flinta westwooda:(
 

DeletedUser4283

Gość
Gość
Jeżeli wybrałeś szeryfa to udajesz sie do sektora 2:4, ilcząc od górnego lewego rogu, 2 od góry, 4 w prawo w celu wyjaśnienia czy to jest napewno ta osoba, informacje się nie potwierdzają i dalej wybierasz w salonie wskazówkę od waupe, nic się nie konczy

czy to jest sektor B4? czy jakiś inny, bo szukam szukam i nic....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli jest chyba coś nie halo, skoro odpowiadając prawidłowo tracę możliwość zrobienia kilku zadań. A ktoś kto nie umie czytać i zaznacza jak leci, ma potem w sumie zrobione o 6 zadań więcej ode mnie. Chyba ,że tamte zadania nie są wliczane do całości.
 

DeletedUser4283

Gość
Gość
Powie ktoś w jakim sektorze jest ten NpC gdzie można z nim porozmawić i wybrac kolejną "opcje" :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorry Panowie ale nie ogarniam ostatniej części tej misji...

Pustkowie (Prawowity właściciel)

Szeryf John Fitzburn: Znalazłeś prawa własności farmy Flinta Westwooda z innym nazwiskiem, ale Flint również miał prawa własności do farmy. Póki nie uda się udowodnić, że Flint sfałszował prawa własności, nie mogę nic zrobić. Znajdź właściciela! Spróbuj pokazać prawa własności z jego nazwiskiem w saloonie. Ludzie wiedzą sporo o innych i na pewno jeden z nich zdoła ci pomóc. Jeżeli uda ci się udowodnić, że Flint faktycznie sfałszował prawa własności do farmy, to może nawet dam ci nagrodę.

Potrzeba:
Załatwione: Pustkowie (Prawowity właściciel IV) - GDZIE MAM SIĘ UDAĆ?
Prawo własności farmy 1/1 (Gotowe) - [To już mam]

Proszę o pomoc... Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba skończyłem tę serię , czy końcowe zadanie to założenie soli żeby udowodnić winę tego kombinatora ? :ind:

Nagrody lipne jak dla mnie :kak:
 

DeletedUser27880

Gość
Gość
A ze ja sie tak zapytam jak ktos olal te czesc z przepedzaniem ptakow z pola i nie ma w eq soli a flint zniknol gdzie teraz mozna ta sol zdobyc? flinta i zadania nie ma a zeby odblokowac sprawiedliwosc 2 jest ona potrzebna i co teraz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry