Quest na zllotego colta zmiana wymagan (ropa naftowa)

Czy podoba ci sie ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    310
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
moa propozycja ma wnieść to że zamiast ropy naftowej będzie wymagana inna praca. prawie nikt nie ma tego colta to przez to ze pojedynkowiczowi nie opłaca robić się tak wielkiego reskilla pod siłkę. Proszę nie pisać że to za duże ułatwienie, praca może być równie trudna np, napad na pociąg, albo przemyt, czy coś takiego.

PISZ czemu glosujesz tak a nie inaczej!
 

DeletedUser

Gość
Gość
ddd

jeszcze czego moze niech zrobi sie go na pracach co kazdy ma ???
Zrywanie tytoniu moze

z latwo by bylo
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Właśnie o to chodzi, żeby było trudno ;;)

a NIE
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Za łatwy quest byłby. Chociaż dropnąć grudkę jest już trudno.


NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
NIE :p !
A co ja mam powiedzieć jako R/O z bronią białą gdy musiałem się reskillować na konowała =P? powinno być tak jak jest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
taa jasne... a potem bedzie tak jak z dbs'em i wszyscy beda latac z coltem. na nein :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie miejcie litość i nie zakładajcie tego typu tematów ::P:
Zdobycie najlepszej broni w grze musi być trudne, to pewnego rodzaju nagroda dla "rasowych" poszukiwaczy. Reszta niech robi reskil albo dalej sobie narzeka
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Jak na takiej klasy bron to wystarczająco dobre wymagania :ind::traper:pif paf
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
broń jest od 70 lvl więc takie prace są już możliwe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trudno, tak już głupio wyszło, że ludzie nie mają umiaru z rozdawaniem skilli. Pojedynkowicze dają w umiejętności pojedynkowe ile tylko można, budowniczy w budowanie, fortowiec w HP. To teraz cierpcie ::P: Stanowczo jestem na NIE, taka potężna broń nie może być zbyt łatwo dostępna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na NIE - colta mam mimo to ze musialam robic reskill - nie oplaca sie Tobie to nie rob proste
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Prędzej załóż temat, żeby zwększyli wymagania na szable, bo quest w porównaniu do colta jest dziecinnie prosty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za duże ułatwienie . To jest najlepsza broń w the weście i każdy pojedynkowicz marzy o nim i są w stanie aby go zdobyć zabić babcię ::D: Na nie !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja widze to tak:
Chcesz zdobyć colta ale nie możesz bo musisz wydobywać rope.
Jestem na nie ponieważ rzeczywiście trzeba się napracować przy zdobycie colta tak i szabelki a że jednemu trudniej a drugiemu łatwiej to już sprawa lvl.
Poza tym w zdobywaniu colta i szabli to potrzeba czasu włożyć. Ja mam zakurzony przedmiot i wbijam lvl bo już niestać mnie na reskil. Wbijesz lvl, zwiększysz odpowiednie umiejki i zrobisz. Tego się niema odrazu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ares czy ty musisz wrzucać codziennie(albo prawie codziennie) jakieś pomysły, z których 98% i tak nigdy nie przejdzie bo 80% osób przeglądających je jest na nie. Co czwarty pomysł jaki widzę na tym forum jest twój.
Pomysł wręcz dziwny, Quest na być trudny i kosztowny dla ciebie bo broń jest najlepszą bronią pojedynkową na polskim TW dostępną z prac(albo zadania, nie wiedziałem jak to nazwaćxD)
Głos na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście jestem na nie, Złoty Colt miał być w zamierzeniu twórców dla każdego kto pojedynkowiczem nie jest - aby taki bob czy PP mógł się jakoś obronić. A teraz, gdyby wprowadzili zamiast ropy przemyt czy coś innego, to każdy pojedynkowicz miałby tą broń.

ZDECYDOWANIE JESTEM PRZECIW.

Ba, to chyba jest nawet za łatwe, najlepiej podnieść próg lub w ogóle wprowadzić ograniczenie co do klasy postaci. ::DD:
 

DeletedUser22425

Gość
Gość
Ma byc rozmaicie. I wlasnie o to chodzi aby zrobic resskila czy zeby kupic nowe itemy. Nikt nie mowil ze to ma byc banalna gra
 

DeletedUser

Gość
Gość
NIE.

I co potem zerowy poziom trudności i full luda biegającym z tym tak ? Ma być trudniej bo inaczej było by nudno .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie, powinno byc trudno, i zdaje mi sie, ze questów nie mozna zmieniac, ani nie mozna dodawac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry