Quest na zllotego colta zmiana wymagan (ropa naftowa)

Czy podoba ci sie ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    310
Status
Zamknięty.

DeletedUser17743

Gość
Gość
No to niech quest na colta będzie taki : zrywanie liści tytoniu 10 min i cerowanie skarpetek a potem masz już colta.Ten quest MA BYĆ TRUDNY
na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
i tak pojedynkowicze mają już strasznie łatwo tzn. ty chcesz dać zamiast aktualnych prac potrzebnych do tego questa takie które opierały by się o pojedynkowiczów bo tak to zrozumiałem


nie
 

DeletedUser2675

Gość
Gość
Jest OK, większość graczy robi re-skille i nie narzeka. Jeśli tobie za trudno, nic na to nie poradzę, w końcu nie jest powiedziane, że każdy musi mieć Złotego Colta:nie::!:

Na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
LUDZIE STARCZY! WIEMY ŻE JESTEŚCIE NA NIE TRUDNO!!!

Proszę admina o zamknięcie tematu, minęły przeszło 2 miechy a wy ciągle ciągniecie stara historię, na zł tematu to do razu do krytyki się 170 osób rwie, jak coś dobrego to zleca się złośliwe wety to powinno być karane takie dawanie na nie, oceniając tylko buźkę autora!!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie temat powinien już być zamknięty tylko zaśmieca forum
 

DeletedUser

Gość
Gość
Że jeszcze nie zamkneli tego tematu xd taka broń musi być trudno dostępna
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem pojedynkowiczem, i wiem trudno zdobyć tą broń. Ale dodając coś takiego każdy by mógł go używać więc jestem na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wyżej, ta broń jet najlepsza w grze a więc nie może z nią chodzić byle kto
 

DeletedUser10994

Gość
Gość
skoro quest na szable jest łatwiejszy to na kolejnym świecie musicie walić w siłę...............skoro jest taki dobry to dlaczego nie ma być trudno?

NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie wczoraj zdobyłem colta drogim reskilem i jestem na nie.
Aż tak nie trzeba kombinować z umiejejkami.
Ja mam set dżentelmena i brakowało mi z 70ptk pracy to nie tak dużo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
może jeszcze znajdowanie tych przedmiotów w 30min za pierwszym razem pif paf
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Byłoby zbyt łatwo, i tak jest już baaaardzo prosto.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie ! Ja musiałem zrobić reskill pod siłe i szable robić bo zarzymałem sie na wydobyciu ropy i ze srzelca jestem pod siłe bo wydobycia nie mogłem robić i nic nie płakałem zrób szable i tyle .
 
Jestem przeciw, powinno zostać tak jak jest. Złoty colt to nie broń którą się powinno zdobywać tak po prostu(n.p. przy 5 minutach zbierania fasoli::D:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie chyba że byłaby to praca np. występ z buffalo billem:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry