Questy 24/48 h - czas zakończenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18894
  • Data rozpoczęcia

Czy akceptujesz poniższą propozycję ?


  • W sumie głosujących
    36
Status
Zamknięty.

DeletedUser18894

Gość
Gość
Witajcie,

możliwe, że ta propozycja przewinęła się już na forum, ale chciałbym ponownie do niej powrócić. Otóż pobierając zadanie, na które wykonanie mamy pewny obszar czasu (np. popularne 24/48 godzin), możemy łatwo obliczyć sobie, do której godziny musimy spełnić wymogi zadania. Jednak czasami zapomina się o takich rzeczach i ułatwieniem dla gracza byłaby informacja ile czasu pozostało do zakończenia takiego questa. Przykładowo:

"Do zakończenia tego zadania pozostało Tobie jeszcze 5 h 45 min 29 s. Po upływie tego czasu zadanie nie będzie mogło być zamknięte". Jak podoba się Wam ten pomysł ?

Pozdrawiam,
Luczki ::D:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Na spotkaniu przedstawicieli wyszedłem z podobnym pomysłem. Chodziło w nim o to, żeby pocztowo dostawać informacje o tym żę tego dnia można robić jakieś zadanie. Tak jak dostawaliśmy na pocztę wiadomość z zadania bodajże listy znikąd. Tutaj mogłoby mieć formę tego jak jest teraz po zapisaniu na bitwę. Pojawia się ikona i odlicza czas do bitwy. Tutaj mogłoby być coś podobnego- powiedzmy ikona z wielką literą "Q" czy coś w tym stylu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W przypadku ewentu walentynkowego nic by to nie pomogło. Questy z ograniczeniem czasowym są ilości: 1 sztuka na raz.
Mnie najbardziej brakuje w zadaniach dziennych 2 rzeczy:
1.do jakiego poziomu max jest zadanie
2.w który dzień można je zakończyć ( np: wtorek )
Teraz, żeby sprawdzić, czy jakieś zadanie dzienne możemy jeszcze zakończyć trzeba korzystać z tw-db. Chyba nie o to chodzi ::P:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tu raczej chodziło autorowi o to że jak mamy 24h na ukończenie zadania to żeby pokazywało ile nam tego czasu zostało.
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
Oczywiście chodziło mi o to, aby był pokazany zegar odliczający czas do zakończenia danego questa "czasowego". Jeśli pokazuje opóźnienia to może także pokazywać pozostały czas do zakończenia zadania.

Balon72 co do pkt. 2 to na pewno info o zakończeniu questa jest we wskazówkach dołączonych w jego treści. No chyba, że jest to tajemniczy quest pokroju serii zadań Mit :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry