Quiz historyczny

  • Rozpoczynający wątek WOJOWNIKH
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Niemcy mogli robić wszystko, nawet budować kible przenośne...

Oswabadzali jeńców polskich? Rosyjskich? Oddawali Rumunów do niewoli?

Tylko to mi się kojarzy z podpowiedziami.
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
W jakim celu mieliby oswobadzać jeńców polskich albo rosyjskich? Rumunia była sojusznikiem III Rzeszy i nie oddawali Rumunów do niewoli :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W jakim celu mieliby oswobadzać jeńców polskich albo rosyjskich? Rumunia była sojusznikiem III Rzeszy i nie oddawali Rumunów do niewoli :)

Wiem to :) Ale po faszystach można się było spodziewać wszystkiego. Tak więc oddawanie sojuszników do niewoli, choćby za drobne przewinienia w ich armii by uszło... :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brali w niewolę stalingradzkich zydów? Przejmowali kontrole nad łagrami,w których byli żydzi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Daj raczej dodatkową podpowiedź...

Z jakiej książki to wziąłeś?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Założyli Auschwitz-Birkenau? Treblinkę?

Pomyśl, not fire!:D
Zbiorę może podpowiedzi:Jeden z największych nonsensów II Wojna Światowej, nazizm, Żyd, obóz zagłady.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4824

Gość
Gość
Nagle z pytania znika Stalingrad, motasz, mącisz, dodatkowo pewnie jakaś niepotwierdzona informacja ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiedz wreszcie bo nikt nie zgadnie

Dobra.:p
Informacja jest potwierdzona i jest największym nonsensem II Wojny Światowej!
Niemcy transportowali ciepłe kurteczki i jedzonko dla rodaków w Stalingradzie?NIE!Pytacie co?Otóż w tym czasie zajmowali się transportem Żydów do obozów zagłady ( i tu idea nazizmu wygrywa z rozsądkiem wojennym...:rolleyes:).
Kto pierwszy, ten lepszy z zadawaniem!:D
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Chyba żartujesz z tym nonsensem..... To nie jest, żaden nonsen tylko braki logistyczne, kto inny odpowiadał za obozy a kto inny za transport na pole bitwy ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
To moze ja? :D
- Zorganizowal liczne najazdy na Imperium Rzymskie. Naumyslnie zabil swojego brata podczas polowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Attyla Bicz Boży... oj będe się kłócił co do tego naumyślnego zabicia brata.

Jestem pewien, więc zadam :)

Jaką bitwę stoczono 2 sierpnia 1867 roku i kto w niej dowodził(pytam o generałów po obu stronach)?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dawajcie coś kurde, czego nie ma na wiki...
Dakotowie(Czerwonej Chmury ) vs USA (Powella)
Bitwa... na barykadzie wozów:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadajesz, ciężko znaleźć coś ciekawego, czego nie ma na wiki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Attyla Bicz Boży... oj będe się kłócił co do tego naumyślnego zabicia brata.

Watpie ze byl to przypadek. Hunowie byli bardzo dzikim (okrutnym) plemieniem. Wraz ze swoim bratem sprawowal wladza w panstwie. Ze przytrafila sie okazja na polowaniu to go zamordowal pod pretekstem ze pomylil go z miskiem xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prościutkie.Jaki "imperator" przed Hitlerem i III Rzeszą wyruszył także na Moskwę w tym samym miesiącu, BA!z takim samym efektem:p...
 
Status
Zamknięty.
Do góry