Quiz Skoków Narciarskich.

  • Rozpoczynający wątek William Gallas
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, robie Quiz skoków narciarskich. Punkty w nim zdobyte będą się liczyc do klasyfikacji generalnej w typerze skoków utworzonym przezemnie.

Wygrywa ten kto pierwszy udzieli pełnej i poprawnej odpowiedzi. Jesli ktos ma jakies fajne pytanie, prosze wysłac do mnie na pm, na wlasne pytania nie można jednak odpowiadac.

Pytania są dośc proste, będzie ważny refleks. Za każde pytanie jest 1pkt.

Będą się one pojawiały codziennie o 20:00 (Moze czasem z malym spóźnieniem).

Dzisiaj pierwsze pytanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wybaczcie za spóźnienie:D.

Pierwsze pytanie do Quizu.

Ilu było zwycięzców turnieju czterech skoczni od roku 1953 do sezonu 1999/2000 z Austrii? Podaj ich imiona i nazwiska.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Josef Bradl(1953),Willi Purstl,Hubert Neuper,Ernst Vettori,Andreas Goldberger,Andreas Widhölzl(W 2000r.)

EDIT:Było ich 6
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Will Purstl
Hubert Neuper(2)
Ernst Vettori(2)
Andreas Goldberger(2)
Andreas Widholz
więc było ich 5, jesli umiem liczyć;)

fakt, Bradla zapomniałem:) więc 6
@Will, ależ mi to nie przeszkadza, po prostu zabrakło naprawdę niewiele, cóż, trudno, jutro i tak nie odpowiem, chyba, że do 20 nikt nie odpowie:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwszy poprawnie odpowiedział Grzesiek. Wiem, nie napisał na czas ilu ich było, ale problemem nie było policzenie ich, a podanie. Więc przepraszam sholder, ale Grzesiek bardziej zasłużył na punkt:D (i go otrzymał).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taka formuła jest bez sensu, na typowanie jest tydzień, na odpowiedź w quizie nierzadko minuta. Odpowiedzi niech wysyłają na pw przez określony czas, wtedy będzie sprawiedliwiej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale godzina jest podana, liczy sie spryt i refleks:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
I to, czy ktoś przypadkiem nie wyprowadza psa na spacer/nie siedzi u kumpla/jest na zakupach itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie William, więc jak? Ależ Ty jesteś szybki i sprytny, no nie mam pytań po prostu.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Dobra ludzie dajcie se siana:)Może mu coś wypadło.Może ustaw że godzina może sie zmienić
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może może. Więc tak, pytanie podam o 20:10. Macie czas, żeby dojsc do kompa. Tak, wypadło mi coś, Ty się mic nie dziw, bo Ci nie raz wypadało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W regulaminie jest, że jest możliwe spóźnienie :D. Pytanie na dzis.

Kto i w którym roku wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni? Jakiej był on narodowości?

Pytanie łatwe, kto pierwszy ten lepszy:D

Trzeba podac pełną odpowiedź. W przeciwnym razie nie liczy się :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sven Hannawald, Niemcy, 2001/2002:p
no sezon 2001/2002 przecież, man:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, w sumie masz racje. Nie wszystkie konkursy odbyły się w 2002 roku, a więc uznaje odpowiedź. 1pkt wędruje do sholdera.

Następne pytanie jutro o 20:00, bez zmian.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, mi to róźnicy nie robi. Wobec tego może byc o 20:00 codziennie. Zmieniam pierwszy post.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pff a może o 20 coś Ci wypadnie i o 21:30 dowiemy się, że będzie o 22:10?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rób z siebie durnia. Te twoje podejście mnie poprostu irytuje. O 20 nie będzie problemu, bo zwykle siedze wtedy przy kompie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry