Ranking pojedynkow

  • Rozpoczynający wątek Brander
  • Data rozpoczęcia

Ankieta

  • Jestem za

    Głosy: 26 54,2%
  • jestem przeciw (jesli tak to dlaczego)

    Głosy: 22 45,8%

  • W sumie głosujących
    48
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wedlug mnie to jest dziwnie zrobiony
Bo to jest ranking expowicza a nie pojedynkowicza Promuje tych co najwiecej expa zebrali Mnie sie wydaje ze przez to przeklamuje wyniki
Bo dobry pojedynkowicz to ten co ma wiele wygranych pojedynkow a jak najmniej przegranych Czyli ta różnica I wedlug niej moim zdaniem powinien byc liczony ranking
naprzyklad:

Ranking 5
Nazwa gracza xxxx
Pkt.Dośw. 4413
wygr. 76
przegr. 57
różn. 19

No wybaczcie ale czy to jest pojedynkowicz ?? Bardzo w to watpie a jest na miejscu 5 Cos tu chyba nie o to chodzi
a na przyklad taki swietny pojedynkowicz jest na 814 miejscu

Ranking 814
Nazwa gr xxxx
Pkt.Dośw. 813
wygr. 210
przegr.5
różn. 205

Tak ze moja propozycja odnosi sie do tego by ranking pojedynki byl inaczej liczony
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Nie chodzi tez o liczbe wygranych i przegranych. Moge dolaczyc do slabego miasteczka gdzies daleko i bic samych slabych. I wtedy mialbym wysoki ranking ? Im trudniejszy przeciwnik tym wiecej exp i wiekszy ranking...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się. Obecny ranking promuje dobre walki a nie dużo słabiutkich....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Im trudniejszy przeciwnik tym wiecej exp i wiekszy ranking...
Nieprawda. Im większa różnica w poziomie tym więcej exp. Dlatego niskopoziomowi expowicze (nie prawdziwi pojedynkowicze), atakują wysokolvlowych pracusiów i bobów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ile można budowniczych bić... Tak zaczyna każdy zawadiaka, od bicia budowniczych i poszukiwaczy. Powiem krótko, temat założony, ponieważ Brander bije tylko słabszych, a chciałby być wyżej w rankingu. Wstydziłbyś się brander... To tak jakbym ja rzucił propozycję darmowego premium dla gracza który w swojej profesji jest najwyżej w rankingu, bo mam najwyższym poziom zawadiaką na s2, albo 1000$ dla tego kto osiągnie 50 poziom, bo jutro zamierzam to osiągnąć. Wprowadzać propozycje zmian tylko po to, aby czerpać samemu z tego korzyści, głupota...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie o to mu chodzi i tego nie przekręcaj!

To że gość ma mało expa to oznacza że atakuje równych sobie rewolwerowców/żołnierzy , a nie bobów po 100 expa za 1 :|
 

DeletedUser

Gość
Gość
Atakując budowniczych nie zajdziesz dalej niż do top100, gdy poziom pojedynków dochodzi do 80, wszyscy budowniczy stają się nieosiągalni. Jestem pewien że brander nie patrzy na klasę postaci, wpada do miasta i bije wszystko co się rusza, za to ma być wysoko w rankingu? Bez jaj...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ile można budowniczych bić... Tak zaczyna każdy zawadiaka, od bicia budowniczych i poszukiwaczy. Powiem krótko, temat założony, ponieważ Brander bije tylko słabszych, a chciałby być wyżej w rankingu. Wstydziłbyś się brander... To tak jakbym ja rzucił propozycję darmowego premium dla gracza który w swojej profesji jest najwyżej w rankingu, bo mam najwyższym poziom zawadiaką na s2, albo 1000$ dla tego kto osiągnie 50 poziom, bo jutro zamierzam to osiągnąć. Wprowadzać propozycje zmian tylko po to, aby czerpać samemu z tego korzyści, głupota...

Tlaloc wez na wstrzymanie raking mi wisi i powiewa Mnie chodzi o to by byla sprawiedliwosc dla tych ktorym zalezy na rankingu, ja sie bije dla kasy bez motywacji tak zarabiam na podatki i itemki bije silnych bo u cieniasow nic nie zarobilbym Owszem bije boba ale jak tu boba nie bic jak dostalem od boba po jednym pojedynku ponad 1000$ Jak gosciu pracuje przy zyskownej pracy przy jakims srebrze albo czyms czego nawet jeszcze nie widze to tluke ile wlezie Motywacje mam od dawna na zero jak kiedys tydzien czekalem az mi sie podniesie to myslalem ze sie zanudze na smierc
A w ogole czlowieku to skad ty czerpiesz swoje falszywe przekonania co do mnie To jest gra i nie bede sie wstydzil tego ze skroilem boba o 3 levele silniejszego i z wiekszym poziomem pojedynkow
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no uważam że teraz ranking jest liczony sprawiedliwie i nie ma potrzeby tego zmieniać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brander teraz Ci się motywacja odnowi więc twój pomysł nie będzie musiał być wprowadzony w życie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wydaje mi się że najlepszym rankingiem byłoby sumowanie pkt. exp i pkt. zadanych i otrzymanych obrażeń.

Tak mi się wydaje ale czy dobrze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry