Ranking - Umiejętności

  • Rozpoczynający wątek majki14
  • Data rozpoczęcia

Czy Ci się to podoba

  • Tak

    Głosy: 20 37,0%
  • Nie

    Głosy: 25 46,3%
  • Do poprawki

    Głosy: 9 16,7%

  • W sumie głosujących
    54
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mój pomysł polega na wprowadzeniu możliwości szukana graczy w rankingu umiejętności. Nie jest to duże ulepszenie ale może się przydać miastom do rekrutacji bo skriny są często fałszowane.

 

DeletedUser7941

Gość
Gość
sam nie wiem ale pomysł jest w większosci tych typu gier więc jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł zły ponieważ taki pojedynkowicz mógłby wyszukiwać cele z którymi wygra na pewno bo mają słabe staty do pojedynków.:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedynie do budowania itd (t które nie do pojedynków)
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
no ale widać top 20 to więc zawadiaka lub żołnierz ma tak czy siak łatwe zadanie looknie sobie na top 10 w handlu i wiadomo że te osoby maja sporo kasy i inwestuja w handelek ;s
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ale widać top 20 to więc zawadiaka lub żołnierz ma tak czy siak łatwe zadanie looknie sobie na top 10 w handlu i wiadomo że te osoby maja sporo kasy i inwestuja w handelek ;s

Ale bardzo szybko będą poza zasięgiem ataku z powodu poziomu pojedynku.

A jestem na nie bo gra i tak jest zbyt przejrzysta. Sprawdzenie gracza w rankingu równałoby się z wejściem w jego zakładkę "umiejętności".

To by była spora przesada!
 

DeletedUser

Gość
Gość
można by zrobic osobny (powtarzam osobny) ranking dla budowania
 

DeletedUser279

Gość
Gość
a ja jestem na nie nie podoba mi sie to bo tak jak juz wyrzej napisane zawadiacy beda m ogli zdobywac latwe cele
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest już temat z wyszukiwarką nazywa się chyba "szukajcie a znajdziecie" jest o wiele lepszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo ciekawy pomysł no ale jeżeli by to dostało się w ręce zawadiaki to nie będzie super.Sory ale jestem na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jesyem na nie! Przecież wtedy można sobie wyszukiwać wszystkie umiejętności wrogów i obliczać czy się wygra czy nie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry