ranking

  • Rozpoczynający wątek OldCock
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko pieknie ale bez celu. Nie oszukujmy sie, skoro jest to współzawodnictwo to aby gra miała sens to musi ono trwać. Oczywiście ranking wg alfabetu sprawdza sie...ale tylko w sytuacji 2-3 "zawodników" na tej samej pozycji. Gdy wszyscy mają być tak traktowani to ... brak mi słów na opisanie tego obłędu...
Jesli 1 miejsce miałoby zajmować miasto które najszybciej osiągnęło max liczbe punktów to również gra straciła by swój sens bo nie było by już walki o 1 miejsce. Jeśli autorzy tej gry nie chcą zamykać kolejnych światów bo gra jest nudna i nie ma sensu, a tak na prawde to współzawodnictwo i walka o ranking ją nakręcają (dla niektórych może być jeszcze ciekawość zadań, prac i ekwipunku), to to współzawodnictwo musi trwać!!
O ile w rankingu graczy do max lvl postaci jeszcze kawałek do w miastach się wyczerpało. Trzeba po prostu wprowadzić dodatkowy parametr. Jednym z nich jest wspomniane wpłacanie kasy. Jednak jest on mało rozwojowy. Wpłacanie na rozbudowe miało sens ponieważ przyczyniało siędo rozwoju.
Wg Mnie najlepszym parametrem jest różnica w pojedynkach mieszkańców(grabaż). Wprowadzenie go odblokuje "w nieskończoność" ranking miast i wprowadzi motywację do udoskonalania postaci, co o ile mozna osiągnąc max lvl, umiejętności i ekwipunku do pojedynków to zawsze pozostanie taktyka ataków ukazująca kto pomimo najlepszych mozliwosci technicznych jest najlepszym graczem. Jest to o tyle sprawiedliwe, że każdy ma szanse zaistnieć, ranking nie zależy od nazwy czy innych kwesti nie mających znaczenia.
Autorom będzie pasować bo chętniej będzie kupowane premium z bonusem do pojedynków ponieważ nabierze to dodatkowego znaczenia jednak nie przekreśli szansy pozostałych graczy.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Premium do pojedynków wycofano :p
Ale daje to mniejsze szanse miastom roboli
 

DeletedUser

Gość
Gość
to premium postaci..bez znaczenia, jak bedą chcieli/potrzebowali to wprowadzą np. premium broni.
Robole tak na prawde tez moga sie przekwalifikować a miasto moze przyjmować pojedynkowiczów. Chodzi o to że daje to możliwości a nie że teraz rozwijam miasto i wiem że w obecnym układzie nie mam szans na 1 miejsce a z czasem bede siętylk9o oddalac jesli nazwy nie zmienie na a......
 
Status
Zamknięty.
Do góry