Red Dead Redemption na PC?

  • Rozpoczynający wątek McMiniek
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że RDR wyjdzie na PC?


  • W sumie głosujących
    13
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie widziałem jeszcze takiego tematu więc zakładam.
No więc gra fajna, ciekawa, grałem u kolegi na X-klocku. Mega otwarty świat i możliwość strzelania do śmiesznych dużych szczurów stojących przy dróżkach :D.
Ma ktoś może jakieś nowe wiadomości co do wersji na PC? Myślę sam, że kiedyś napewno wyjdzie wersja na pieca, bo wystarczy, że zrobią konwert i kasy na trzepią panowie Rockstarowcy? Co wy o tym myślicie? :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
narazie nie ma planów wydania na PC ale myśle,że wydadzą wcześniej czy później nawet jeśli o tym nie mowią.Chociaż mogą sie trochę bac wydawac na PC.W przypadku GTA IV wymagania były tak duże,że na niektórych czterordzeniowych prockach nie chodził płynnie na full i to z dobrą kartą graficzną.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Graliście w RDR na konsoli? Jak wygląda fabuła itd.? Zastanawiam się na zakupem tej gry w wersji na Xboxa... Może nawet lepiej, ze jeszcze nie wyszła na PC, bo Call of Juarez pewnie straciłby sporo graczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Graliście w RDR na konsoli? Jak wygląda fabuła itd.? Zastanawiam się na zakupem tej gry w wersji na Xboxa... Może nawet lepiej, ze jeszcze nie wyszła na PC, bo Call of Juarez pewnie straciłby sporo graczy.

Najlepsza gra 2010 roku tyle powinno wystarczyc.Na X'ie cudeńko mam i polecam ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Graliście w RDR na konsoli? Jak wygląda fabuła itd.? Zastanawiam się na zakupem tej gry w wersji na Xboxa... Może nawet lepiej, ze jeszcze nie wyszła na PC, bo Call of Juarez pewnie straciłby sporo graczy.

Grałem parę razy zaledwie u kolegi, ale :

1. GRA WYMIATA.
2. W przeciwieństwie do Call of Juarez, mamy widok z 3 osoby + otwarty świat.
3. OTWARTY ŚWIAT ( .. czy ja o tym nie wspominałem? ).
4. Pełno zwierzątek dookoła! Kury, psy, wilki, koguary (?) , bizony, jelonki, oposy, szczury, grizzly (!) itd.
5. Świat jest pełny ( mimo, że pusty ) dzięki jeżdżącym powozom, koniom, obozom Poszukiwaczy Przygód, dzięki szeryfom patrolującym okolice miasta i osadom bandytów!
6. Jest lasso których łapiemy wszystkich ( ludzi i zwierzęta ). Możemy np. złapać konia i się z nim siłować by potem go dosiąść i po krótkiej zabawie w przechyl w lewo-prawo móc dosiąść rumaka. Ludzi można też złapać, potem związać i wziąśc na ramie/ na konia/ przywiązać do torów.
7. Jest nawet gatling gun w niektórych częściach gry!
8. Tak jak w GTA IV pracuje nad grą silnik Euphoria czyli bardzo naturalne ruchy niczym u ludzi choć w porównaniu do GTA IV jest bardziej sztywno-kulawy. Częściej przy popychaniu powstaje dziwna przestrzeń między bohaterem a ofirą co wygląda brzydko.


Minusy :

-Bugi typu osiołek wylatujący w kosmos
-Rakietowe konie
-Człowiek koguar
-Ludzie ptaki

Ale wiesz, to wszystko jest już chyba spatchowane.
Ta gra jest godna oklasków podziwu i wgl.!

A jeśli chodzi o fabułę : jest ok .50 misji głównych oraz setki pobocznych typu poganie jakiejś kobiecie w czymś tam, czy szukanie kogoś przy pomocy węchu psa.

Nie no kupuj! Nie pożałujesz a ja nawet nie wspomniałem o kozackim DLC : Undead Nightmare który pozwala przejść grę w nieco dziwny "sposób" od początku :D
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Ja powiem, że mi to w zupełności obojętne :) Wolę grać w CoJ- wolę FPS-y.
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
przez tą grę zastanawiam się nad kupnem konsoli :p
Ogólnie na ps3 grałem u kumpla i suuuper ;)
Najlepsza gra w jaką grałem non multiplayer.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze?Wg. Gra roku.Przeszedłem ją 2 razy i jeszcze mi się nie znudziła.Ten klimat ,te możliwości chciałbym poczuć też na PC.I te "inne" zakończenie.Na dodatek gra oferuje około 20h gry co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.Chciałbym ją zobacz na PC bo skoro L.A Noire ma wyjść na piecka to dlaczego RDR nie?No właśnie...

P.S Grę przechodziłem na X-klocku
 
Status
Zamknięty.
Do góry