Rezerwat indiański

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

???


  • W sumie głosujących
    294
Status
Zamknięty.

DeletedUser19550

Gość
Gość
Co prawda to jest rodzaj ułatwienia gry ale urozmaicenie wielkie.

TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
a może w ogóle 99level za kase :mad: ?? po co prace , questy , zadania ...
NIE:&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Są plusy i minusy :)

Nie podoba mi się tylko iż miało by to być dla całego hrabstwa.Lepiej stworzyć rezerwat i zaprosić do niego miasta sojusznicze ;)
Dlaczego ? Bo co z małymi miasteczkami i wrogami ? Nic wpłacać nie będą,a z rezerwatu korzystać będą zawsze chętnie.

To tyle.Nie dodam oceny,gdyż jestem neutralny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A takie bronie jak:
Szlachecki Buntline
Szlachecki Peacemkaker
Szlachecki Remington
Szlachecki Schofield itd.
Były by też ?? z szansą na pojawienie się 0.5% ::P:
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Tylko gracze z hrabstwa mogłyby korzystać z rezerwatu.

To co, w tym hrabstwie są same panie?! :p Popraw na mogliby <-- tej formy używamy gdy mowa jest o osobach różnych (nie wyłącznie damskiej) płci :traper:.

Jak nie rasista to seksista ::P: .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba by to dopracować... Na przykład jest za duże szczęście na Tomahawk Taschunka. Jeżeli byłoby 0,5% to i tak co 200 gracz mógłby go kupić, a to dużo nie jest.
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
Jestem z zasady przeciwny takim ułatwieniom. Gra i tak nie jest trudna. Produkty do questów za kasę w pewnym stopniu by ją wypaczyły.
Tym bardziej kupowanie unikatowych broni w takim rezerwacie jest moim zdaniem złym pomysłem.

Aczkolwiek plus za kreatywność. ::P:
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Lekko się pomyliłeś. skóra z bizona, jagody itd. to są produkty nie przedmioty, ale pomysł bardzo dobry, ponieważ niekiedy 30h ktoś dropi indyka i nic.. więc jak najbardziej jestem na TAK, oby to weszło:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się podoba. Tylko ceny broni trochę za niskie. A tak to super pomysł. Jestem na Tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak bardzo dobry pomysł
wogóle jestem za wszelkimi nowośicami ktore dają coś nowego w grze choć do poprawki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł super ! Ale cena rezerwatu powinna wynosić 1 mln. $, bo 100 tys. $ to nic na całe hrabstwo. :ind:
 

DeletedUser27083

Gość
Gość
Jestem za tylko ceny produktów powinny być np. 10 albo 100x droższe niż ich cena kupna bo tak byłoby za łatwo. Albo żeby cena zależała o % szansy na znalezienie. Np. złoty pył szansa na znalezienie 1% wartość zakupu 100$ a w tym rezerwacie można kupić za 100 razy 100 czyli 10.000. Albo tytoń. Szansa na znalezienie 100%. Cena 5$ i w rezerwacie też 5 $. Na takiej zasadzie że 101(wartość początkowa)-30(szansa znalezienia)=71(mnożnik ceny produktu). Dlaczego 101? Ponieważ jak od 100 odejmie się 100% szansy znalezienia to wyjdzie mnożnik 0 a cena pomnożona przez 0 jest równa 0.
 
Rezerwat indiański to zła nazwa, wtedy biali walczyli z Indianami, a nie budowali dla nich rezerwaty. Poza tym kupowanie produktów odpada, i tak jest już za łatwo(targ). Głos na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry