Runescape

  • Rozpoczynający wątek Krystian96
  • Data rozpoczęcia

podoba wam się gra?

  • Tak bardzo!

    Głosy: 25 29,8%
  • Nie

    Głosy: 26 31,0%
  • Tak ale dopiero po zakupie membera

    Głosy: 4 4,8%
  • Nie i nie próbowałem membera

    Głosy: 29 34,5%

  • W sumie głosujących
    84
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Fajna gra ale za bardzo nie wiem w co niej biega :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie dno. Z powodu wykonania, poza tym nie wiadomo o co w niej biega :confused:
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ja bylem w to dobry i to bardzo lvl chyba 40 drzewa scinalem te nie najlepsze ale te przed ostatnie. W banku mialem 40 k ale zapomnialem pinu do niego xD nicka mialem kubus180 a haslo nie wiem marek chyba
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlatego ih nie banowali ale dlaczego nie mam wowa na nr 1 ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Śmieszni są wszyscy Ci, co najpierw mówią że gra to całkowita klapa, a potem mówią że nie wiedzą jak się gra.... Gra jest naprawdę świetna, mówi to gracz który spędził grubo ponad 4 miesiące nad nią. Rozgrywka jest prosta i wciągająca. Najważniejszym aspektem jest rozwój postaci, nad którym poświęca się długie godziny. I takie gry są najlepsze, bo nie lubię badziewia typu "Tipjaa", gdzie wystarczy trochę kasy kupionej na allegro, i już jesteśmy uber pro..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to bardzo dobra gra... rozbudowana, ciekawa, z masą craftingu... gra marzenie.

PS: ci, którzy ocenili, że to zła gra to pewnie w większości ludzie, którzy nie wiedzieli, o co w niej chodzi oraz nie znający angielskiego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Runescape to faktycznie swietna gra

zarowno pod wzgledem graficznym jak rowniez pomyslowym i przestrzennym - jednak ma cholerny minus... trzeba za nia bulic zeby cieszyc sie jej pelnym efektem :/
czlowiek, ktory nie jest czlonkiem (nie posiada konta MEMBERS) korzysta zaledwie z 1/10 gry i to mnie boli


jesli chodzi o fajne gierki zachowane w klimatach basniowych w stylu Robina Hooda a nie azjatyckich debilizmow to polecam Regnum i Ethernal Lands - choc ta wieksza jest lepsza wedlug mnie; swiat gry ogromny, z ktorego moga korzystac wszyscy (Members ma jedynie dostep do lepszych broni i mozliwosc zakupienia konia, na ktorym szybciej sie podrozuje) w grze urzekly mnie pory: dnia nocy, ktore przechodza plynnie: swit dzien zmierzch i noc i warunkow pogodowych tj: deszcz, mgla lub piekna pogoda - przechodzenie przez nawiedzony las, z brazowiejacymi jak w porze jesiennej liscmi, w ktorym roi sie od zakapturzonych szkieletow, dodatkowo w czasie pelni ksiezyca - wywolalo u mnie gesia skorke mimo, ze zabrzmi to glupio a to tylko gra - gra zrobiona fantastycznie!!!

nie wiem jak wy, ale ja cholernie czepiam sie szczegolow i nastepnym, co mnie urzeklo jest starannosc wykonania gry, tj latwo po oswietleniu terenu czy postaci stwierdzic czy ksiezyc masz za soba, przed soba czy z boku

przez pierwsze tygodnie gry, gdy zwiedzalem swiat non stop trzaskalem same screeny - jesli chodzi o rozgrywke mamy do wyboru: ludzi(nienieski sztandar), krasnoludow(czerwony) i elfy (zielony) rozmieszconych na mapie w ksztalcie trojkata rownobocznego na polwyspach - jest to zarazem twoje tutorialowe miasto, gdzie poznajesz zasady gry i wykonujesz questy - nastepnie dochodzisz do murow krain - tu juz konczy sie twoja nietykalnosc. Przechodzac przez brame wchodzisz na tzw. poligon na ktorym bez przerwy ktos sie naparza - jest to tzw ziemia niczyja, na ktorej rywalizuja ze soba trzy zwasnione smiertelnie nacje ; czyli jak opisalem powyzej - walczyc mozna na dwa sposoby - walka wrecz - napadamy z partyzanta kogos w lesie czy gdzie tam i trzepiemy mu skore badz tez przylaczamy sie do jakiegos TEAMU i atakujemy grupa vs grupa najczescie przy oblezaniu wrogiego fortu lub obronie naszego - REGNUM zobaczcie sami ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam z tego co pamiętam 33 lvl, nie gram z kontem MEMBER ;p, ej może byśmy sie jakoś w grze spotkali i coś porobili? ;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem w rune 2 lata miałem wszystkie umiejętności po 70+ jedyne co mnie odciągało to że większość gry była płatna dla premium nowe kontynenty opcje , prace itp. A także stroje to co fajne było dla premium dlatego już nie gram.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja też gram w tą gre ma 64 lvl mój max cios 19 pojechałem koledze co miał 91 lvl sam w to nawet nie wierzyłem ale po mimo tego on mnie zabił :p . Jak ktoś nie wie jak grać to napiszcie spróbuje wytłumaczyć a może spotkamy i powalczymy ale ostrzegam mam 61 siły . :p Mój nick w RuneScape to eryko2 stare konto ale jare . Full rune itp. a także 340k w banku .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam chyba 49 lvl choć dawno nie gram i chyba zaczne.... Jak chcecie się spotkać to piszcie tu który świat i gdzie
 

DeletedUser11869

Gość
Gość
Dla mnie bardzo fajna gra. Próbowałem też grać w Tibie ale nie zdobyła ona u mnie takiego uznania jak RuneScape. Zapraszam wszystkich do mojego klanu w RuneScape. Wszelkie pytania proszę kierować na PW lub na gg 12901209. Posiadamy forum iz apraszam wszytkich co jeszcze nie wiedzą co to za gra.

Pozdrowienia dla wszystkich fanów RuneScape!!!:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra jest bardzo fajna gram od marca mam 51 combat i poznałem wielu ludzi polecam ją
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moj nick to Kapusta16 Haslo: nie podam :D

Dawno w nią nie gralem ale chetnie jeszcze z wami zagram... gram ogolnie na swiecei : rozny : :D:D::D
 

DeletedUser

Gość
Gość
niezle nawer

Gran nawet niezła ale zal u niej jest ze sie gra myszkom :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry