Rusznikarz

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Od którego poziomu rusznikarza, można kupić jakieś konkretne bronie np: pistolet albo jakąś strzelbe?
 

DeletedUser

Gość
Gość
sprawdź se na niemieckiej wersji.... pamiętaj że zatowarowanie to 2 poziomy, jeśli nie jestes mieszkańcem, widzisz towary z nizszych pulek (jesli np. rusznikarz jest na poz 5 to asortyment jest widoczny z 3 poziomu), a towary są losowe w każdym mieście
 

DeletedUser

Gość
Gość
W moim mieście na 2lvl rusznikarza jest precyzyjna proca, czyli całkiem nieźle
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Troche nie fair jest to że towary są losowo. A może nie są? U mnie w mieście np. u krawca są jakieś opaski 4$ za jedną, a w innych niektórych miastach są na tym samym lvlu jakieś lepsze. Czy to jakie będą towary jest losowo czy trzeba coś zrobić?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Troche nie fair jest to że towary są losowo. A może nie są? U mnie w mieście np. u krawca są jakieś opaski 4$ za jedną, a w innych niektórych miastach są na tym samym lvlu jakieś lepsze. Czy to jakie będą towary jest losowo czy trzeba coś zrobić?


To jest wszystko losowo :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
i dobrze, że losowo. A najlepiej było bez tych wszystkich premium żeby każdy miał równe szanse :p Ale wiem, że serwer musi zarabiać żeby funkcjonować :p
pozdro.
 

DeletedUser

Gość
Gość
U mnie w miescie jest: sztylet, brzytwa, rozbity dzban, zlamany kij, krzemien, wytarta proca i zardzewiala bron srutowa.
(rusznikarz - 4lvl)
 

DeletedUser247

Gość
Gość
ooo:) fajnie masz. a ile u ciebie kosztuje ta zardzewiała broń śrutowa??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napisz ile zadają obrażeń i czy masz więcej punktów w siłę uderzenia czy w celowanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zardzewiala bron srutowa: 5-19
sztylet: 13-23
Ale ktore jest lepsze, to zalezy od tego w co pakujesz pkt umiejetnosci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry