S1 event

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Na s1 jest taki event testowy.

http://forum.the-west.pl/showthread.php?p=204677

Zobaczymy jak wypadnie, czy będzie zainteresowanie itd. Ponieważ to pierwszy event i nie wiem czy nasz zbieg nie jest za silny to w miarę rozwoju sytuacji będzie słabł jakby co :p

W evencie nie mogą brać udziału członkowie TWT ani ich rodzina.
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Chyba się na to skuszę :)

@Down: Może pojawi się zadanie u szeryfa w saloonie, albo coś :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hehe a akurat musieliście wziąć sojusz Vendetta(-V-) :D mogliście chociaż dać Rodzina Light Discrit(RLD) albo Sojusz Podziemia(_SP_) :D Rozumiem, że ten "napad" jest gdzieś w pobliżu miasta Gold Rush(to miasto znajduje się mniej więcej na środku mapy) sam zamierzam to przetestować :) jestem ciekaw jak dokładnie będzie wyglądał ten "quest"

A Onufry możesz powiedzieć chociaż czy mniej wiecej o 20.00 pojawi się obok tego miasta jakaś postać? czy może trzeba będzie być w miecie? Na jakiej mniej wiecej zasadzie będzie to wyglądać ? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli chodzi o to, że po 20.00 w jakiejś kryjówce na być meksykanin w szarym stetsonie, mundurze i kozakach jeździeckich, uzbrojony w Colt Buntline i trzeba go zabić (uśpić). Tylko co to może być za kryjówka? Jest miasto Gold Rush, ale nic podejrzanego tam nie widzę.

Za głowę bandyty zastępca szeryfa wyznaczył nagrodę. Komu uda się zabić bandytę, temu wyjawi on tajemnicę jak podnieść swoje umiejętności, oraz jak ćwiczyć charakter, aby jego cechy zyskały na sile.

Nieźle...;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajnie, w dodatku moje hrabstwo :D

o zesz, ja jestem meksykaninem, bedzie cięzki wieczór:D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
A Onufry możesz powiedzieć chociaż czy mniej wiecej o 20.00 pojawi się obok tego miasta jakaś postać? czy może trzeba będzie być w miecie? Na jakiej mniej wiecej zasadzie będzie to wyglądać ? :)

No trzeba będzie odszukać opryszka i skrócić go o głowę. Jak jest ubrany wiadomo. Mniej więcej gdzie jest wiadomo. Między 19 a 20 już będzie w kryjówce swojej siedział wystawiony na ataki :p Jak nie schowa tych zrabowanych pieniędzy to będzie bardzo nieroztropnie z jego strony. Więcej nie powiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No trzeba będzie odszukać opryszka i skrócić go o głowę. Jak jest ubrany wiadomo. Mniej więcej gdzie jest wiadomo. Między 19 a 20 już będzie w kryjówce swojej siedział wystawiony na ataki :p Jak nie schowa tych zrabowanych pieniędzy to będzie bardzo nieroztropnie z jego strony. Więcej nie powiem.

A to jest ktoś podstawiony, tzn. czy wie, że on jest tym bandytą czy to zwykły gracz?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę że każdy bandyta co okradł bank wie że jest bandytą :p

No tak, ale w TW banku okraść nie można, czyli to musi być ktoś podstawiony albo postać fikcyjna (jak np. wrogowie z questów). Ok, nie pytam o nic więcej. :) Czekam na 19.00.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No tak, ale w TW banku okraść nie można, czyli to musi być ktoś podstawiony albo postać fikcyjna (jak np. wrogowie z questów). Ok, nie pytam o nic więcej. :) Czekam na 19.00.

Oj, nie bierzcie tak dosłownie wszystkiego, bo mi za chwilę z Gold Rush wyślą ticket, że im 15K z miasta zniknęło a tak nie jest. Część jest fabułą, część prawdą i ma odzwierciedlenia swoje na S1.
 

DeletedUser

Gość
Gość
coś mi się wydaje że na pierwszy rzut pójdzie miasto Gold Rush, kto żyw niech się kryje do hotelu bo 1,500 graczy idzie bić meksykanina, bójcie się NADCHODZIMY !!!:D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
coś mi się wydaje że na pierwszy rzut pójdzie miasto Gold Rush, kto żyw niech się kryje do hotelu bo 1,500 graczy idzie bić meksykanina, bójcie się NADCHODZIMY !!!:D

Zostawcie Gold Rush w spokoju, tam bandyty nie ma !​
To tylko fabuła że obrabował miasto i nazwa miasta ma mniej więcej wskazać okolicę w jakiej bandyta się będzie ukrywał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To mieszkancy Gold Rush maja zdrowo prze...chlapane. Nie pomysleles o tym, ze lowcy nagrod czekajacy na bandyte umila sobie czas oczekiwania i zamienia cale miasto w szpital? Dobrze ze budynkow nie mozna palic bo znudzeni turysci z pewnoscia by to zrobili :) No ale takiej zabawy nie mozna przegapic. Zastepca szeryfa z 5-osobowa druzyna mowisz? Moze faktycznie sie zbierze jakas ekipa i kase pdziela miedzy siebie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro nie jest w żadnym mieście to jak go wyzwać na pojeynek?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry - powinieneś dostać nagrodę nobla za zmobilizowanie tak dużej ilości osób do zebrania się "w jednym miejscu" o określonej godzinie :) Graty
 
Status
Zamknięty.
Do góry