S10 event

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2097

Gość
Gość
Według mnie ten event jest o wiele trudniejszy od poprzedniego, bo nie mogę w ogóle wpaść jak szukać :D Może to dlatego, że jest 7 rano, no ale nic. Myślę, że jak wrócę o 16 to będzie coś więcej wiadomo :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dopiero wstałem i też nie kapuję...
Te "ogłoszenie" brzmi jak jakieś opowiadanie i trudno cokolwiek oszacować...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry - czy jest jakaś nagroda za podanie kobiety i jednego pomocnika? Bo ich już znalazłem:D Czy trzeba wszystkich?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Tym razem wiele nie podpowiem. O ile na S1 chodziło głównie żeby zlać typka, to tutaj należy się wykazać zdolnościami detektywistycznymi. Quest jest tylko na S10, trzeba podać imiona (nicki) wszystkich (łącznie 4 osób). Podanie mniejszej ilości, lub podanie błędnych imion (nicków) nie jest nagradzane w ogóle. Wygrywa tylko pierwsza osoba, która poda poprawną odpowiedź w tym wątku -> http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=26307
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy wszystkie te 4 osoby są w jednym kwadraciku na mapie? Bo mi się wydaje że nie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
W -UE- Black Hills niczego się nie dowiemy, niestety, szukałem w trzech miastach najbliższych temu, ale tam też pusto.

A właśnie, kolesie z eventów będą mieli nicki "graczowe" czy "westernowe"? (graczowy: np. Marianpaździoch1990, Westernowy: np. Todd Blackeye)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg mnie nazwa miasta jest w cudzysłowie więc stanowic powinna całość a trzy kropki przed nazwą może świadczyć jedynie o chwili przerwy przed jej wypowiedzeniem a nie tym że jej człon jest niepełny ale to tylko domysły...

Juz wiadomo ze nazwa "Dry Hills" nie jest wskazówką
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie w tej całej historii to brakuje takiego punktu zaczepnego. Jakoś nie wydaje mi się aby to był Todd Conan czyli jedyny Todd w grze. Idać tym tropem można natrafić na gracza Timimora. Ale w jej ubiorze nie ma nic podejrzanego czyli to odpada.
Skoro Todd to tak samo jak Dry Hills nie jest trop to już w ogóle nie ma punktu zaczepnego.

W opowieści wystepują tylko 4 postacie. Może miasto nie ma więcej mieszkańców? No i wiemy, że Ci trzej paserzy mają prawa założyciela w swoim mieście skoro w nim rządzą. Do tego można przypuszczać, że administracja nie wprowadzała graczy w to całe "wydarzenie", więc prawdopodobnie Ci poszukiwania gracze są w miastach, których jescze wczoraj nie było.:p
No i trzeba zwrócić uwagę na ubiór tej kobiety. Może miała w ekwipunku coś z przedmiotów przeznaczonych dla męskiej klasy postaci.;)
Ogólnie ta zabawa jest czasochłonna i wymaga dużo klikania, więc ja odpadam.:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry Ty pomyślałeś nad tym co piszesz ? Czy napisałeś "żeby było"

W tej zagadce występują takie fakty :

Kobieta jest dziwnie ubrana , Paserzy to założyciele miast .


Teraz pomyśl na zdrowy rozum , jak mamy to odgadnąć ? Przeglądać profile wszystkich kobiet w the west i wszystkich założycieli miast ?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry Ty pomyślałeś nad tym co piszesz ? Czy napisałeś "żeby było"

W tej zagadce występują takie fakty :

Kobieta jest dziwnie ubrana , Paserzy to założyciele miast .


Teraz pomyśl na zdrowy rozum , jak mamy to odgadnąć ? Przeglądać profile wszystkich kobiet w the west i wszystkich założycieli miast ?

No fakt, nie pomyślałem, następnym razem zrobię "Kto się pierwszy do mnie zgłosi, dostanie 5K i coś od barmana". Nie bój się, jest zrobione dobrze. Jak myślałeś że zagadka będzie w stylu "koło miasta XYZ jest góra, koło góry stoi postać której nick zaczyna się na "A". Proszę podać jaki to nick" to sorry.

A.P.K sporo napisał a nawet nie bierze udziału.

BTW, jest więcej informacji istotnych, które pominąłeś.
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
a ja mam cichą nadzieje że Pani będzie się przemieszczać bo jakoś inaczej nie mam pomysłu na odnalezienie paserów ;)

btw Boże jaka ona piękna .... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ... Czy ja w którymś momencie powiedziałem że chce w tym evencie cos wygrywać czy cos ? można by chociaż napisać w której części mapy sie znajdują ( płn-zach , płn-wsch , poł-zach , poł-wsch ) i chociaz po 1 czesci ekwipunku.. no ale dobra juz nic nie mowie ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry