Sam Hawkens Knive

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8030
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Czytam sobie te posty i trochę współczuję całej społęczności TW:=)

Myślicie, że INNO cokolwiek interesujecie :) Ich nie interesuje Wasze zdanie na żaden temat:) liczą się z nim tylko wtedy, kiedy mają w tym interes. Wprowadzą dodatkowy bajer, żeby zatrzymać lub pozyskać większe grono graczy :)

TW to gra komercyjna i nic tego nie zmieni:) Kiedy ta gierka była nowością i takie triki marketingowe jak teraz są stosowane nie były potrzebne :) Teraz INNO doskonale wie, że już większego grona graczy nie zdobędzie :) Bazuje na tym co ma : )

Różne bonusy za pozyskiwanie ludzi do tej gry? :) Nowi gracze to pic na wodę ;-) INNO wie że jest na to mała szansa, ale jak się uda to ok. Generalnie chodzi o to, że starzy "uzależnieni" gracze, narobią multikont lub nawerbują ludzi z innych serwerów, którzy na nowych kontach nakupują bryłek dla skrzynek czy tam, żeby te ptk osiągnięć szły w górę :) A multikonta cóż... admini pobanują sobie, ale KASA zostanie u INNO ;)

Gra wprowadza coraz więcej ulepszeń, które "inteligentnie zmuszają" do kupienia premium :) Teraz sięgnijcie pamięcią do początków gry, ile kupowaliście bryłek, a ile teraz ;- ) pomijam te jakieś bugi z kupowaniem ;)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Potrzebne punkty przyjaźni zostały osiągnięte zbyt szybko, z powodu nieprzewidzianych lub nadzwyczajnych okoliczności.

Macie pkt regulaminu w ten sposób mogą wam zabawke zabrać, np maniacy wydadzą 250 zł na 5k bryłek dadzą koledze żeby miał itd on nabije pkt przyjaźni abierają zabawke a zatrzymują kase :D

Podobnie w inny sposób, wystarczy ze obca osoba nabije wam przez bugi wy wyłapiecie bloka może :p

Teraz wszystko o bryłki chodzi, dają super zabawki które dzięki bryłkom można zdobywać, podobnie z reskillami, dali udobruchanie zarobili an tym sporo kasy a teraz zrobili darmowego reska dla pojedynkowiczów którzy mogą dac w byle co i najcześciej idą w HP. To inni się męczyli INNO zarobiło popatrzyli ujdzie to niech mają darmowy reskill.

Serio niektórzy jeszcze trochę pociągnął i zaczną odchodzić.

Ten link nie przyniesie nowych graczy tylko więcej roboty z oszustami i z uczciwymi graczami tylko pytanie który to który, jeden wiedział czy nie ??

Ehh powinna być prosta gra, a co najwazniejsze utrudnić zdobywanie lepszych rzeczy, teraz na 45 lvl amcie wszystkie rzeczy prócz spodni pasków, z paskami ze spodnaimi fajnie zrobili bo tzreba dobijać do 100 lvl, ale to co teraz z broniami robią to kpina,.

My się tu produkujemy piszemy a przyjdzie typ i napsize pieniacze itd że z akażdym razem te same osoby jęczą i tyle :D
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Czytam i czytam i oczom nie wierzę :(
Gra się psuje ot cały problem :(
Rozumiem dodaliście ekstra zabawki itp. ale nie po to żeby urozmaicić grę tylko żeby kasę wyciągnąć :(
Złotka rozumiem koszty nie są małe chociaż zwiększył bym wymagania lvl co do tych broni :)
A skoro wprowadziliście paski i spodnie aż do 115 lvl to czemu nie dodacie nowych broni fortowych ubrań czy butów ?
Ludzie narzekają że bitwy coraz częściej trzeba poprzez flagę wygrywać bo w 50 rundzie połowa osób stoi ze sporym hp ...
Ja rozumiem że administracja jest zatrudniona przez IG itp. ale kurczę chyba macie tak samo coś do powiedzenia ...
Na pewno macie kontakt z górą IG ...
Zarzućcie jakimiś sensownymi pomysłami i zróbcie coś żeby chociaż po części uratować tą grę ...
A co do wcześniejszych postów kolegów to racja że taki rzeczy jak ten nóż psują zabawę :(
Co z tego że nie daje żadnych umiejętności do pojedynków jak ma takie obrażenia ?
Boon i np. dla strzelca pismejker billa się chowają bo to unikaty drogie i ciężkie do zdobycia a to może mieć każdy kto ma kasę :(
Ktoś kto nie ma kasy jest praktycznie z góry skazany na porażkę :(
 
Dajcie już spokój. W grze jak w życiu - umiesz kombinować, jedziesz do przodu.
Jeżeli nie czerpiecie już przyjemności z gry, polecam pozamykać światy, zostawić jeden-dwa stare (jak ja czynię), tam, gdzie macie znajomych i tyle.

Tu jak w życiu - jedni mają, inni na nich pracują.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dajcie już spokój. W grze jak w życiu - umiesz kombinować, jedziesz do przodu.
Jeżeli nie czerpiecie już przyjemności z gry, polecam pozamykać światy, zostawić jeden-dwa stare (jak ja czynię), tam, gdzie macie znajomych i tyle.

Tu jak w życiu - jedni mają, inni na nich pracują.

A myślisz, że co zrobiłem?:D
Właściwie dwa światy - jeden wymiany, drugi na forty;)

Na pewno nie jesteśmy jedyni...;)
 

DeletedUser23282

Gość
Gość
Ogólnie ten nóż to jedno wielkie nieporozumienie ponieważ:
-jest od 1 lvl
-nie rozumiem po co ma +20 Handel
-jeżeli jest to broń pojedynkowa to dlaczego ma bonusy do bitew fortowych.
Jak nóż ma byc do pojedynków to niech ma bonusy do pojedynków a nie do fortów .Jaki z tego wniosek?? Inno wydało wielofunkcyjny nóż który łatwiej zdobyć od złotej strzelby ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie ten nóż to jedno wielkie nieporozumienie ponieważ:
-jest od 1 lvl
-nie rozumiem po co ma +20 Handel
-jeżeli jest to broń pojedynkowa to dlaczego ma bonusy do bitew fortowych.
Jak nóż ma byc do pojedynków to niech ma bonusy do pojedynków a nie do fortów .Jaki z tego wniosek?? Inno wydało wielofunkcyjny nóż który łatwiej zdobyć od złotej strzelby ...

A obecnie szybciej od złotego colta czy szabli::DD:
 
Oj tam, oj tam.

Ma handel, aby pragnęli go pracujący w handlarzu.
Ma fortowe, aby pragnęli go forciarze.
Ma największy dmg, aby pragnęli go pojedynkowicze.
Jest unikalny, aby pragnęli go graciarze.

Jest taki, jak powinien być.

Ostra, męska zabawka.
Psitulaśy, całuśny przyjaciel kazdej kobiety! Psitulgo ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytam wypowiedź Muminka i ona najbardziej oddaję rzeczywistość tw. Z każdą aktualką jestem coraz bardziej rozczarowany... To co się dzieje teraz, to nic. Wyobraźcie sobie, co będzie za rok, nowi gracze nie będą mogli w ogóle mogli spokojnie zacząć gry, każdy będzie biegał z taką kosą, wyginie prawdopodobnie cała broń strzelecka. Mam nadzieję, że Inno zrobi coś z tym.
 

DeletedUser27842

Gość
Gość
Nie rozumiem dlaczego wy tak wszyscy panikujecie. Dali taką bron i Tyle nikt z was ty skomleniem tego nie zmieni a poza tym nie martwcie się bug został usunięty bronie za ten bug zostały zabrane. Jedynym wyjściem jest wydanie 250 zl. a wydaje się wam że ktoś kto ma postać na 3s wyda 750 zl tylko dla takiej broni? to jest absurd. Oczywiście znajdą sie osoby które wyłożą te 250 zl. ale nie popadajcie w skrajność bo nigdy nie będzie tak że co 2 posiądzie taką broń to będzie naprawdę mały % na każdym ze światów teraz na huronie są 2 sztuki jak to wzrośnie do 5 to będzie i tak sporo i więcej nie będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sobie gram spokojnie bez bryłek, nigdy żadnej nie kupiłem i w najbliższej przyszłości nie mam takiego zamiaru ! :meks:

Wprowadzili kilka ciekawych zadanek, ale też z rozmaitymi błędami.

Co do przedmiotów to pełno bzdur, a buty, kapelusze, płaszcze kończą się w okolicach 35 poziomu. Masakra ! :kak:

Teraz ten quest kolekcjonera może i coś zmienia , ale wykonanie go zabiera duuużo czasu i pieniędzy !
 
Status
Zamknięty.
Do góry