SANIE

  • Rozpoczynający wątek janwp2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
(...)

i na dodatek wchodzą też dwa tajmnicze przedmioty
xmas_bag.png

xmas_rod.png


palma pewnie na Niedziele Palmową
a ten worek to nie wiem


źródło skąd to wiem to
http://tw-db.info/
Ta "twoja" "palma" to róźga :D. Nigdy nie słyszałeś, że niegrzeczne dzieci dostają od Mikołaja rózgę?
 

DeletedUser

Gość
Gość
czytam czytam :D
jak widzisz kolego ^^
po prostu to streściłem ^^ :D
zleksza xd


ps. wyglądało mi to na palmę ^^ :D xd
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
Nie chcę zakładać nowego tematy czy były jakieś nowe zadania na Boże Narodzenie. Bo tego na Kapelusz Bałwana nie wykonałem nie miałem odblokowane poszukiwanie skarbu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chcę zakładać nowego tematy czy były jakieś nowe zadania na Boże Narodzenie. Bo tego na Kapelusz Bałwana nie wykonałem nie miałem odblokowane poszukiwanie skarbu.

Takich questów to nie było, był tylko kalendarz adwentowy(nie uznaję go za questa), który musiałeś otwierać codziennie(potem masz za niego dostać sanie jak wszystkie jego okienka otwarłeś w terminie)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi od 2 - 7 grudnia zepsuł się komputer i nie miałem możliwości otwierania , a gdyby było wiadome przy rozdawaniu kalendarzy adwentowych ze jak wszystkie się otworzy to w przeszłym roku dostanie się sanie , chodził bym wtedy do k@fejki internetowej by mieć maximum 3 marmury .
mam nadzieje że zadanie zostanie wprowadzone dopiero w grudniu 2011 bo teraz to to jest śmieszne żeby po nowym roku dostawać sanie bożonarodzeniowe.
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
będzie je prawdopodobnie można zdobyć w przyszłym roku w święta
bo quest jest od :26.11 - 24.12


i na dodatek wchodzą też dwa tajmnicze przedmioty
xmas_bag.png

xmas_rod.png


palma pewnie na Niedziele Palmową
a ten worek to nie wiem


źródło skąd to wiem to
http://tw-db.info/


Quest był od 26.11 a zadanie z wymianą kalendarza na sanie będzie pod koniec zimy !!!
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
hmm a próbował ktoś sprzedac marmury i zapełnić je łakociami? :> może da się tak oszukać gre :p
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
Nie mów głupot jak nie wiesz!
zadanie na sanie wchodzi w 1.30 a nie na końcu zimy!


Tak! To może będziesz w lato robił Quest na sanie ;P
No bo chyba to logiczne ze jak sanie to śnieg a jak śnieg to zima a nie lato !!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.30 ma wejść, gdy jakiś admin z świata 10 wbije 99 level,a ma on teraz 98 i brakuje mu 6k expa.pif paf:gwizd::traper:
Skąd wiem ? - dowiedziałem się od kolegi.
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
to jeszcze okolo tygogodnia czekania przy dobrych wiatrach :p

Mam nadzieje, ze rozga i ta torba beda mozliwe do wystawienia na targu, bo bym chetnie sobie kupil ;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.30 ma wejść, gdy jakiś admin z świata 10 wbije 99 level,a ma on teraz 98 i brakuje mu 6k expa.pif paf:gwizd::traper:
Skąd wiem ? - dowiedziałem się od kolegi.

a czy w tej bajce byly smoki? miales jednego w kieszeni tak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Haha :D:D aktualka będzie jak adminowi zechcęsię wbić 99 lvl :D rozwalaszz mnie koleś hihi
 

DeletedUser16398

Gość
Gość
to jeszcze okolo tygogodnia czekania przy dobrych wiatrach :p

Mam nadzieje, ze rozga i ta torba beda mozliwe do wystawienia na targu, bo bym chetnie sobie kupil ;d

Torbę na becie można sprzedać, co do rózgi nie wiem(nie spotkałem się na targu:ind:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry