Seria Heroes

  • Rozpoczynający wątek Kalif Skorpion75
  • Data rozpoczęcia

Jak cześć była najlepsza?

  • Heroes I

    Głosy: 1 4,2%
  • Heroes II

    Głosy: 1 4,2%
  • Heroes III Shadow od Deth

    Głosy: 17 70,8%
  • Heroes IV

    Głosy: 1 4,2%
  • Heroes V of magic and magic

    Głosy: 0 0,0%
  • Heroes V kuźnia pzeznaczenia

    Głosy: 1 4,2%
  • Heroes V Dzikie Hordy

    Głosy: 3 12,5%
  • inna której nie pamiętałem...

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jaka twoim zdaniem jest najlepsza cześć tej gry?,oraz co myślisz o najnowszej odsłonie Heroes VI?
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
1) Super-żadnych komplikacji, przyjemnie się grało, grafika super jak dla mnie(trzyma w klimacie)
2)Tak jak powyżej, ale trochę gorzej, przez te smoczki kościane(nie przypadły mi do gustu)
3) Grałem raz i się zakochałem, ale potem już nie miałem możliwości grania, więc nie oceniam
4)Jak powyżej grałem raz, tylko że z możliwością grania częściej i powiem, że totalne dno
5)Suuuuper-grafika piękna, super się gra, kampania i wszystko rozbudowane, ale ja prosty chłopak i pozostanę przy jedynce ;)
W resztę nie grałem więc nie mam nic do dodania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
3 najlepsza... 4 słaba, 5 wnerwiająca
Jakie Heroes 3 Shadow od Deth? Chyba Ressoration of Erathia..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14107

Gość
Gość
Grałem w czwórkę i piątkę (w każdą wersję). Piąta część była przełomem, dlatego z niej wybieram. Najlepsza kampania była w zwykłej V, lecz nowa rasa w kuźni dała większy plus. W dzikich hordach nic nadzwyczajnego nie było wg mnie.

Heroes VI ma być chyba we wrześniu czy październiku. Oglądałem kilka filmików i od V różni się jedynie kampanią, stworzeniami i tym, że jest najwcześniejszą jeśli chodzi o czas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
3 i 5 najlepsza ale 4 to jakieś totalne badziewie jeśli chodzi o najnowszą odsłone postaram nabyć ją w dzień premiery jak to fan musi być pierwszy i mieć złotą edycje:)
 

DeletedUser10109

Gość
Gość
Dla mnie bezsprzecznie 3 potem dlugo nic i 5, jezeli chodzi o 4 to najgorsza ze wszystkich.Takie moje zdanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1 i 2 nie grałem
3 - najlepsza część według mnie wraz z nieoficjalnym dodatkiem wake of gods
4 - badziew
5 - mało map
6 - grałem w beta i taka sobie
 

DeletedUser

Gość
Gość
3 najlepsza, 5 ciekawa, potem przestałem się interesować sagą:)P)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko i wyłącznie 3 - oj pamiętam te nieprzespane noce i granie 24/7 w grę bo tak wciągała. Do dzisiaj mam na półce wszystkie dodatki do 3 i wszystkie na lapku zaistalowane - ta gra się nie nudzi nigdy. Późniejsze wersje jakoś straciły klimat i grywalność dla mnie
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
1.Bardzo fajna pod względem graficznym(szczególnie Minotaur w bikini :p).I prosta fabułą w której Morglin Ironfist trafia do Enroth i przejmuje władze.Pamiętam jak w to grałem jako dzieciak(6 lat) i za bardzo nie wiedziałem o co chodzi :)
2.Ta gra to taka "ulepszona jedynka".Fabuła nie jest już tak ekscytująca jak w jedynce.Nie za bardzo przypadła mi do gustu
3.Co tu dużo mówić cud,miód i orzeszki.Szkoda że w "Ostrzu Armagedonu" nie wprowadzili miasta Forge tylko jakieś nudne wrota żywiołów.Przez to nie było o czym robić fabuły i powstała IV z zupełnie oklepaną historią
4.Porażka...
5.Produkt dla mas zarabiający na tytule...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem we wszystkie części III i V , III chodź starsza to wymiata ::D:
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
1.Bardzo fajna pod względem graficznym(szczególnie Minotaur w bikini :p).I prosta fabułą w której Morglin Ironfist trafia do Enroth i przejmuje władze.Pamiętam jak w to grałem jako dzieciak(6 lat) i za bardzo nie wiedziałem o co chodzi :)
2.Ta gra to taka "ulepszona jedynka".Fabuła nie jest już tak ekscytująca jak w jedynce.Nie za bardzo przypadła mi do gustu
3.Co tu dużo mówić cud,miód i orzeszki.Szkoda że w "Ostrzu Armagedonu" nie wprowadzili miasta Forge tylko jakieś nudne wrota żywiołów.Przez to nie było o czym robić fabuły i powstała IV z zupełnie oklepaną historią
4.Porażka...
5.Produkt dla mas zarabiający na tytule...

Hehe, ja 1 część też jakoś w wieku 6lat grałem, i potrafiłem tylko pierwszą misję przejść(zabicia smoka i podbicie wioski):p
Ale ogólnie myślę, że 1 najlepsza. Na pewno była trudniejsza od 5, a o wiele ciekawsza ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
widze że mamy sporo osób lubiących Heroes może mała potyczka?hehe

może teraz temat o ulubionej rasie?

Moja ulubiona rasa to Nekropolis i to w każdej części
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12361

Gość
Gość
widze że mamy sporo osób lubiących Heroes może mała potyczka?hehe

może teraz temat o ulubionej rasie?

Moja ulubiona rasa to Nekropolis i to w każdej części

Z chęcią bym zagrał ale musiałbyś mi dokładnie wytłumaczyć o co chodzi z hamachi.

Co do rasy to najbardziej lubię Zamek czarodziejki/Bastion i Nekropolis
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój ranking: 3,1,2,4,5.
Lubię wszystkie rasy ale najbardziej Nekro, Loch, Wrota Żywiołów, Akademię i Infrerno.
Jest mod do 5 zmieniający Akademię w Wrota wystarczy trochę poszperać na tawerna.biz ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
III rządzi,z pewnością graficznie nie wymiata,ale ta klimatyczna muzyczka w Nekropolis ahh... najlepsza rozgrywka,najlepsza gra.

Powinno pisać HoMM 3 Shadow of Death
 

DeletedUser27624

Gość
Gość
3 i te 2 dodatki które są z grą myth 2(mam) 4 głupia 5 zaraz sie porzygam .:huh: mam złotą edycje III specjalnie pojechałem do sklepu i kase osczędzałem na 4 i 5 tez a Lipa wyszła z 4 i 5 chyba sprzedam to ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Moja ulubiona rasa w III to Bastion
A w V to Sylwan , czyli Bastion :D
Mogę zagrać potyczkę w V kto chętny ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry