Set blizzarda

  • Rozpoczynający wątek golibark
  • Data rozpoczęcia

Jaka z tych gier ci się najbardziej podoba:

  • Diablo I ;)

    Głosy: 28 23,5%
  • Starcraft:Brood War :)

    Głosy: 15 12,6%
  • Warcraft II:Dark portal :)

    Głosy: 27 22,7%
  • Nie mam opini/nie grałem ;)

    Głosy: 49 41,2%

  • W sumie głosujących
    119
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W klasycznym secie Blizzarda są gry: Diablo I, Starcraft, Starcraft BroodWar, WarcraftII, WarcraftII: Dark portal. Set ten jest najlepszym wyborem gier(klasyków) Posiada może ktoś ten set? (do kupienia za 20 zł np. w saturnie) Albo którąś z tych gier(oryginalną, do gry przez b.n) Zakładam nowy klan grający w te oto gry. Zapraszam do dyskusji na temat tych gier
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi się właśnie jedynka nie podoba. Dwójka to klasyk który nigdy się nie nudzi.
 

DeletedUser4029

Gość
Gość
ja twam wole Warcrafta 2 i Vampirism fire:p TwojaMamaToJa mój nick:p moze ktos grał ze mna?:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grasz w oryginalne sc czy bw i na jakim serwerze?

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wymieniłeś wszystkie gry... stare. Jest wiele więcej świetnych gier blizzarda (o WoW'ie nie wspominając) sporo MMO, (AoC, WoW, niedługo SW:ToR) i wiele innych które nadejdą. Jak dla mnie blizzard króluje jeśli chodzi o tworzenie gier :D Nie mogę się doczekać darmowego SW:ToR (system biznesowy jak w Metinie [kasa za dodatkowe rzeczy itp.]) które kupie chyba w 1 dniu premiery! Jak dla mnie Diablo I chociaż wolę II zdecydowanie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
starcraft i warcraft to najgorsze strategie jakie grałem
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
LOL, nie wiedziałem, że są ludzie, którzy nie grali w diablo, albo starcrafta :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Diablo I wciągneło mnie za pierwszym razem na pare godzin, a dwójka, nie moge tego powiedzieć :/ kicz i tyle...
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepszy jest StarCraft Brood War, a na drugim miejscu jst Diablo II
 

DeletedUser9743

Gość
Gość
Diablo 2 najlepsze (moim zdaniem) niebyło takiej opcji więc zaznaczyłem D1
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wymieniłeś wszystkie gry... stare. Jest wiele więcej świetnych gier blizzarda (o WoW'ie nie wspominając) sporo MMO, (AoC, WoW, niedługo SW:ToR) i wiele innych które nadejdą. Jak dla mnie blizzard króluje jeśli chodzi o tworzenie gier :D Nie mogę się doczekać darmowego SW:ToR (system biznesowy jak w Metinie [kasa za dodatkowe rzeczy itp.]) które kupie chyba w 1 dniu premiery! Jak dla mnie Diablo I chociaż wolę II zdecydowanie...

SW:ToR? Chyba nie mówisz o Star Wars: The Old Republic, jeśli tak to coś ci się pomieszało, bo to gra którą robi Bioware wspólnie z Lucasarts, a nie Blizzard. A dodatkowo jeszcze nie ma oficjalnego stanowiska co do płatności ale sądząc z wypowiedzi twórców raczej darmowy nie będzie (uważam, że słusznie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry