Sety:Konował ,czy dżentelmen?

  • Rozpoczynający wątek WOJOWNIKH
  • Data rozpoczęcia

Który set lepszy?


  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Który set lepszy dla PP 100% handel?
ED:proszę o wypowiadanie się i głosowanie tylko osób powyżej 50 postów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
set konowała nadaje się właściwie tylko do konowała i dodaje znikome umiejki...

lepszy jest set dżentelmena bo mając sporo charyzmy te 50pp coś zawsze doda
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Zdecydowanie set konowała. Daje dużo do zręczności, wytrzymałości, celowania, strzelania. Jest dobry do bitew fortowych, prac ze strzelaniem i "niebieskimi" umiejętnościami.

Dżentelmena też dobry, ale trudny do zdobycia. Poza tym nie ma żadnej pracy, z samym handlem. Wszystko zależy od kasy, towaru w mieście i szczęścia w pracy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jasne że dżentelmen. Konowała można w całości kupić, dżentelmena nie. A poza tym 120pp do jednej pracy to nie 50pp do każdej ;)

Dlatego głos na dżentelmena ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie set konowała. Daje dużo do zręczności, wytrzymałości, celowania, strzelania. Jest dobry do bitew fortowych, prac ze strzelaniem i "niebieskimi" umiejętnościami.

Dżentelmena też dobry, ale trudny do zdobycia. Poza tym nie ma żadnej pracy, z samym handlem. Wszystko zależy od kasy, towaru w mieście i szczęścia w pracy.

Konowała mam już właściwie całego (tylko eliksiru brak :D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jasne że dżentelmen. Konowała można w całości kupić, dżentelmena nie. A poza tym 120pp do jednej pracy to nie 50pp do każdej ;)

Dlatego głos na dżentelmena ;)

Ale do tego potrzebna jest laska bez tego to chyba 30 :/ Moim zdaniem lepszy konowal, dobry do pojedynkow, daje rowniez bonus do handlu !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kon(i)ował :D
Wątpię, że znajdziesz laskę w handlowaniu z indianami itp. :p
Ten set daje także handel :)

EDIT. Masz już kwas i buty konowała ? :O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam wsio, nawet dobrze się spisuje przy poszukiwaczu ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kon(i)ował :D
Wątpię, że znajdziesz laskę w handlowaniu z indianami itp. :p
Ten set daje także handel :)

EDIT. Masz już kwas i buty konowała ? :O

Taa...w Handlu to w życiu nie będzie:DSprzedaż Broni raczej.
TAK.Mówię ,że eliksirku brak:/
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam na s3 konowała- praktycznie go nie zdejmuje, ale jak się wyskrobie to mam zamiar zebrać dżentelmena(tzn, gdy odblokuję pracę z wys. szczęściem) oba są przydatne , ale wg. mnie konował bardziej
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepszy farmera xD najlepszy jest konowała daje dużo umiejętności do pojedynków i nie tylko
 

DeletedUser11191

Gość
Gość
ja na s6 mam dżentelmena i jest kilka razy lepszy od konowała ale powoli kupuje konowała
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszy jest dżentelmena, bo daje przydatne bonusy i punkty do KAŻDEJ pracy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kup oby dwa sety ;) Sam je mam, konował do napadu na pociąg a dżentelmen (jeszcze tylko krawacik) do innych prac ;)
 

DeletedUser12447

Gość
Gość
Ja Ci polecam dżentelmena, dobrze umiejętności dodaje:D:D
A tak pozatym, dajcie mi WB
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra :p
Jeszcze "tylko" eliksir i laska.
Konowała będę używał do pojedynków ,a do prac mieszał.Temat do "zakłudkowania"...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem lepszy konował, dobry do pojedynków, daje rownież bonus do handlu !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jasne że dżentelmen. Konowała można w całości kupić, dżentelmena nie. A poza tym 120pp do jednej pracy to nie 50pp do każdej ;)

Dlatego głos na dżentelmena ;)

A dodaj do tego dodatkowe umiejki za full komplet konowała ... do tego kolega daje 100% Handel wieć +18 też wpadnie ... Ja używam konowała i nie zamieniłbym go na szlachecki ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry