Siłowanie się na rękę

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14797
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 244 57,1%
  • Tak, ale z drobnymi poprawkami.

    Głosy: 110 25,8%
  • W ogóle mi się on nie podoba (podaj dobry argument).

    Głosy: 73 17,1%

  • W sumie głosujących
    427
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawy pomysł:)
Moim zdaniem 2 sekundy na rundę to trochę mało i czasami nie dasz rady zwiększyć "siły"
Będą jakieś przyciski żeby zwiększyć tą siłę? czy puste pole w które trzeba wpisać daną wartość?
ma rację...pomysł trochę chaotyczny ale fajny, dopracowany i napewno będzie jeszcze więcej zabawy w the west:I:::):;;)
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
to tylko kolejny sposób pojedynkowania się. ale na tak:!:
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to żeś się napracował ale nie wiem czy to będzie aż tak potrzebne w the wescie sory ale na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
ttw.png

heh fajnie to wygląda :D!

Propozycja całkiem fajna, ale propozycje jakie tutaj są coraz częściej odchodzą o dzikiego zachodu.Tworzymy coś co ma zwiększyć ilość graczy i wyrzucić klimat dzikiego zachodu.Kowboi strzelających do siebie niczym pojedynki z coj-a, wojna Apacze(Indianie)-blade twarze, choć propozycja jest dobra, nawet świetna nie mogę głosować na TAK na NIE też nie mogę.
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Na tak.. bardzo dobry pomysł i bardzo śmieszne to zdjęcie jak się siłują haha;D
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Pomysł mi się nawet podoba ale jestem Na nie.To konkurencja dla pojedynków,które i tak zostały zaniedbane. Zamiast "siłowania się na rękę" możnaby wprowadzić pojedynki, w których wygrana oznaczałaby nagrodę w postaci stawki umówionej przed pojedynkiem.
(ty zaproponowałeś do 600$).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie, jak chcecie się pojedynkować, to już macie taką możliwość.
 
Chętnie bym się po siłował na rękę.
Widzę , że dobrze to obmyśliłeś , więc wielki + dla Ciebie.
Jednak czy to wprowadzą ? wątpię , gdyż jednak z tym to jest trochę roboty :)
 

DeletedUser13688

Gość
Gość
Większość spraw rozgrywała się w saloonie. Ludzie tam wyzywali się na pojedynki, upijali się, dawali sobie zlecenia, grali w karty i siłowali się na rękę czasami dla rozrywki, a czasami dla nie wielkich pieniędzy, czy choćby za piwo.

[/I]

Sorka że się wtrącam ale to żę w barze się siłowali na rękę to chyba mało prawdopodobne...

FightClub napisał:
Armwrestling jako sport walki zaistniał w 1951 r. kiedy to dwóch zapaleńców z Kalifornii, Dave Devoto oraz dziennikarz Bili Soberanes, postanowiło zorganizować turniej dla kierowców ciężarówek. Impreza okazała się tak spektakularnym sukcesem, że dla wszystkich stało się jasne, że oto narodził się nowy sport, z angielska nazwany Armwrestlingiem.

Taka mała uwaga ;) Ale z pomysłem na Tak
 

DeletedUser21120

Gość
Gość
hahah pomysł dość śmieszny :D ale mi się podoba
tylko stawka powinna być do 5k a nie 600 i fajnie by było gdyby można było oglądać taki pojedynek "na żywo" i obstawiać kto wygra :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry