[Skrypt] wyboru materiałów eksploatacyjnych

  • Rozpoczynający wątek HALCON DE ORO
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27311

Gość
Gość
Jeżeli dobrze widzę, jesteś autorem skryptu.
Planujesz wypuszczenie polskiej wersji? (wykrycie języka i tłumaczenie kategorii)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Je li w tym projekcie, jest równie nielegalne zmodyfikowa skrypt i umie ci go do publicznej wiadomo ci, i osuszy doceni to, czego u ywali go dla Ciebie.
 

DeletedUser13094

Gość
Gość
Po angielsku byloby latwiej :)

Z tego co wywnioskowałem z powyższego wpisu to nie, nie czuje się oszustem. W żadnym miejscu nie napisałem, że skrypt jest mój. W samym skrypcie nie zmieniłem autora (dodałem tylko info o tłumaczeniu), nie modyfikowałem nic poza nazwami, więc nie widzę powodu do urazy.

Do czasu aż sam nie zrobisz tłumaczenia postanowiłem sam go przetłumaczyć, bo Twój skrypt jest warty uwagi, a nie każdy zna hiszpański i przez to może z niego zrezygnować.

No ale skoro przeszkadza Ci to tłumaczenie to ok usunę poprzedni mój post z przetłumaczonym skryptem, tylko w takim razie po co pchasz się na lokalne fora ze skryptem, który jest tylko w Twoim języku? (żeby chociaż był po angielsku ::P: )

PS
Nie znam hiszpańskiego na tyle, aby prowadzić z Tobą korespondencję, a widzę, że takowej nie da się prowadzić w języku innym niż Twój
Nie wiem na ile translator Ci to przetłumaczy, ale w razie wątpliwości pisz wiadomość na priv po hiszpańsku, to sam to jakoś ogarnę (mam nadzieję)



Pozdrawiam i życzę więcej luzu

Jeśli komuś tak czy inaczej zależy na polskiej wersji to zapraszam na priv
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1887

Gość
Gość
Podobny skrypt już istnieje, ale dla ubrań i dodałem do niego bonusy ze wzmocnień, przetłumaczyłem też nazwy przedmiotów.

http://www.the-west-market.pl/skrypty1/201213.user.js

Co do tego skryptu w wersji hiszpańskiej jest ok, tylko trzeba dodać sortowanie wg szukanej wartości. Oszczędzi to czasu na wybór przedmiotu w zależności od potrzeb.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry