Soldat 1.4.2

  • Rozpoczynający wątek Meneves.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś może Gra w ową grę? A dokładnie w tą, a nie inną wersje (1.4.2). Ja lubię sobie czasem trochę posiedzieć i się rozładować... Aktualny Nick w grze to rzecz jasna Meneves. Gra dość ciekawa, nie tylko przez sam fakt jaka jest. Można w niej na prawdę się pośmiać. Multum osób zwanych przez gamerów "noobkami" urozmaica całą zabawę. Zawsze można podyskutować i usłyszeć rzeczy, które w życiu codziennym nie mają miejsca...

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaczynacie Testować?! Ludzie te nowoczesne gry już was ogłupiły w ogóle?? No jak można nie wiedzieć, co to Soldat??:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie to klasyk, poza tym polski ;] Ogolnoswiatowy ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może kiedyś się na mnie natkniecie to spuszczę wam łomot ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajne... wciągneło mnie....

Coś mi się zdaje, że w nią grałem ;)
 

DeletedUser1144

Gość
Gość
ja od razu zagralem z menevesem, gierka super, polecam, za niedlugo mozemy sie umowic na jakiegos spara :p:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uwielbiam/Uwielbiałem i uwielbiać będę.

1.41 znałem na wylot, to była jakby wieś, wszyscy kumple znani.

1.42 było niezłe, dużo nupkuff z których można się pośmiać, pro z którymi na Ashu wciąż można było się pobawić z Barrettami...

1.5 to spoko Soldek, dużo modów, fajne serwery z Dodgeballem...

Zrobiłem dużo map, kilka do infa, parę do CTF'a, jakieś climby, jumpy, typowe areny, nawet Logic Jump, czyli mapę, na której musisz rozwiązywać obliczenia... matematyczne, bo za złą odpowieć - dead, a czas jest ograniczony, bo postać stoi na hurtsach, jedną jeszcze mapę z zaawansowanym 3D, czyli wszystko z dużą ilością polygonów. Wykonałem także specyficzną mapkę do gry w... siatkówkę flagą, jak to na YouTube na Ahsu rzucali.

Mojego autorstwa jest także mod graficzny Ultimate GT, w którego skład whodzą:

-Interfejs
-Gostek GFX
-Wygląd broni
-Dzwięki broni i inne dźwięki

Byłem w jednym klanie na 1.5, bezklanowy łowca na 1.42, najlepszy klan na 1.41 (co z tego, jak ledwie 40 osób w tą wersję grało)

Ulubione mapy:

-DM, TDM (Teammatch, nie TurboDymo...) oraz RM - Ash, Arena 3 i coś tam jeszcze
-INF - Moonshine i Warehouse, mega kultowe mapy pod infa :D
-CTF - Run, Ash, Nuubia, Lanubia i jeszcze parę znanych bardzo

W inne tryby nie grywałem.

Nick: [/Goteki 45/]

Kolory:

Włosy (dredy), płomienie - jasnoniebieski
Reszta - Czarny (SSCC)

Niestety - wszystko co moje poszło wraz z Win XP, a pod głupim Win 98 Soldka poprawnie nie odpaliłem - błąd wynikający z niemożliwości załadowania BattlEye ;/.

Grałem w to cudo 1,5 roku. Michał Marcinkowski jest geniuszem.

Ciekawe, Meneves, czy bym Cię zjechał na Barretty, czy byś mnie rozgromił na wszystkie bronie? :)

A i jeszcze bronie ulubione:

Primary: Barrett M82A1
Secondary: Combat Knife (przez błąd z resetującym się co każde uruchomienie gry USSOCOMem musiałem go używać ;/) albo M72 LAW do Infów i w CTF'ach na defie.

Ach, te wyzwiska: M79 NOOB! Teamkiller kick! Cheater ban!... To było suuuper.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, wiem... Barety wręcz uwielbiam. No nic, może dzisiaj założysz o 16.00 serwer o nazwie np. TWT z hasłem team. Mapa na pewno Arena, a resztę możesz dobrać. Max zabójstw 300. Typ gry, team mecz ;p Same barety, noże, piły... Jak coś będę szukał... ;]

Edit:

Wszystkich chętnych do gry zapraszam na kanał Solat142 o godzinie 16.00
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, to darmowa gra, ale można kupić do niej rozszerzający klucz, dostępny np. w sklepach sieci "Żabka" (czy wyglądam na kogoś, kto nie mówi poważnie?).

Niestety - z .msi tego nie wgram, gdybym miał zainstalowaną wersję spakowaną tylko w rara to by się pograło.

Poza tym mam 1.41 na komputerze i CHYBA działa, 1.5 chyba nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to wejdź tutaj:

Szukajka

PS. A to przed chwilą ;]

beztytuumb.png

Bez żadnej flagi ;] Jak to mówią raz się ma szczęście i dobrze idzie, a raz nie ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz mógłbym założyć serwer The West|TDM ale to na 1.5, bo mi dziadostwo nie działa nieważne co bym zrobił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja grałem w 1.4.1 3 lata prawie najlepszy w grze.
Ulubiona broń: Snajperka i nóż
I ciągłe słyszenie "m79 noob'
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm szczerze to ja o tym nie słyszałem ^^ ale zaraz sobie zainstaluje i zobacze czy fajna gra :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry