sprzeczka o boba

  • Rozpoczynający wątek overitachi
  • Data rozpoczęcia

Kto wiwęcej zbuduje

  • Bob

    Głosy: 183 92,4%
  • poszukiwacz przygód

    Głosy: 15 7,6%

  • W sumie głosujących
    198
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
powiedziałem raz koledze że jeżeli chce dawać wszystko w budowe to musi wziąść klase budowniczy bo ona ma lepsze bonusy do budowy on mi powiedział że weżmie poszukiwacza i będzie równy z bobem w budowie (wybuduje tyle samo co normalny bob) w sumie znam odpowiedź ale chcem was zapytać kto ma racje ja który mówi że bob zbuduje więcej czy on że poszukiwaczem zbuduje tyle samo
 
Bob ma łatwiej. Dostaje +5% punktów umiejętności do rozbudowy miasta i motywacja do budowania wzrasta o 10% szybciej
 

DeletedUser9325

Gość
Gość
nie gram bobem ale wiem że to on więcej rozbuduje (po przez bonusy)
 

DeletedUser2675

Gość
Gość
wybieranie poszukiwacza i dawanie all w budowanie mija sie z logiką.
Oczywiscie obstawiam BoBa :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
powiedziałem raz koledze że jeżeli chce dawać wszystko w budowe to musi wziąść klase budowniczy bo ona ma lepsze bonusy do budowy on mi powiedział że weżmie poszukiwacza i będzie równy z bobem w budowie (wybuduje tyle samo co normalny bob) w sumie znam odpowiedź ale chcem was zapytać kto ma racje ja który mówi że bob zbuduje więcej czy on że poszukiwaczem zbuduje tyle samo

Ale przecież to oczywiste że bob po to są boby żeby rozbudowywać miasta...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jasne że Bob, sam gram poszukiwaczem, ale Bob będzie duuużo lepszy w rozbudowie, to jest klasa stworzona dla budowania
 

DeletedUser

Gość
Gość
wszyscy na boba, tak jak ja. jest jeszcze 1 +, a mianowicie itemy, które bob dostaje za zlecenia, chodzi o buciki i bronie ;)
 

DeletedUser6383

Gość
Gość
To chyba oczywiste... Gram bobem na ś7 i mi bardzo dobrze idzie, a i w pojedynkach daję radę
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam poszukiwacza i nie narzekam:)
mam też boba i też nie narzekam
aczkolwiem w poszukiwaczu dajesz w prace a na bobie dajesz wszystkow w siłe i w budowanie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Budowniczy.Sam nim jestem i widzę na 15 lvl budowę rancza.Na 23 Będe mógł to robić co z premium automatyzacja moge zarobić 2 lvl'e!Jeszcze coś budowniczy ma fajne itemy jak:Klucz Płaski,Łom,Wkrętarka (Śróbokręt)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiadomo że bob jest lepszy, zresztą zależy kto ile daje w budowanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli bob jest bobem, a poszukiwacz poszukiwaczem to oczywiste jest, że bob zbuduje więcej.
 
Nawet jeśli bob nie jest bobem, a poszukiwacz jest bobem to przy tej samej ilości punktów pracy bob zbuduje więcej.
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Ja tak samo mam.Kuzyn ma umiejętności budowania ponad 100 a wybrał klasę postaci poszukiwacz przygód (Apacz) :D No trudno trzeba się z tym pogodzić w końcu to nie twój problem...:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak powiedzieli moi poprzednicy lepszy jest bob, gdyż ma bonus do rozbudowy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aż 12 ludzi głos na poszukiwacza :O No napiszcie czemu poszukiwacz(albo specjalnie bo myslą że śmiesznie ;d).Bob ma lepsze bonusy i dostaje lepsze rzeczy z zadań dające bonusy w budowaniu i innych cech potrzebnych do rozbudowy.
 

DeletedUser11141

Gość
Gość
oczywiście że Bob bo w końcu to klasa budowniczy no i ma bonusy od budowania
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak technicznie rzecz biorac, to bob ma tylko jeden bonus odnosnie samego budowania -
Otrzymujesz premię przy rozbudowie miasta od 5% posiadanych punktów umiejętności.

przyspieszona motywacja owszem tez jest dobra, ale to tylko ma wplyw na szybkosc, a nie jakosc rozbudowy

enyłej, bob lepszy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry