Stary Klucz!

  • Rozpoczynający wątek DrGreeen
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Widze, ze jeszcze nie powstal tego typu topic, wiec wrzucam kilka informacji prosto z gry na temat tego produktu :)

Klucz otrzymujemy jako nagrode za wykonanie zadania "Skradziona Sztuka (Odwiedziny u kolekcjonera)"

klucz1.jpg

klucz2.jpg

kulcz3.jpg


Jakies teorie co do przeznaczenia klucza? Gdzie znajdziemy pozostałe? Czy istnieja wogole inne klucze? Gdzie jest skrzynia dziadka Vincenta?

Na pewno wkrótce się dowiemy, pozostaje czekać na nowe odkrycia :)
 

DeletedUser13713

Gość
Gość
słyszałem , że mój kolega na 1 św. miał klucz z zadania dla boba ale go
sprzedał . Więcej nie wiem , ale będzie to ciekawe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bob dostaje Klucz jako broń :) nie jako produkt - stary klucz 1.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w którymś temacie były spekulacje, że to coś jak kawałki kartki i że również prowadzi do jakiejś specjalnej broni, ale o innych kluczach nic nie wiadomo( ogólnie nic nie wiadomo)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to pewnie będą dodane zadania dla jeszcze wyższych lvl-i. (80-99).
Klucz 1:
key1.png

Klucz 2:
key2.png

Klucz 3:
key3.png


Są to wszystkie trzy klucze. W przeciwieństwie do części kartki nic ich raczej nie łączy. Części kartki tworzą jedną całą kartkę, a klucze ?

Pierwszy klucz jest do skrzyni dziadka Vincenta. O dwóch kolejnych nic nie wiadomo. Posiadanie wszystkich trzech kluczy nie powinno otwierać nowego zadania. Do czasu gdy ktoś zdobędzie resztę kluczy nigdy się nie dowiemy no chyba że tak jak w przypadku 3 części kartki ktoś z góry puści parę z ust.

DrGreeen czy jak masz założony klucz w eq to pojawia się jakieś nowe zadanie? Staraj się sprawdzać o różnych porach dnia. Choć większość questów czasowych jest w okolicach wieczornych, to z tym może być trochę inaczej. Pożyjemy zobaczymy. Oby coś z tego było.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
W jakimś zadaniu (trudnym :D ) Można wybrać pewną nagrodę albo klasyczny znak zapytania . Być może pod nim kryje się klucz . Nie pamiętam dokładnie jakie do zadanie , ale z tego co mi wiadomo nikt nie pochwalił się co się pod tym kryje :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W jakimś zadaniu (trudnym :D ) Można wybrać pewną nagrodę albo klasyczny znak zapytania . Być może pod nim kryje się klucz . Nie pamiętam dokładnie jakie do zadanie , ale z tego co mi wiadomo nikt nie pochwalił się co się pod tym kryje :)

Coś mi się zdaje że to:
Rajd Pobranie
Do wyboru sukienka tancerki, laska no i ???
Przynajmniej tyle jest na weststats. DrGreen wykonałeś już tą serię zadań? Jeśli tak to co wybrałeś?
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Coś mi się zdaje że to:
Rajd Pobranie
Do wyboru sukienka tancerki, laska no i ???
Przynajmniej tyle jest na weststats. DrGreen wykonałeś już tą serię zadań? Jeśli tak to co wybrałeś?

Tak , o to zadanie mi chodziło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Piotrekek raczej nie masz racji. Nie ma, przynajmniej na razie, niczego takiego jak klucz nr 2 i klucz nr 3. Gdyby istniał byłby do znalezienia tutaj:
http://m1.weststats.com/images/items/yield
Jest tam jedynie plik key1.png odpowiadający kluczowi nr 1.
Również korzystając z powyższego linku, ale wchodząc w zakładkę
http://m1.weststats.com/images/items/under
można się przekonać, że istotnie może on służyć do wyciągnięcia starym gaci dziadka Vinceta. Osobiście nie miałbym nic przeciwko, noszenie bielizny bardzo dobrze wpływa na samopoczucie... :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli mi nie wierzysz to popatrz na adresy obrazków które wkleiłem. Co jest bardziej wiarygodne ? Obrazki z serwera the-west czy baza danych weststats?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To nie jest kwestia mojej wiary lub niewiary w Twoje zdanie. Toczymy tu dyskusję nad pewną niewiadomą. Odniosłem się do Twojej wypowiedzi akurat, gdyż wydała mi się najbardziej adekwatna do tego co chciałem napisać :)
Poza tym niestety nie mam dostępu do bazy danych the-west, natomiast mogę przeglądać swobodnie bazę weststats. Załóżmy, że istotnie masz rację, dlaczego w takim razie owe pliki nie zostały również dodane do bazy poradnika? Czym niby te przedmioty różnią się od gaci dziadka Vincenta?...
Ja twierdzę, że dlatego właśnie, że to nie żaden kluczyk kryje się pod znakiem zapytania. Logicznym byłoby, gdyby w takim wypadku grupa zajmująca się weststats dodała wspomniane obrazki do bazy, aby móc w przyszłości łatwo uaktualnić stronę z zadaniami. Tak jak to ma miejsce w przypadku każdego questu klasowego, nie ma tam przecież żadnych znaków zapytania, wszystkie nagrody podane są explicite. Klucz nr 1, który dostajemy za rozwiązanie przedostatniej części "Skradzionej sztuki" również w grze prezentuje się jako "?", natomiast w poradniku mamy go pokazanego w jawnej postaci. Musimy tylko poczekać aż odpowiednio wielu ludzi skończy ów quest wybierając tajemniczy znak zapytania i wszystko się wyjaśni.

Dlaczegóż nie miałby to być np. nóż Bowie'ego? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Coś mi się zdaje że to:
Rajd Pobranie
Do wyboru sukienka tancerki, laska no i ???
Przynajmniej tyle jest na weststats. DrGreen wykonałeś już tą serię zadań? Jeśli tak to co wybrałeś?

Moglbym wykonac ta serie zadan na dniach, ale wybierajac decyzje nr 2 [z indianskim ubraniem] jednak czekam az ktos odkryje co jest pod "?", szkoda by bylo stracic szanse na np klucz nr 2
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moglbym wykonac ta serie zadan na dniach, ale wybierajac decyzje nr 2 [z indianskim ubraniem] jednak czekam az ktos odkryje co jest pod "?", szkoda by bylo stracic szanse na np klucz nr 2

A powiesz mi czemu to nie możesz być Ty? Wszyscy chcemy się dowiedzieć co się kryje pod jedyną niewiadomą (pytajnikiem) w questach. Jeśli potrzebne jest Ci indiańsie ubranie to możesz je kupić w jakimś ze sklepów. Czy to aż taki problem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się domyślam czemu czeka. Skoro tak jak i ja właśnie zrobił quest "Kolekcjoner sztuki" to przerzucenie statystyk będzie go kosztowało, jeśli dobrze pamiętam, ok. 150 tys. (mogę śmiało założyć, że ma podobne umiejętności do moich). Zatem nie dziwię się, że czeka. Jeśli pod "?" jest jakaś bryndza, to po co się męczyć z dziadkiem Waupee, skoro można swobodnie zrobić decyzję nr 2. Ja niestety nie podejmę się rozwiania tajemnicy znaku zapytania z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że już świadomie rozpocząłem dłubać w drodze szeryfa, a gdyby nawet nie to było zawadą, to przerzucanie punktów gryzie się z moją polityką rozwoju postaci. Zgaduję, że DrGreeen ma podobny dylemat, mam rację? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A powiesz mi czemu to nie możesz być Ty? Wszyscy chcemy się dowiedzieć co się kryje pod jedyną niewiadomą (pytajnikiem) w questach. Jeśli potrzebne jest Ci indiańsie ubranie to możesz je kupić w jakimś ze sklepów. Czy to aż taki problem?

Łowca nagród (5 godzin)
brakuje mi 214 pkt pracy

dalej nie wypisuje
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja CI radze sprzedać ten klucz :D zajmuje on niepotrzebne miejsce w ekwipunku a takto byś się wzbogacił o ponad 20$ ;)
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Mi się coś wydaje że pod tym ? może być właśnie ta skrzynia dziadka Vincenta. Żeby ją odtworzyć trzeba mieć ten klucz który jest w misji skradziona sztuka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tylko skąd bandyta Scott moglby miec skrzynie Vincenta? To sie kupy nie trzyma ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślałem że już teraz (58 lvl). Zacząłbym coś robić pod te questy ale jeśli jest tam napad na pociąg to nie ma to sensu. Z resztą prac jeszcze bym jakoś dał radę ale napad na pociąg to już poza moim zasięgiem, daleko poza zasięgiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wykonałem wszystkie opisane questy (nawet te ukryte z pierścieniem/skrzynką itp) mam teraz pusto do 67lvl, i bynajmniej nie będę się spieszył gdyż:
plądrowanie zwłok i tą chustę - ok załatwie, ale do łowcy nagród brakuje mi 204pp(lepsza sytuacja od dr greena :p) reszta to samo - ponad 200pp
jeżeli bym wybrał decyzje 2:
pierwsze 3 zadania na luzie, zaś do transportu więźniów brakuje mi 250pp+ ;) (o włamaniu nie wspomne)
Koszt punktu cechy:
$ 380
Koszt punktu umiejętności:
$ 400

zanim mi się liczniki wyzerują troszkę poczekam...
w dodatku przy sobie mam 1k+ tylko bo zmieniałem umiejki na plądrowanie/budowe posiadłości etc.

a co do tematu moim zdaniem pod znakiem "?" kryje się następny klucz (klucz nr 2) który otwiera zadanie na zdobycie klucza nr 3, gdy zdobędziemy wszystkie 3 klucze pojawi nam się zadanie z otwarciem skrzyni, zaś w skrzynii może być bogactwo itp

gdybać to my sobie możemy latami, potrzebujemy dokładnych informacji bo co nam da to co napisze ja lub ktoś inny
jedni twierdzą, że nie ma 3 kluczy inni, że są potrzebne do otwarcia skrzynii...
moim zdaniem najlepiej ten temat zamknąć i czekać na świeże wiadomości po wykonaniu questa z tajemniczym znakiem zapytania

to tyle z mojej strony
 
Status
Zamknięty.
Do góry