Stary Klucz!

  • Rozpoczynający wątek DrGreeen
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Szukam i szukam i znaleźć nie mogę, zaraz pęknie 3 miesiące jak szukam klucza w plądrowaniu...
zastanawiam się co robię nie tak, kombinuje, snuje domysły...
Powiedzcie czy mieliście premium wz ze sponsor pay czy kupione za pln?
Wiem że nie ma różnicy ale kupione to kupione, kasa dla innogames jest a za ankiety tylko gracz ma korzyść.
To tylko moje spostrzeżenie więc proszę bez zbędnych komentarzy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na s 12 poleciał mi w plądrowaniu bez premium. Zasięg miałem do 5016 o ile pamiętam oraz eq 25% szczęścia.

Nick doktorj
 
Moje modły zostały wysłuchane, po prawie 3 miesiącach wpadł mi kluczyk.
908pp, zakres dropu 2518-7556$, nie modliłem się przed pracą, nie miałem nic z setu świątecznego.

 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam +713 pkt pracy w pladrowaniu i mam przedział 1600-4800 co musze zrobic aby przedział był koło 7500 pkt???
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
To i ja się pochwale, wczoraj mi kluczyk wypadł na świecie 10 - mój pierwszy w historii kluczyk :D
granica zarobku 7390 i 88% motywacji.
 

DeletedUser9579

Gość
Gość
Mam pytanie co do klucza...Wiadomo że można go zdobyć z plądrowania zwłok/handlarza wędrownego i ze stalowej skrzynki...Ale czy były już przypadki znalezienia klucza w nnpp?..Bo możliwe że moje starania są bez celowe...
P.S.pułap maksymalny dropu wynosi 7259(pp 575)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aby wydropić klucz w napadzie na powóz pocztowy potrzeba 677pp. Osiągniemy przedział do 7500$ czyli idealny na klucz. Mając poszukiwacza, 120 poziom, wykonane wszystkie questy(oczywiście takie które pomogą nam osiągnąć najwięcej punktów pracy) oraz najlepszy ekwipunek mamy 644pp i przedział do 7425$. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na wprowadzenie nowych questów dających punkty lub jeżeli gramy na Blackfoot(itp.) dokupić punkty umiejętności albo cech.
Cech potrzeba 11 a umiejętności 33.
 
Status
Zamknięty.
Do góry