Stary system prac

  • Rozpoczynający wątek ziomex999
  • Data rozpoczęcia

czy chcecie stary system prac

  • Tak

    Głosy: 9 36,0%
  • Nie - uzasadnij

    Głosy: 16 64,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Propozycja krótka czy chcecie czas pracy 15 sec, 10 min, 30 min 1 godz, 2 godz jak napisał
Chciał bym zauważyć że można by było dołączyć do tego coś takiego jak
15 sec , 10 min , 30 min , 1h , 2h I tak by było najlepiej, w zależności od dostępnego czasu wolnego i planu dnia osoba by miała większy wybór zapewne to było by najlepsze :)

tekst wezmę na zielono.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Chciał bym zauważyć że można by było dołączyć do tego coś takiego jak
15 sec , 10 min , 30 min , 1h , 2h I tak by było najlepiej, w zależności od dostępnego czasu wolnego i planu dnia osoba by miała większy wybór zapewne to było by najlepsze :)
 

DeletedUser30723

Gość
Gość
Chciał bym zauważyć że można by było dołączyć do tego coś takiego jak
15 sec , 10 min , 30 min , 1h , 2h I tak by było najlepiej w zależności od dostępnego czasu wolnego i planu dnia osoba by miała większy wybór zapewne to było by najlepsze :)

myślałem kiedyś na tym ale zrezygnowałem a co do pomysłu to :I:TAK:I: przyda mi się to jak będę musiał sobie kasę na seta zdobywać lub by produkty do kowala zdobyć tą bawełnę itp bo kasa potrzebna jest a potrzebuje jej obecnie 14320$ a przez te 15 sec i 10 min to słabo kasa leci no chyba że z zadań ale nie które z małą kasą lub brak kasy i to jest najgorsze. Jak pisał EvilTrol 15 sec , 10 min , 30 min , 1h , 2h I tak by było najlepiej
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciał bym zauważyć że można by było dołączyć do tego coś takiego jak
15 sec , 10 min , 30 min , 1h , 2h I tak by było najlepiej, w zależności od dostępnego czasu wolnego i planu dnia osoba by miała większy wybór zapewne to było by najlepsze :)

okej to dodam, a ci którzy zagłosowali na nie niech uzasadnią wolicie mieć trudniej wiem że jest automatyzacja ale to na parę dni więc potrzebna nie jest.
 
myślałem kiedyś na tym ale zrezygnowałem a co do pomysłu to :I:TAK:I: przyda mi się to jak będę musiał sobie kasę na seta zdobywać lub by produkty do kowala zdobyć tą bawełnę itp bo kasa potrzebna jest a potrzebuje jej obecnie 14320$ a przez te 15 sec i 10 min to słabo kasa leci no chyba że z zadań ale nie które z małą kasą lub brak kasy i to jest najgorsze. Jak pisał EvilTrol 15 sec , 10 min , 30 min , 1h , 2h I tak by było najlepiej

Kasa i exp lepiej lecą z 15 sekundowych niż godzinnych. Chyba że produkty sprzedajesz.
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
nie nie nie.. wreszcie naprawili po czesci system prac.. czyli dali nam od nowa wybor czasu pracy..

nie szalejcie.. ostatnia aktualka byla tak dobra ze ludzie zamiast nazekac.. to siedzieli cichutko.. bo tak frajnie sie zrobilo..

system prac jaki teraz jest.. jest najlepszym systemem

po co ci 2 godziny pracy albo 15 sek prace?? chcesz dluzej pracowac ?? to wlacz aktualizacje.. i ustaw 8 prac zamiast 4
15 sek prace? po co ci cos takiego.. ile my sie nakrzyczelismy na te prace.. dziekuj ze juz tego nie ma.. bo balce polaly od klikania i tylek od wiecznego siedzenia :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry