Stary wygląd postaci

  • Rozpoczynający wątek climekko
  • Data rozpoczęcia

3


  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, moją propozycją było by aby np. za 30 bryłek złota można było wykupić stary wygląd postaci który u żołnierza był np. meksykanin, kawalerzysta, irokez oraz najemnik.
 
myślisz że to wprowadzą i każdy gracz będzie latać z starym avatarem :D Po to zrobili nowe avatary żeby gra szła do przodu , stary avatar mogłeś zostawić ja niestety zmieniłem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na jednym świecie mam stary a na drugim niestety nie a te stare avatary były najlepsze::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak się dobrze zrobi nowy avatar to daje radę. Ale mogliby dorzucić kilka rozwiązań przypominających stare avki. Ja bardzo długo miałem stare avatary na swoich postaciach, ale ostatnio zmieniłem na jednej , bo zauważyłem ,że w nowej wersji stały się trochę rozmyte, nieostre. Może i swoją Indiankę zmienię na ciut nowszą. :ind:
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Stare już nigdy nie wrócą :p Teraz nikt nowy nie może być charyzmatyczny jak mój Apacz (ten PP z niebieską opaską na czole) :D
Grafiki są mniejsze, ale nie zauważyłem żeby były (mocno) rozmyte.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wprowadzono nowe więc starych już nie będzie
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Witam, moją propozycją było by aby np. za 30 bryłek złota można było wykupić stary wygląd postaci który u żołnierza był np. meksykanin, kawalerzysta, irokez oraz najemnik.

Mogłeś zatrzymać stary avatar nikt nie kazał ci go zmieniać , na nie.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Mogłeś zatrzymać stary avatar nikt nie kazał ci go zmieniać , na nie.

Wcale nie musiał go zmieniać. Tworząc nową postać nie masz możliwości wyboru starego ;) Ja sam jestem zwolennikiem starszych avatarów. Skoro mogą one współistnieć z nowymi to czemu nie można zrobić paczki gotowych avatarów? Ja jestem osobiście za ;)
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Wcale nie musiał go zmieniać. Tworząc nową postać nie masz możliwości wyboru starego ;) Ja sam jestem zwolennikiem starszych avatarów. Skoro mogą one współistnieć z nowymi to czemu nie można zrobić paczki gotowych avatarów? Ja jestem osobiście za ;)

No tak ale stare avatary pokazują tą "unikatowość" sam źle zrobiłem że nie zachowałem starego avataru ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest możliwość, że inno postanowi podjąć taki skok na kasę. "the west old school avatar pack" tylko 300 bryłek - meksykanin gratis
 
Status
Zamknięty.
Do góry