Sytuacja na świecie Dakota

  • Rozpoczynający wątek Mateusz251296
  • Data rozpoczęcia
kocham kiedy typy będące jagodami mówią coś o serwie na którym nie grają aktywnie XDDDD

nie ma tam gry poza kilkoma osobami, nie ma wymian na inne światy itp. co mam więcej wiedzieć? typ co ściągał konta z innych światów bo nie mieli gdzie migrować i skupuje tanio eq ma decydować czy świat ma mieć migrację czy nie? ;)


każdy świat po Arizona (może Huron dłużej się utrzyma) do najwonniejszego wymaga migracji i nic tego nie zmieni
 
nie ma tam gry poza kilkoma osobami, nie ma wymian na inne światy itp. co mam więcej wiedzieć? typ co ściągał konta z innych światów bo nie mieli gdzie migrować i skupuje tanio eq ma decydować czy świat ma mieć migrację czy nie? ;)


każdy świat po Arizona (może Huron dłużej się utrzyma) do najwonniejszego wymaga migracji i nic tego nie zmieni
Mówisz,że nie ma u nas gry a na forty w sumie jest ponad 20 ludzi XD.
Gierka dawno spadła z rowerka.Gdyby nie ludzie twojego pokroju co trzymają wszędzie jagody to może migracji kiedyś było by więcej jak jeszcze był sens.
PS: bitwy poza nami jako tako jeszcze się trzymają na Iro <3 i coś tam na Ohio
 
Proszę proszę. gdy już otworzona zostanie migracja - to mam tam skumulowane 274 kk, lecę na arizonę i z tamtego serwa wydam wszystko za sacramento 2-1. Aktualnie prowadzę politykę likwidacji światów, nie ma sensu już kisić kasę na starych światach - wydać wszystko na aktualny i elo na dany rok. Ten zasrany west nie zrobił nic dobrego z podtrzymaniem graczy, nie bede grać na zdechlakach gdzie na salonie siedzi po 20 osób, nic nie idzie sprzedać pieprzonej jagody nawet przy takim okrojonym skupisku ludzi
Skoro za zamknij mordę warnują, to napiszę po prostu ZAMILCZ, nie pisz, nikogo nie interesują Twoje herezje i kłamstwa.
 
A do swojej matki też mówisz zamknij mordę jak nie chcesz słyszeć jakiejś wypowiedzi? Normalny jesteś czy tylko udajesz jebniętego. Od chyba 2 lat nie masz ze mną NIC wspólnego gościu bo zdechłeś na swoim starym serwie - ja już dawno do przodu jestem, a ty dalej srasz te samą gadkę. Zacięta płyta bez sensownego działania
I leć w końcu na ten swój dom księżycowy

aaa.png
 
Pensylwania widzę ładnie mulciakami popracowała, ciekawe kto by chciał iść tam grać XDD

Zaproszonko dla wszystkich aktywnych na Iroquois, gramy trochę ambitniej niż wbijanie co 4h i ustawianie zbijania ławek w katedrze
 
Do góry