Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia

dynar

Blada Twarz
a więc tak , gram już parę lat jestem jaki jestem wiele miast nie odwiedziłem bo nie skaczę jak motyl z kwiatka na kwiatek tych co poznałem szanuję pomagam i utrzymuję kontakt ,nie zrywam znajomości jak warbia ona wie o czym piszę gram dla zabawy pozdrawiam bonius ....jest jak jest każdy chcę przeżyć i się bawić
 
W ramach wyjaśnienia bitwy mają podkreślić i pozwolić się zauważyć jawnemu niszczeniu bitew przez 4f i choroszcz .Na salonach płacz o Balansowanie ich bo sie grać nie da,jednocześnie ta zasada w ich mniemaniu na bitwy z Sojuszu Contra nie obowiązuje. Z fortów po 50-60 na strone zrobić forty po 30-40 ? GRATULUJE.Rząd wybiera sie raz na 4lata,prezydenta raz na 5 lat,przejrzyjcie w końcu na oczy i zobaczcie,że wasz władca02 lepiej ora irokeza niż nie jeden traktor pole.
Zacznijcie działać na korzyść Irokeza nie na strate.
Zastanówcie się-make Iro Great Again. ;)
 
W ramach wyjaśnienia bitwy mają podkreślić i pozwolić się zauważyć jawnemu niszczeniu bitew przez 4f i choroszcz .
Nie było niszczenia fortów przed powstaniem Contry
Na salonach płacz o Balansowanie ich bo sie grać nie da,jednocześnie ta zasada w ich mniemaniu na bitwy z Sojuszu Contra nie obowiązuje.
"Dajcie zawadiaków" albo "zapraszam na atak w celu wyrównania bitwy". Kto tu płacze?
Z fortów po 50-60 na strone zrobić forty po 30-40 ? GRATULUJE.
Podziękujcie twórcom sojuszu contra
Rząd wybiera sie raz na 4lata,prezydenta raz na 5 lat,przejrzyjcie w końcu na oczy i zobaczcie,że wasz władca02 lepiej ora irokeza niż nie jeden traktor pole.
Zacznijcie działać na korzyść Irokeza nie na strate.
Zastanówcie się-make Iro Great Again. ;)
Dzięki za uznanie misiaczku. Ludzie jednak wiedzą co się działo, zanim zmigrowały odludki z innych serwerów z wrodzoną manią swojej wielkości. Poza kilkoma wyjątkami, stali Irokezi zostali przy tym, co działało wcześniej.
Don't cry babe
 
Nie było niszczenia fortów przed powstaniem Contry

no tak bo graczy było mniej i każdy poddanny władcy 02
"Dajcie zawadiaków" albo "zapraszam na atak w celu wyrównania bitwy". Kto tu płacze?
płacz? czy prośby o balans odróżnij.
Podziękujcie twórcom sojuszu contra
No tak zapomniałem,że to sojusz Contra pisze do innych że są G i niech śmieciara ich weźmie a potem ich pytam czy chcą wbić do Choroszczy.
Dzięki za uznanie misiaczku. Ludzie jednak wiedzą co się działo, zanim zmigrowały odludki z innych serwerów z wrodzoną manią swojej wielkości. Poza kilkoma wyjątkami, stali Irokezi zostali przy tym, co działało wcześniej.
Don't cry babe
działy się forty 30 na 30 albo i mniej ;) Czasy się zmieniły a została mentalność kalego,może kiedyś zrozumiesz zanim będzie za późno.
 
W ramach wyjaśnienia bitwy mają podkreślić i pozwolić się zauważyć jawnemu niszczeniu bitew przez 4f i choroszcz .Na salonach płacz o Balansowanie ich bo sie grać nie da,jednocześnie ta zasada w ich mniemaniu na bitwy z Sojuszu Contra nie obowiązuje. Z fortów po 50-60 na strone zrobić forty po 30-40 ? GRATULUJE.Rząd wybiera sie raz na 4lata,prezydenta raz na 5 lat,przejrzyjcie w końcu na oczy i zobaczcie,że wasz władca02 lepiej ora irokeza niż nie jeden traktor pole.
Zacznijcie działać na korzyść Irokeza nie na strate.
Zastanówcie się-make Iro Great Again. ;)
Weź leki
 
Cześć! Pragnę serdecznie was zaprosić na jeden z najbardziej żywych serwerów na PL tw jakim jest Iroquis, jeśli jesteście spragnieni gry na żywym serwerze, który nie padnie po roku jak każdy nowy serwer to zapraszamy do nas !
:)
 
Do góry