Sytuacja na świecie Ohio

DeletedUser13329

Gość
Gość
Kto czeka na GALI to się nie doczeka, następna szansa za tydzień może dwa!
 
Szkoda, że nie będzie, mogłoby być zabawnie. Ale chyba co roku pierwsze gali się nie odbywa na nowym świecie.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
większe dymy niż te u magicala z tym nowym światem jak widze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moja wiara w tę grę już dawno upadła, a powstanie Ohio tylko dopełnił po brzegi moje zniesmaczenie
Począwszy od zapodania durnej nazwy na nowy serwer, po bug bryłkowy, po kody startowe na sety które jak Fusek mi kiedyś odpowiedział na moje pytanie, iż kody są krótkoterminowe, nawet nikomu się nie chce sprawdzić legalność osoby podającą się za 4 osobową drużynę braci http://prntscr.com/nt4bwl
 

DeletedUser

Gość
Gość
serwer 25 stał sie serwem sądowym. czuję że czas skasować się.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
czekamy na latające czołgi za milion bryłek oraz strzelającą rakietami laske z kosmosu które będą za darmo bo ludzie odkryją jakiś nowy bug który będzie mega prosty do zrobienia i każdy będzie z niego korzystał . bo jak na razie to tak bym podsumował cały ten cyrk i wszystkie rzeczy co tu się odwalają. konkurs w którym nawet nie sprawdzono czy ci co się zgłaszali po nagrody są odpowiednimi osobami, sam fakt dawania setów na nowym świecie gdzie wszyscy inni chodzą se w byle jakich ubraniach z śmietnika i to że w ogóle powstał nowy świat który nie był potrzebny.
 
Krążą plotki że IG wykradło plany dzidy laserowej :p
b328d4dee3.jpeg
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Moja wiara w tę grę już dawno upadła, a powstanie Ohio tylko dopełnił po brzegi moje zniesmaczenie
Począwszy od zapodania durnej nazwy na nowy serwer, po bug bryłkowy, po kody startowe na sety które jak Fusek mi kiedyś odpowiedział na moje pytanie, iż kody są krótkoterminowe, nawet nikomu się nie chce sprawdzić legalność osoby podającą się za 4 osobową drużynę braci http://prntscr.com/nt4bwl

Nigdzie nie pisałem, że kody są krótkoterminowe.
Kto powiedział, że nie sprawdzamy? Jeśli zgłosicie to musimy sprawdzić.
A no i nie ma czegoś takiego (albo ja o tym nie wiem) jak "kody startowe".
 

DeletedUser

Gość
Gość
PRZYJACIELE..... to koniec

gra.... nie ma przyszłości
kocham was ale.......

jeśli ktoś czuje sie na siłach to west jednak jest tylko chwilą

//Połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry