Sytuacja na świecie Richmond

Migracja oo to mocne słowa ,,,a ja bym chciał zabrac zmigrowany sw na tam gdzie gram ,,sam sobie wymienie eq czy co nazbierałem
Czemu sie pytam otwierają nowe światy jak nie ma komu grać na starych
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Migracja oo to mocne słowa ,,,a ja bym chciał zabrac zmigrowany sw na tam gdzie gram ,,sam sobie wymienie eq czy co nazbierałem
Czemu sie pytam otwierają nowe światy jak nie ma komu grać na starych
Bo zawsze znajdzie się grupa ludzi, co ma parcie na bycie w TOP i dla kasy, nowy serwer generuje zapewne większy dochód niż utrzymywanie starego, gdzie zamiera ruch ;) Na nowym świecie zapewne, są na start eventy, promocje i wyprzedaże i chętnych nie brakuje, bryłki lecą, bo każdy chce się wybić, a na starym świecie każdy odpuszcza i po czasie rezygnuje z premium, bo została tylko wegetacja i trzymanie konta na wymiany. A migrację uruchamia się w ostateczności, jak już zostaje przekroczony próg opłacalności. Tak to widzę tutaj :)
 
tylko z kim tu grać ?
mało nas zostało
a i utrzymujących multi zasób sie wykrusza
nawiasem pisząc ( ścierwa co mają multi i sie pyszną że tacy zajedwabiści )
tylko po co ta gra dał pozwolenie dla multi ?
nie ma tu z kim grać ...odeszli wartościowi gracze ,,skaoro można oszukać ,,to co to za gra?
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Ja obecnie gram aktywnie tylko na Sacramento (z premium), mam tam klasę PP+Kucharz.
Ponieważ uczę się gry, to założyłem dla innych profesji postacie na Nawaho (PP+Znachor) i Richmond (PP+Rymarz), jednak nie inwestuje tu w premium.
Ostatnio założyłem na Ohio postać, żeby zobaczyć klasę Robotnik i wybiorę rzemiosło Kowal (bo to ostatnie, do poznania) i tu także gram bez premium.
Najprawdopodobniej założę jeszcze gdzieś dwie postacie, żeby pograć żołnierzem i zawadiaką - bo jestem ciekawy co te klasy oferują, ale także bez premium.

No i ostatnia rzecz, to na pewno jak otworzą nowy świat, będę tam grał, bo też chcę zobaczyć, jak to wygląda od zera, a co klasy i rzemiosła to się nadal zastanawiam, może po eksperymentach na tych pozostałych światach będę miał już wyrobione zdanie, czym chcę grać.

Na początku, gdy zaczynałem grać na tych nowych światach, to miały być postacie na chwilę, ale z czasem stały się takimi skarbonkami i pewnie w przyszłości idąc tą samą drogą co inni, będę chciał się wymienić $ i przedmiotami pomiędzy światami.

Nadal jednak mam jedno konto, tylko gram na kilku światach, a to, jakby nie było, podbija statystyki.
 
Ja obecnie gram aktywnie tylko na Sacramento (z premium), mam tam klasę PP+Kucharz.
Ponieważ uczę się gry, to założyłem dla innych profesji postacie na Nawaho (PP+Znachor) i Richmond (PP+Rymarz), jednak nie inwestuje tu w premium.
Ostatnio założyłem na Ohio postać, żeby zobaczyć klasę Robotnik i wybiorę rzemiosło Kowal (bo to ostatnie, do poznania) i tu także gram bez premium.
Najprawdopodobniej założę jeszcze gdzieś dwie postacie, żeby pograć żołnierzem i zawadiaką - bo jestem ciekawy co te klasy oferują, ale także bez premium.

No i ostatnia rzecz, to na pewno jak otworzą nowy świat, będę tam grał, bo też chcę zobaczyć, jak to wygląda od zera, a co klasy i rzemiosła to się nadal zastanawiam, może po eksperymentach na tych pozostałych światach będę miał już wyrobione zdanie, czym chcę grać.

Na początku, gdy zaczynałem grać na tych nowych światach, to miały być postacie na chwilę, ale z czasem stały się takimi skarbonkami i pewnie w przyszłości idąc tą samą drogą co inni, będę chciał się wymienić $ i przedmiotami pomiędzy światami.

Nadal jednak mam jedno konto, tylko gram na kilku światach, a to, jakby nie było, podbija statystyki.
no wybitny że gra pierwszy raz
 
Boskiego trzeba ignorować bo jest odklejony
Ja obecnie gram aktywnie tylko na Sacramento (z premium), mam tam klasę PP+Kucharz.
Ponieważ uczę się gry, to założyłem dla innych profesji postacie na Nawaho (PP+Znachor) i Richmond (PP+Rymarz), jednak nie inwestuje tu w premium.
Ostatnio założyłem na Ohio postać, żeby zobaczyć klasę Robotnik i wybiorę rzemiosło Kowal (bo to ostatnie, do poznania) i tu także gram bez premium.
Najprawdopodobniej założę jeszcze gdzieś dwie postacie, żeby pograć żołnierzem i zawadiaką - bo jestem ciekawy co te klasy oferują, ale także bez premium.

No i ostatnia rzecz, to na pewno jak otworzą nowy świat, będę tam grał, bo też chcę zobaczyć, jak to wygląda od zera, a co klasy i rzemiosła to się nadal zastanawiam, może po eksperymentach na tych pozostałych światach będę miał już wyrobione zdanie, czym chcę grać.

Na początku, gdy zaczynałem grać na tych nowych światach, to miały być postacie na chwilę, ale z czasem stały się takimi skarbonkami i pewnie w przyszłości idąc tą samą drogą co inni, będę chciał się wymienić $ i przedmiotami pomiędzy światami.

Nadal jednak mam jedno konto, tylko gram na kilku światach, a to, jakby nie było, podbija statystyki.
A co do tego to wbij na iro/Ari/s10 to sutki ci będą sterczeć przez następne 10h
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Boskiego trzeba ignorować bo jest odklejony

A co do tego to wbij na iro/Ari/s10 to sutki ci będą sterczeć przez następne 10h
Dziękuję za zaproszenie, zastanawiałem się który świat wybrać, teraz będzie łatwiej podjąć decyzję ;)
 
Jak już nie da się ożywić tego serwera to niech zrobią migrację z niego dla ożywienia gry, obecnie za dużo jest czynnych otwartych serwerów, co najmniej 2 powinny być zamknięte.


Postać Ma
 
Do góry