Sytuacja na starych światach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19160
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19160

Gość
Gość
Nie wiem, czy ten temat był już poruszany tutaj na forum, jeśli tak to proszę usunąć temat.

Jak wszyscy gracze starych światów (od 2 do 9) wiedzą, sytuacja na tych światach jest coraz gorsza... Codziennie odchodzą kolejni gracze, znikają kolejne miasta:kak:, a reszta albo się obija, albo jest już na emeryturce. Taka gra powoli traci sens, jednak jestem za bardzo przywiązany do mojego świata, nie mam po prostu zamiaru grać na nowych światach.
Tutaj wychodzę do was z pytaniem. Może ktoś z was ma jakiś genialny pomysł na ożywienie rozgrywki na starych światach? Chciałbym, aby wypowiedzieli się gracze ze wszystkich światów, nie tylko tych starych. Bardzo mi zależy na waszym zdaniu i mam nadzieję, że dorzucicie swoje 3 grosze.

Dziękuję za uwagę i zachęcam do wypowiedzi ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj trzeba coś w końcu napisać ale po prostu muszę, s5 spadło poniżej 5000 graczy, po prostu tragedia gdyby nie zapisywanie się na odległość nie mielibyśmy nigdy kompletu, gadałem z paroma osobami z i też nie wiedzą co począć, może tu na forum coś wymyślimy.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Skamon napisał:
Oj trzeba coś w końcu napisać ale po prostu muszę, s5 spadło poniżej 5000 graczy, po prostu tragedia gdyby nie zapisywanie się na odległość nie mielibyśmy nigdy kompletu, gadałem z paroma osobami z i też nie wiedzą co począć, może tu na forum coś wymyślimy.

Ostatnio staram się w miarę często sprawdzam ilość graczy na poszczególnych światach, i z dnia na dzień odchodzi po kilkunastu graczy. Jeśli ktokolwiek, czegokolwiek nie zrobi to koniec ::(:

Chciałbym, aby wypowiedziało się na ten temat więcej graczy, zrobilibyśmy burzę mózgów ::P:
 

DeletedUser27160

Gość
Gość
Może np. zrobić akcje na forum stworzoną przez administratorów (by ładniej się wyróżniało) do grania na starych światach lub po zalogowaniu się na konto i przy wyborze świata do zalogowania niech będzie takie okienko jak polecane i tak by był jakiś świat wymierający. Może zachęcić graczy do gry na danym świecie jakimiś prezentami na start. Np. Że startują od 10 lvl, albo jakaś skrzynka z $ albo z itemami dla małego lvl czy coś takiego.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Adeek13 napisał:
Może np. zrobić akcje na forum stworzoną przez administratorów (by ładniej się wyróżniało) do grania na starych światach lub po zalogowaniu się na konto i przy wyborze świata do zalogowania niech będzie takie okienko jak polecane i tak by był jakiś świat wymierający. Może zachęcić graczy do gry na danym świecie jakimiś prezentami na start. Np. Że startują od 10 lvl, albo jakaś skrzynka z $ albo z itemami dla małego lvl czy coś takiego.

Dobre, tylko najpierw musieliby się na to zgodzić ci z góry i tutaj już są schody hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
EEe tam...
Myślicie że ktoś kto ma ~110 lvl przyłączy się do gry na starym świecie bo dostanie 10 lvl lub 300 $? Przecież 10 lvl to są 2-3 godzinki roboty. Nowi gracze też się nie skuszą, bo po co mają grać na tym świecie skoro ma status "Wymarły". A administracja nie zgodzi się (a raczej "nie powinna") na dawanie gratis lvlu 10, ponieważ ktoś kto wtedy dołączył omija samouczek. Jaki idiota będzie zbierał cukier skoro wrzuci swoje pkt umiejętności i będzie mógł ziemniaczki kopać. Poza tym pojawi się takie nagromadzenie zadań że strasznie go to zniechęci.

Moja propozycja:
Wszystko w rękach starych i aktywnych graczy. Kto ma konto na s4 może sobie poczytać na światowym o LW organizowanej przeze mnie. Takie akcje przyciągają ludzi, a na pewno utrzymują stare osoby.
Jeżeli na świecie są więcej niż 2 aktywne sojusze to należy dążyć do podpisania paktów i porozumień tak, aby było jak najmniej bitw dziennie. Jedna porządna bitwa wieczorem i składy się zbiorą. Ludzie zobaczą że sytuacja ustabilizowała się i wrócą do gry.
 

DeletedUser10473

Gość
Gość
powiem tyle : Za dużo jest tych światów bo kurde 16 Jak by nie mogło być chociaż 5/10. Ta gra robi się jak trawian gdzie jest grubo ponad 50 serwerów.
Gdyby dało się połączyć światy to gra była by lepsza i łatwiejsza. Bitwy fortowe były by skompletowane a tak to na świecie 4 co gram prawie codziennie widać : 34 do 12 osób itp .
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Nawiązując do łączenia światów: przerzucić wszystkich graczy na jeden serwer, z całym eq, poziomem i medalami. Mapkę całą zrestartować, zero miast i fortów. Zabawa zaczęłaby się od nowa - budowanie miast, fortów, zbieranie potrzebnych produktów.

Jednego możemy być pewni: jeśli nie zrobimy nic, stare światy wymrą. Albo wpadniemy na genialny pomysł i narzucimy go administratorom gry, albo zwijamy się na zawsze.

Póki większość graczy nie dobije do 120 gra się jakoś toczy, jednak starzy lub całkiem młodzi rezygnują.
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Dość dziwny mój pomysł i pewnie się nie przyjmie. Tak jak napisał Thompson67 nowy gracz na światach 2-9 nic nie osiągnie.
Jedyne co przychodzi mi do głowy to zamknięcie świata 1 i od 10 wzwyż. Chodzi po prostu o brak możliwości założenia konta na tych światach. Na pewno ilość graczy na wymierających światach by wzrosła. Tylko czy na nowych by nie zmalała? Trochę nudno gra się na świecie gdzie jest 4-5k graczy i nie jest się w żadnym sojuszu , koalicji taka gra po prostu się nudzi.

Ostatnio miałem dość sporą przerwę w grze około 1msc.
Przed moją przerwą było coś koło 220 000 graczy teraz jest około 190 000 . Ilość graczy spada mimo tego , że są otwierane nowe światy. Reklama gry jest bardzo dobra , wiele widziałem reklam the-west w Google AdSense na różnych znanych portalach , forach , nawet na youtube. Zdaje mi się , że ta gra nie przyciąga nowych. Wiadomo pierwsze co wpada w oko to wygląd , strona główna zyskała nowy design i to o dziwo nie przyciąga jak widać... Może gdy wprowadzą nowy design gry coś to zmieni , ale wątpie... Wina na pewno nie jest po naszej stronie - userów ;) Osoby z innogames powinny się zainteresować jakąś inną reklamą tej gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19160

Gość
Gość
Thompson67 napisał:
No i ja powtórzę: dlaczego mam rezygnować z mojej wysokiej pozycji w rankingu, zarówno jeśli chodzi o postać, miasto, koalicję, forty? Mi się podoba bycie na 1 miejscu. I co Pan na to?

Kolumbijczyk napisał, że poziom zostaje, a ranking jakoś by się uporządkowało. Jeśli chodzi o miasta i forty to dzięki temu powstałyby nowe, silniejsze sojusze, wojny między koalicjami byłyby jeszcze wspanialsze. A jeśli chodzi o bycie na 1 miejscu to powiem tak: Czasem trzeba z czegoś zrezygnować w imię lepszej idei :eek:kul: (z całym szacunkiem)

Jeśli chodzi o pomysł kolumbijczyka, to byłby on jakimś rozwiązaniem, jednak jak już zauważył Thompson połączenie światów wraz ze wszystkimi danymi (postacie, eq, medale) byłoby dość (nawet bardzo) trudne.

dexteris napisał:
Dość dziwny mój pomysł i pewnie się nie przyjmie. Tak jak napisał Thompson67 nowy gracz na światach 2-9 nic nie osiągnie.
Jedyne co przychodzi mi do głowy to zamknięcie świata 1 i od 10 wzwyż. Chodzi po prostu o brak możliwości założenia konta na tych światach. Na pewno ilość graczy na wymierających światach by wzrosła. Tylko czy na nowych by nie zmalała? Trochę nudno gra się na świecie gdzie jest 4-5k graczy i nie jest się w żadnym sojuszu , koalicji taka gra po prostu się nudzi.

Ten pomysł z pewnością rozwiązałby nasz problem, jednak gracze 1 i nowych światów nie ucieszyliby się z tego pomysłu. To jest jak w polityce: jednemu dasz więcej, to inny będzie poszkodowany...
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
No i ja powtórzę: dlaczego mam rezygnować z mojej wysokiej pozycji w rankingu, zarówno jeśli chodzi o postać, miasto, koalicję, forty? Mi się podoba bycie na 1 miejscu. I co Pan na to? ;)

"Chcesz być najlepszy to walcz."

Odnośnie pomysłu: ranking stworzyłby się sam wg. pkt doświadczenia, a to czy ktoś jest wyżej czy niżej zwiększyłoby aktywność w pojedynkach, fortach, ogólnie w całej grze, co byłoby wielkim plusem ;) Ranking miast czy fortów także można odbudować ze zgraną ekipą, a nie siedzieć jak teraz i patrzeć na wszystko z góry.

Przy wymyślaniu takich propozycji ogranicza nas jedynie wyobraźnia, ale jeśli chodzi o wykonanie to ogranicza nas dosłownie wszystko.

[Dochodząc do przykrych faktów]
Możemy sobie tu gawędzić, ale w gruncie rzeczy nic to nie zmieni. Temat za kilka dni spadnie na sam dół, a potem zostanie zamknięty lub wrzucony do kosza jak reszta temu podobnych. Ale, no kurcze, trzeba coś zrobić. Widząc tendencję spadkową ilości graczy samemu chce się odejść i koło się zamyka. Jest 5k graczy, z tego codziennie na bitwy chodzi 100, pojedynkuje się 50, robi prace jakieś 150, a reszta tylko czeka na kasacje konta.


Jiyam napisał:
Jeśli chodzi o pomysł kolumbijczyka, to byłby on jakimś rozwiązaniem, jednak jak już zauważył Thompson połączenie światów wraz ze wszystkimi danymi (postacie, eq, medale) byłoby dość (nawet bardzo) trudne.

Ja tu widzę tylko akcję kopiuj-wklej i zmianę nazwy świata :D Poza tym wystarczy chcieć i byłoby to do zrobienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł połączenia światów bardzo ciekawy (na pewno ściągnąłby dużo graczy),aczkolwiek niemal niemożliwy.No bo co jeśli zostają łączone światy 3 i 7,a ja mam na obu światach konto ? Mam zrezygnować z jednego ? Raczej nie :nie:.
Myślę,że ciekawą sprawą była by opcja taka-gracz rejestruje się na danym świecie i dostaje od razu tydzień każdej opcji premium (ZA DARMO).Trochę graczy skusiło by się ;) Inną sprawą jest to,że obecni gracze wręcz maja obowiązek tworzyć konkursy,pakty i sprawiać,aby te światy były coraz ciekawsze (wiadomo-samo nic się nie robi).Sam grałem na s8,który też dotknęła nuda.Skasowałem konto,ale teraz gram od początku,aby w ogóle wiedzieć co tam się dzieje :)
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Hmmm, z tego tematu wynika, że ani my, ani ci na górze nic nie mogą zrobić w sprawie naszego problemu. Próbując rozwiązać ten problem nie doszliśmy do niczego precyzyjnego, jedynie utwierdziliśmy się w myśli, że z nami koniec. Jedyne co nam pozostaje to albo wegetować na swoich światach i czekać aż cały wymrze albo dodawać atmosfery światu, organizować różne konkursy, zawierać nowe znajomości i urządzać spektakularne bitwy fortowe. Zachęcam raczej do tego drugiego. Z tego tematu już nic więcej nie wyniknie, tak więc niech każdy rozejdzie się w swoją stronę i umacnia swój własny świat :I:

Dzięki za komentarze i pozdrowienia dla tych umęczonych na starych światach (resztę forumowiczów także pozdrawiam) ::P:

Temat do zamknięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry