Szalik Zimowy

  • Rozpoczynający wątek Rafał Wilczu
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy można już szukać szalika, sani i renifera, czy jeszcze nie ?
Nie wiem czy w/w przedmioty są już teraz możliwe do znalezienia. ::)):

Myślę, że ani rudolfa ani sanek jeszcze dropnąć z pracy nie można, za daleko do świąt(pomimo, że coca cola już ma swoją coroczną reklamę w TV:p)
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Może dropnięcie sani będzie związane z kalendarzem adwentowym. Jak otworzysz okienka w odpowiednim czasie to ci mikołaj sanki zostawi, a jak je wszystkie na raz otworzysz to przyjdzie i cię zbije rózgą, chyba że sam go pokonasz i weźmiesz mu sanie :D
 
Dziwi mnie ten "brak ruchu" wokół tematu dotyczącego nowych przedmiotów. Nikt nic nowego tu nie pisze. :eek:j: Ja lubię tę grę szczególnie za możliwość poszukiwania takich nowych i fajnych gadżetów, ale ostatnio zaczyna mnie to zniechęcać. Tylko na jednym świecie udało mi się znaleźć szalik, miałem tam wówczas konto premium. Na pozostałych nic! :&:

Ci co znaleźli już szalik, niech napiszą w jakich pracach im się udało z tych oczywiście prac, w których jest możliwość znalezienia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeżeli chodzi o bożonarodzeniowe sanie to mam je na ś10 są w zadaniu tylko kalendaż trzeba mnieci
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest coś wiadomo na temat tego szalika? idzie go dropnąć w jakieś pracy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja go znalazłem chyba 19.11. a czy teraz można, to nie wiem. Ale nie ma co żałować, on daje tylko jeden do Charyzmy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry