Targ i przepisy

  • Rozpoczynający wątek Cool hand Luke
  • Data rozpoczęcia

I jak?

  • Na TAK.

    Głosy: 95 91,3%
  • Wszystko mi jedno.

    Głosy: 7 6,7%
  • Na NIE.

    Głosy: 2 1,9%

  • W sumie głosujących
    104
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wchodzimy w targ. Chcemy komuś opchnąć znaleziony przepis lub znaleźć coś dla siebie... I co? Wielki bałagan! Niby wszystko jest poukładane według zawodów, ale to jest bardzo nieczytelne...

Gdyby tak oddzielić nazwami zawodów wszystkie przepisy? "Kucharz polowy" - pod spodem jego instrukcje. Potem "Znachor" i jego instrukcje, a potem pozostałe dwie profesje.

Grafika:
zawdnatergu.jpg

propozycja #5
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze można by obok "dokleić" ile punkcików potrzeba na ten przepis.
 

DeletedUser

Gość
Gość
stanowczo na tak ! :) NAPRAWDE jest tam bardzo duży bałagan :/ I to samo jest w produktach :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
NA TAK:I:
W tym bałaganie ciężko się połapać do kogo należy dany przepis.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na NIE bo ktoś pomyśli że można kupić kucharza, albo kowala na targu ...

A tak na serio jestem na tak kilka razy mi się zdarzyło że będąc kowalem kupiłem przepis na rzemień bo pomyliłem go z łańcuchem do broni ...
 
Dobra kosmetyczna zmiana - na TAK! Chcę ci napisać że jesteś mistrzem takich małych zmian. Myśle że wejdzie to w następnej aktualizacji.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Na tak, znacznie wpłynie to na estetykę i ułatwi wyszukiwanie przepisów.
 

DeletedUser28388

Gość
Gość
Myślę że jest to bardzo łatwe do wprowadzenia a bardzo dużo by pomogło bo nie było by wywalania $ w błoto
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Trudno się odnaleźć w tych przepisach, ale nie wiem czy twój pomysł by się sprawdził, właściwie to teraz wygląda podobnie...
 

DeletedUser26913

Gość
Gość
Znakomity pomysł, jest bałagan z tym, jedni wiedza co jest dla kogo ale niektórym się nie chce nad tym zastanawiać :) Można miec odrobinke wygody.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie to jest bardzo dobry pomysł większość osób w tym sensie się gubi jak ja jestem na tak.::)):


Pozdrawiam Seba8456
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
zdecydowanie na tak poza tym te nowe przepisy np. wytwarzanie wytrzymałej kabury są zupełnie na końcu a nie przy innych z tej samej profesji
 
Jak najbardziej na TAK. To jeden z niewielu pomysłów, który naprawdę by się przydał w grze.:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak ::D: Bardzo dobry pomysł ,trudno mi się połapać jak szukam przepisu :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak najbardziej na tak! Bardzo przydatne, może nie trzeba by było za każdym razem używać szukajki TW, lub ctrl+f ::)):
 
Status
Zamknięty.
Do góry