Targ- ulubione produkty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16467
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba sie pomysł

  • Tak

    Głosy: 22 84,6%
  • Nie

    Głosy: 4 15,4%

  • W sumie głosujących
    26
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
Tak jak w temacie.

Moim zdaniem przydałaby się zakładka ulubione, w której znajdowały by się nasze ulubione produkty z targu.

Czyli przykładowo zaznaczamy że w ulubionej zakładce mamy pomidory fasole itd.

Wchodzimy w naszą zakładkę i mamy to samo co na normalnym targu tylko że nasze interesujące nas produkty.

Troche to ułatwi granie i nasz czas, mamy tam produkty które nas interesują w danym czasie, zamiast szukać po liście mamy wszystko w jednym miejscu, dodatkowo można dać szukaj po całym Ulubionym i mamy tylko interesujące nas produkty rzeczy.

Niby banał ale gracze uzywający telefony się ucieszą bo mniej klikania, szukania itp.

Raczej proste w zrobieniu moim zdaniem, prawie to samo co Obserwuj tylko że obserwujemy cały dział danego produktu a nie jednej rzeczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19235

Gość
Gość
Too jest genialne :)
Dla osób które często korzystają z rzemiosła i kupują produkty hurtowo to będzie strzał w dziesiątkę.

Jak najbardziej na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozszerzył bym to nawet na inne kategorie przedmiotów, ja przykładowo poluję już od pewnego czasu na szablę GG i fajnie było by w prosty sposób sprawdzić czy pojawiła się jakaś na targu - być może nawet powinno się pojawić powiadomienie w grze lub raport.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Pogmatwany pomysł i mało przydatny.

Może rozwiń swoją myśl. Bo każdy gimbus może wejść i napisać 3 wyrazy negatywne i wyjść :D

Każdy gracz grający jakiś czas w jakiekolwiek gry, wie o co chodzi i jakby to wyglądało. Jeśli wolisz przewijać liste produktów za każdym razem to twoja sprawa, ale może niektórzy wolą jednym kliknięciem mieć już swoje ulubione interesujące produkty których szuka.

Tak jak pisałem niby banalny pomysł ale prosty w zrobieniu a dodatkowo ułatwi trochę życia, a szczególnie graczom z telefonów, zamiast szukać i klikać przewiń przewiń przewiń to 1 kliknięciem ma swoją zakładke i swoje produkty których szuka.

Jak już am sie cos nie podoba to rozwijać swoje zdania dlaczego itp
 
Sam chciałem zaproponować, nawet z grafiką, myślę, że osobna karta w targu jest najlepszym rozwiązaniem. +
 
Nie będę pisał dlaczego tak myślę bo po co jak jestem w mniejszości. Szkoda mojej cennej klawiatury obciążać :)

Jeżeli jesteś na nie, musisz mieć jakieś swoje powody. Jeśli ich nie masz, to po co głosujesz na nie? Może niektórzy chcieliby, żeby ten pomysł został wprowadzony w życie, między innymi z powodu rzemiosła, między innymi z powodu tego że ktoś ma ulubionego itemy :D
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Głosować na tak :D

Przy nastepnej aktualce chce miec to wprowadzone więc się postarać.

Ile razy mozna szukać klikać i klikać w produkty których aktualnie poszukuje ba nie każdy pamięta dokładnie co jest mu potrzebne, a tak by miał wszystko w jednej zakładce klikam i mam :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jedno DUŻE
T
A
K!
TAK TAK I jeszcze raz tak.Po co mam klikać kilka razy za prętami metalowymi jak moge raz ?najprostsze pomysły a najskuteczniejsze :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry